Как да направим старите дрехи модерни?

  • 318 300
  • 702
  •   1
Отговори
# 30
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз така се въодушевих от темата, че си преправих 3 чифта дънки - на бермуди и 1 пола  Laughing
Проблемът е,че нямам шевна машина. Как мога да направя шевовете? Ще съм благодарна на всякакви идеи   bouquet

къде точно се намират шевовете ?

# 31
  • Мнения: 39
Наистина, страОтна тема!   bouquet
И аз като ani_4ka  - веднага преправям дрехата си, ако видя такава на чужд гръб. Crazy
Имам мноооого преправени дрехи  Blush - основно декратовни  шевове, мъниста, паети..често и кройката пипам.  Whistling Абе идеи за пълна промяна на дрехите бол, ама шевната машина липсва.  Rolling Eyes Утре ще кача повечко снимки,ако имате интерес. Flutter
Това бяха дълги дънки. Нейде и горнище от крачолите трябва да има   newsm78 П.П. Върху манекен стоят по-симпатично Wink

# 32
  • Мнения: 501
secretgarden,
Шевовете са отдолу на крачолите за бермудите и 7/8-те; и отдолу и отпред и отзад на полата.

iori, добре звучи и твоята идея Simple Smile

# 33
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
secretgarden,
Шевовете са отдолу на крачолите за бермудите и 7/8-те; и отдолу и отпред и отзад на полата.

iori, добре звучи и твоята идея Simple Smile



По принцип можеш да използваш подлепващи, които само слагаш върху плата, гладиш и платовете залепват, но не става за по- дебели платове ... друг вариант е да го дадеш да ти направят шевове в някоя шиварница и третия да си ги направиш сама ... може да сложиш ципове или копчета вместо шев ...

Със старите дрехи аз си обличам и мебелите ...

# 34
  • София
  • Мнения: 2 687
Тук има разни интересни идеи:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=191973.msg4002016;topicseen#msg4002016

Някъде из форума преди време бях попаднала на една подобна тема, обаче цъ не мога да я намеря.

# 35
  • София
  • Мнения: 4 052
...Със старите дрехи аз си обличам и мебелите ...
За това, ако може и снимков материал Peace. Сериозно много ми е любопитно  baby_neutral

# 36
  • Мнения: 2 386
Пух, аз ти предлагам да не зашиваш въобще - разръфани стоят много небрежно и готино..

Подлепването никога не работи при мен - след първото пране трябва да седна в/у ютията, за да се залепи наново. Laughing

Мен много ме интересува спреят за дрехи - трябва ми златен брокат, но нямам идея как се нарича на английски... Помощ?
И наистина ли не пада при пране?

# 37
  • Мнения: 337
Всички дрехи, които не искам да нося или вече са стари ги подарявам. Носи ми удоволствие да знам, че някой който има нужда ще ги носи Hug Hug Hug. Даже преди месец изпратих един кашон на една братовчедка, като разчиствах гардероба. Не че съм с големи финансови възможности, но нищо не може да ме накара да облека нещо, което не искам, отново, пък дори и преправено.

# 38
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
...Със старите дрехи аз си обличам и мебелите ...
За това, ако може и снимков материал Peace. Сериозно много ми е любопитно  baby_neutral


не обичам да слагам снимки на къщата си, детето или семейството в интернет ... но като ги снимам ще ти пратя на лични ...всъщност всеки може, приеми го като задача за комбинативност , имаш една блуза и стол - облечи стола по всички възможни начини ... като използваш панделки, колани, конци,  игли, копчета ... все някой ще ти хареса ...

# 39
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Много готина тема, БРАВО Peace
аз съм си "докъсвала" стари дънки, и даже едни на брат ми, които ми бяха като потури ги изрисувах с тектилна боя и лятото се утрепах да ги нося.

# 40
  • Мнения: 401
Много готина тема, БРАВО Peace
аз съм си "докъсвала" стари дънки, и даже едни на брат ми, които ми бяха като потури ги изрисувах с тектилна боя и лятото се утрепах да ги нося.

с текстилната боя може ли да се рисува в-у дрехите?искам да си взема някаква с която да си нарисувам нещо в-у едни дънки ?

# 41
  • Мнения: 581
Един выпрос - хубави черни кожени ботуши, сывсем изчистени и класически, на много нисык ток. Ще быде супер ако някой може да ми даде идей как мога да ги направя малко по-спортни или интересни, обаче промяната да може да е временна. Т.е. без боядисване. Сетих се, че може да се закачи клипс на тях, или може би на кожена каишка да се сложи някакво украшение и да се завырже на ботуша.....някой да има други интересни идей?
   

# 42
  • Мнения: 2 386
Направи им сваляща се пухена якичка..
Или ''гривна за ботуш''. Търся снимки в момента..

# 43
  • Мнения: 430
Ето една обикновенна блузка заших и цветя от изкуствена кожа и мъниста

# 44
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Аз съм си преправяла палта и панталони.

Общи условия

Активация на акаунт