AVON само за представители - 20

  • 23 302
  • 724
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 917
не съм агент на спиди, но имам връзки там и ако ви се наложи мога да ви съдействам. Относно фиксирания час, то от нова година ще бъде активен и ще се заплаща по още 1лв за него /така знам/.
Лека вечер на всички от мен
моята информация е, че ще е активен от март месец

# 226
ами ок ще видим   bouquet аз знам от сигурен източник, а иначе и датите за доставка за декември са променени щото днес видях новите дати, та няма нищо сигурно ма така ми казаха и човека дето ми го каза не ме е подвеждал

# 227
  • Мнения: 370
Ако държите да качваме нетната оферта К16, утре може да я снимам.

МОЛЯЯЯ ТЕ! МОЛЯЯЯ ТЕ ! МОЛЯЯЯ ТЕ  bouquet!

# 228
  • Мнения: 511
Чудя се има ли за какво да похваля Спиди? Сигурно за това, че съм ги чакала цял ден и са ми обърквали кашоните #Cussing out Или за това, че ми вземат 1 лв, а сама ходя да си вземам кашоните и да ги нося до вкъщи като хамалин, само и само да не си губя един ден?!

# 229
  • София
  • Мнения: 504
Момичета,5-6 дни не съм влизала,а вие и нова тема сте си направили даже,супер сте!

Аз пиша,защото пак имам проблем(сигурно е щото съм руса Laughing)Преди бях питала тук за промоцията от стр.44-47.Да,обаче не ви послушах и ето го пак гаф.Имам компания клиентки,които си поръчаха парфюми от промоцията и решиха да си ги делят-една взема голям,една малък.Така имам 4 двойки парфюми.Обаче според мен след като на страниците в каталога не пише купете голям и получавата малък от стр ...,а пише-купете голям и получавате малък,без да е уточнена страницата.И така,фактурирани са 7 парфюма-4 големи,3 малки.3 от големите са мъжки.Чудих се цяла вечер как жените да си получат всичко и аз да не съм вътре с един парфюм.Единственото,което измислих е да поръчам на втора още една двойка голям мъжки,малък женски(липсващия) и после да върна мъжкия.Обаче те ще си поискат и подаръка,нали?Дано ме разбрахте,всичко е много объркано...

Ох,така се оплетох тая кампания,забравила съм и да откажа едно нещо,което чаках 3 кампании и накрая ми го отказаха,ужас,вътре съм с минимум 40лв #Cussing out

# 230
  • София
  • Мнения: 372
eaven ,ще си искат и подаръка.Ако има на кой на направиш коледен подарък мъжки парфюм Thinking  или да се надяваш да го продадеш?
И аз леко понакиснах маркетинг отдела,че са се изложили тази кампания.Дано да има резултат  Peace

# 231
  • Мнения: X
Момичета,интересува ме някоя от вас има ли отзиви за червилото- мус Rum raisin и за розовота дамско несесерче за маникюр?

# 232
  • София
  • Мнения: 5 828
Момичета,интересува ме някоя от вас има ли отзиви за червилото- мус Rum raisin ...

Да, аз си го поръчах, червилото е много тъмно винено червено, силно наситен цвят, по средата е малко по-светло, но то се губи на устните, червилото е доста меко наистина. Честно казано очаквах друго, много ми е тъмно това  Confused
 

# 233
  • Мнения: X
хм,абе аз преупредих клиентката,че е доста тъмно,но тя каза: "Точно такова искам!", дано да не се разочарова, все пак съм я предупредила и ще мога да "си измия ръцете" ако не й хареса

# 234
  • гр.София
  • Мнения: 233
Както обещах, ето нетната оферта К16  newsm03


# 235
  • София
  • Мнения: 4 052
Както обещах, ето нетната оферта К16  newsm03




  bouquet Laughing Laughing Laughing

# 236
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
 Hug  bouquet Hug

# 237
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Трудно ми е да се ориентирам как да разгледам Нетната  Embarassed Като влезна в линка със снимката, после как да "разлистя" следващиет страници от нея? .... хелп  Praynig


Редактирам се - разгадах къде са стрелкичките!

# 238
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Трудно ми е да се ориентирам как да разгледам Нетната  Embarassed Като влезна в линка със снимката, после как да "разлистя" следващиет страници от нея? .... хелп  Praynig
Горе вдясно под оранжевата лента има две малки прозорчета - те изобразяват предишната и следващата снимка, а отделно като си на снимката има под всяка една лупичка даваш лупата за да разгледаш обстойно и после Back за да се върнеш където си била, дано ме разбра!

# 239
  • Мнения: 113
МАцки, да ви питам дали нощния крем "Съхраненаа младост" на Аню става за  35 годишна леко чувтвителна кожа/само как звучи Simple Smile/ Ще дам мостричка на жената, но все пак да питам. Разубедих я за елексира, защото ми се струва, че ще й е силничък. Благодаря.
Иначе относно предишните въпроси, които сте разисквали, за Спиди-аз си взимам кашона от офиса им, който ми е на 5 мин път пеша или 1 спирка с трамвай. Предпочитам да ми е мир на главата, че като чувам тук какво е мазало с доставките до дома....
Нетната е добра, харесах си 2 неща /много... няма що/, но не знам дали да си ги поръчам .Всеки път си харесвам нещо от нетна и накрая не си купувам. Може би заради цените, които не кой знае колко по-ниски от тези в каталога...
Някой пита за мъжкия портфейл- аз съм го поръчала, т.е. един клиент си го поръча, но аз му казах да не очаква кой знае какво.Като дойте ще споделя моето и неговото мнение...Мислех си защо Ейвън не предлагат продукти от ест. кожа....и се сетих, че ако ги погнат тея от защита на животните ще стано само Ейвън-мейвън  #2gunfire  Joy И така обяснявам всеки път на клиентите Simple Smile
Айде като се присетя нещо пак ще се включа.

Общи условия

Активация на акаунт