Улиците кални, мръсни, а АВГУСТинчето си лапа свойте пръсти

  • 8 230
  • 298
  •   1
Отговори
# 285
здравейте мамиии
много сте писали пак  Hug
много сладички снимки пускате всички! прекрасни бонбончета имате!
Гита Ог относно голямата дъщеричка според мен постъпваш правилно като не я насилваш.понеже със малката ми сестра разликата ни е 11 години, като беше на 6-7 и тя имаше някаква криза и понеже често често я гледах и аз изпадах в ужас защото с 300 зора я карах да изяде 1 вафла и то за цял ден.по същия начин и на училище не искаше да ходи, нито да ходи на гости-нищо. аз действах така : като седна да ям през 2 минути "ммм колко е вкусно" "ее не съм яла но хубава манджа" и тя гледа гледа душичката и вика " а на мене може ли 1 лъжичка" и така се канехме с нея всеки ден с 5-6 лъжици евентуално, но като дойде лятната ваканция пак си върна апетита и всичко беше окей
така че или изчакай или втълпявай, че от 1 супичка нищо няма да стане и после награда може да има-нещо сладко
иначе и двете ти дъщерички са красавици future heartbreakers!!!!!
 
моята Алекс вече е 6,600 и 66 см  Heart Eyes голяма е пухкавелка
относно занимаването на бебоците - аз постеянно и говоря на Александра, като готвя, като оправям, като я преобличам или и обеснявам как, какво , защо или се правя на маймуна и и пея  hahaha  забелязала съм че харесва една песен супер много и само като и я пусна се хили 10 минути  http://zazz.bg/play:d844e937 занимава се сама но не повече от 5 минутки и тогава слинга ми е от голяма полза, а и на нея и е като влакче кефи се с 1 дума
аууу че се разписах
айде айде спирам
 Hug

# 286
  • Мнения: 117
 За клубчето, щом в Приказката е скъпо-да се обединим около Слон балон и да действаме,колкото повече оферти разглеждаме само разтакаваме нещата, аз намирам всички клубчета за симпатични, важно е родителския кът да ни побере.
Весе ти звъня ли в Приказката?

# 287
  • Мнения: 238
  Обадих се в този клуб "Приказка без край" и една жена ми обясни, че след като ще ползваме мястото само за бебета и не искаме програма цената е 3лв за 1 час, 5лв за 2 часа, 7лв за 3 часа и т.н. Тази цена означава една мама + едно бебе. Доколкото разбрах за по-големите деца, които ще дойдат цената е същата, даже спомена за някаква отстъпка за тях. Това обаче трябва да се провери по-подробно, но стационарния телефон цял ден ми дава заето, а тази жена е на мобилен и не можа съвсем конкретно да ми обясни. При всички случаи, ако сте съгласни за мястото ще трябва една две мами да отидат на място хем да го огледат, хем да разберат всичко. Иначе не искат капаро, а датата може да се запази и по телефона (стационарния). За седмицата между 17 и 22.12 не ми каза, че е проблем. А който каквото си консумира се плаща отделно.
http://prikazka.net

А ако искат мамите с големите деца, могат да си им купят по нещо, а друга мама да им го подари.

# 288
  • Мнения: 238
 А цената, която Гита е писала, е за ползване на зала със забавления и аниматор за определен брой деца.

# 289
  • Мнения: 117
 Т. е. трябва да платим по 5лв. за да пием 2 часа кафе там?

# 290
  • Мнения: 222
Тиги-Яворчо е невероятен сладур!  Hug
Марианамама-много сладки снимки!  Grinning Simple Smile Grinning
Мирама-ау, вие колко сте пораснали!  Hug

Момичета каквото решите за клуба, място, дата, час аз съм за! Да се надявам само, че няма да са супер бури и виелици, защото нямам кола, а и като гледам няма да е някъде наоколо, така че да се надявам на хубаво време!

Мимсатче-радвам се, че отново си сред нас! Така е, когато любимия човек е за дълго отсъстващ, като се завърне,  човек забравя за всичко!

# 291
  • Мнения: 238
Т. е. трябва да платим по 5лв. за да пием 2 часа кафе там?

Да, защото им ползваш помещението.

# 292
  • Мнения: 127
Мами да ви питам възможно ли е беб да повръща заради това, че му растът зъбки?

# 293
  • Мнения: 223
МанчеваEmbarassed всички са станали големи сладури. направо ненагледни. За повръщането не съм компетентна. Моето повръща отвреме-наврем. Само веднъж на фонтан. Но за зъбки newsm78
Е, клубчетата много ми допадат. То така е лесно знам - само да ми допадат, но съм много слаб организатор - пагубно им действам. Като гледам Приказката, то си е задължително да вземете големите деца - атракциите са си за тях и са хубави. Може би Слона? А вие ще ми кажете ли къде другаде по света за детския кът се плаща? Или аз не съм в час? Обаче важно е да се видим на спокойствие - някъде, където няма да се мусят за ревльовците ни, т.е. на такова място.

# 294
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Момичета, няма да намерим детски клуб, в който да не ни поискат наем. Тези цени, които са казали за Приказка са доста приемливи според мен. Но от опит на близък човек знам, че само на резервация по телефон не трябва да се надяваме. Ако се появи клиент за същата дата и час и капарира преди нас, буквално и най-нагло ни изхърлят от списъка. Случи се с мои приятели, затова. После се направиха на ударени, че се били объркали. Четох във форума, че и при други са правили подобни номера. Явно гледат да си лансират датата и часа и не ги интересува, ако не си платил нещо предварително. Така че не е зле, ако се спрем на този клуб, да капарираме, за да ни е сигурно. Иначе клубът е много хубав и си заслужава. Най-важното е: има достатъчно място. Сега се сетих, че там са правили и парти-бебета, така че са свикнали с бебешки рев и няма да ни гледат лошо.

Айде от мен лека нощ.

# 295
  • София
  • Мнения: 5 719
Лулумба,аз съм ЗА!  Peace
Лека и от мен!  Hug smile3524

# 296
  • София
  • Мнения: 1 724
Бебоците са прекрасни, Ти-гъл, малкия е жив артист, Катерина е направо пленителна. Още не съм сварила да прехвърля снимки, това мойто  дете не случи на майка и това е.

# 297
  • Мнения: 3 595
Гледах набързо снимки на хубави бебета  Heart Eyes

Честити месечета от последните няколко дни  Heart Eyes

При нас е  Crazy и нямам време за нищо

# 298
  • Мнения: 47
Добро утро  Hug

Заповядайте в
НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт