От кога царевични пръчици?

  • 2 816
  • 81
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 064
Още не съм. Ще дам, като стане неизбежно. И ние не ги ядем, или много рядко. Не се вманиячавам, ама нещата от този сорт - колкото по-късно, толкова по-добре. Няма да забранявам, да не постигна обратен ефект.

# 16
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 534
Подкрепям Гигилче Peace
Дадох,когато беше неизбежно т.е. след годинката е опитвала в парка!Аз,не купувам!Като каже "Байо",аз,казвам плодче и така и двете сме доволни!

# 17
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Не давам, за мен са боклуци.

# 18
  • Мнения: 27 524
Има и пържени, има и не. Зайо Байо и Лъки Бой не са пържени. Давала съм от тях. След 8-10-ти месец може, но по-добре да не е често, няма смисъл.

# 19
  • София
  • Мнения: 17 592
Оооо, какво ли не има в тях - ако че са вкусни, просто и ти не ги яж - поне не и докато те гледа...

# 20
  • Мнения: 7 723
Царевичните пръчици се правят на водна баня
(каквото и да значи това.... Thinking)
Не знам на някое дете да са му навредили,
но моя съвет е да ги избягваш колкото можеш повече Simple Smile

# 21
  • Мнения: 1 924
Идеалният вариант е въобще да не ядат такива боклуци Wink

# 22
  • Мнения: 1 217
Давала съм няколко пъти-голяма радост.
Но открих друго нещо да си чеша венците-една проста ябълка.
Отрязвам едно парче с обелката и я давам.
Много му харесва.

# 23
  • Мнения: 6 443
Давала съм няколко пъти-голяма радост.
Но открих друго нещо да си чеша венците-една проста ябълка.
Отрязвам едно парче с обелката и я давам.
Много му харесва.
И аз най-вече заради венците,но с ябълката няма ли да се задави? newsm78

# 24
  • София
  • Мнения: 44 133
гледай го дали ще се задави...моя не се е давел от ябълки...
а пред царевична пръчица бих избрала сухарче или солетка да дам или коричка хляб....

# 25
  • Мнения: 205
Колкото по-късно, толкова по-добре!А ти избягвай да ядеш пред него такива неща-да не се дразни детето

# 26
  • София
  • Мнения: 6 011
Не съм давала още. То май останах единствената луда, която носи пасирани плодове навън, не разни такива царевични пръчици или солети.

# 27
  • Мнения: 6 443
гледай го дали ще се задави...моя не се е давел от ябълки...
а пред царевична пръчица бих избрала сухарче или солетка да дам или коричка хляб....
Коричката си п хапваме с апетит,че даже и за още се караме.

# 28
  • Мнения: 2 677
Скоро дадох, беше навършил годинка.

# 29
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Не съм давала още. То май останах единствената луда, която носи пасирани плодове навън, не разни такива царевични пръчици или солети.
аз като рендосам една ябълка и докато я изяде малкият вече на нищо не прилича, а какво ли остава да я държа половин час Crazy

веднъж се задави много лошо с едно парче ябълка- бях му дала доста дебеличко парче, а и още нямаше зъбки, но въпреки това успя да отдели парче и да се опита да го глътне, така че предпочитам да яде боклуци, отколкото да изтръпвам- а иначе редовно си яде плодове Peace

Общи условия

Активация на акаунт