Колко често? Петъчна

  • 2 641
  • 58
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 212
Аз нямам минимум,като ми се иска,ми се иска.А като не ща,не ща.Не мога да поставям срок за тия работи Naughty Когато до мен има партньор,който ме привлича сексуално може да искам и всеки ден.
Ненаситница  Mr. Green

# 31
Щото не си виждал мен...

# 32
  • Мнения: 212
Щото не си виждал мен...
Айде де. Изплюй камъчето. Колко пъти...

# 33
  • Мнения: 620
Има нещо такова, да. Най ми се е искало, когато е нямало с кого.  Mr. Green

....и ти се е искало неврно,нали Wink Joy Joy Joy

# 34
  • Мнения: X
Според мен зависи и от партньора,ако те кефи секса с него,ще искаш по-често,а отделно съм забелязала,че всеки си има различни потребности.Свят широк-п....и всякакви,дет'са вика Wink

# 35
  • Мнения: 6 155
Щото не си виждал мен...
Уффф. Не ти ли писна във всяка тема да говориш само и единствено колко ти се е*е?  Tired
Да точиш лиги по разни краставици и аватари, по чужди мъже, да сваляш форумки и т.н. простотии?
Ай, престани вече да си навираш "мулти" пу*ката в лицата ни  Sick
Аман.
Вземи си купи кило краставици (или каквото там искаш) и ни оттърви от словестните си бълвочи "ах, колко съм еблива"  Close

# 36
  • Мнения: 2 716
Не ти ли е скучно така?
Именно.
И се получава яко.
А всеки ден - заешка му работа  Joy
И ми се включва в домашните задължения  Outta Joint

# 37
  • Мнения: 2 716
А ти, душко, как си с честотността  Simple Smile

# 38
  • Мнения: 1 517
Пак са захапахте на тая тема, ей...  ooooh!
Има хора и хора. На едни им стига 2 пъти месечно, да други по 2 на ден им е малко.
От статистическа гледна точка тема си струва. Ама за спорове...няма гаранция, че написаното е вярно, пък и на всеки нагона му е различен.
На мен ми се е случвало в месеца 3-4 пъти най-много и да ми стига. А тази седмица напр. след третия ден на сухо взех да се нервя.
и пак повтарям: каква е гаранцията, че написаното в постингите е истина?? Да не им светим, че да знаем. ЮВсеки може да си пише каквото си ще.

# 39
Щото не си виждал мен...
Уффф. Не ти ли писна във всяка тема да говориш само и единствено колко ти се е*е?  Tired
Да точиш лиги по разни краставици и аватари, по чужди мъже, да сваляш форумки и т.н. простотии?
Ай, престани вече да си навираш "мулти" пу*ката в лицата ни  Sick
Аман.
Вземи си купи кило краставици (или каквото там искаш) и ни оттърви от словестните си бълвочи "ах, колко съм еблива"  Close

Забележка приета, прошнурована и прономерована.
Ще бъде представена за обмисляне на следващото събрание.
Ще ви се обадим ако печелите.

# 40
  • Мнения: 2 716
Пак са захапахте на тая тема, ей...  ooooh!

От статистическа гледна точка тема си струва.
Обещала съм подробен доклад от проучването.
Довечера на милото  bowuu
И всичко дотук отива в негова полза  Tired
Ненаситници такива

# 41
  • Мнения: 1 517
Пак са захапахте на тая тема, ей...  ooooh!

От статистическа гледна точка тема си струва.
Обещала съм подробен доклад от проучването.
Довечера на милото  bowuu
И всичко дотук отива в негова полза  Tired
Ненаситници такива


Нали !!!   Нимфоманки такиВи... ни са начесаха

# 42
  • Мнения: 1 312
Има и нещо друго - на мен лично сексът ми е липсвал най-много, когато с половинката не сме живеели заедно или сме се виждали рядко. Когато живеете заедно обаче нещата са по различни и липсата на секс според мен не води до такова напрежение. Може би защото, когато любимият е около теб това ти създава едно чувство на сигурност.
Така си е.

# 43
  • София
  • Мнения: 397
Колкото е по-качествен сексът, толкова по-дълго ти държи влага. Ако си недоклатен, ти се иска постоянно. Mr. Green

# 44
  • Мнения: X
Колкото е по-качествен сексът, толкова по-дълго ти държи влага. Ако си недоклатен, ти се иска постоянно. Mr. Green
Да,така е при нимфоманките,
а иначе и аз съм на мнение,че по-добре е да има повече качество,отколкото количество. Peace

Общи условия

Активация на акаунт