Емилия чака дете!!!????

  • 23 175
  • 354
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 337
А тя хубава ли е? Може би, откакто започна да имитира Деси Слава. Иначе както се казва "на нищо не удара"
Но за бебето, дано всичко е наред и да си има едно малко Кокемилче или Кокомила ( с тая мода в имената...

# 301
  • Мнения: 1 186
Обаче бременността и се отразява много добре.Станала е още по-хубава.
Peace...наистина е още по-хубава

# 302
  • Мнения: 1 668
Че кога е имитирела Десислава newsm78 по какъв начин?

# 303
  • Мнения: 916
Според мен просто леко си приличат Mr. Green и то главно заради косата.

# 304
  • Мнения: 1 186
Ами то според мои лични наблюдения  да ви кажа,в поп-фолк средата или по точно- "Пайнер" средата.....всички са толкова еднакви че неможе да бъде Shocked newsm78....всички руси си приличат,всички с черни коси си приличат както и тези с кестеняв цвят....просто явно едни и същи гримьори и фризьори се грижат за тях Crazy

# 305
  • Мнения: 943
Чакайте да питам.....Днес гледах повторението на предаването "Лабиринт" и там беше Емилия,обаче корем не видях... newsm78.Някой гледа ли го видя ли нещо? newsm78 newsm78 newsm78

# 306
  • Мнения: 1 247
ИМАШЕ СИ КОРЕМЧЕ Peace

# 307
  • Мнения: 4 435
Чакайте да питам.....Днес гледах повторението на предаването "Лабиринт" и там беше Емилия,обаче корем не видях... newsm78.Някой гледа ли го видя ли нещо? newsm78 newsm78 newsm78


Лабиринт е на запис,така че не се знае кога е снимано.

# 308
  • Мнения: 1 353
Чакайте да питам.....Днес гледах повторението на предаването "Лабиринт" и там беше Емилия,обаче корем не видях... newsm78.Някой гледа ли го видя ли нещо? newsm78 newsm78 newsm78


Лабиринт е на запис,така че не се знае кога е снимано.
Да обаче като я питаха дали е бременна каза,че не искала да коментира,ако някой ден се случело да забременее щяла да го запази в тайна от суеверие Crazy

# 309
  • Мнения: 4 435
Чакайте да питам.....Днес гледах повторението на предаването "Лабиринт" и там беше Емилия,обаче корем не видях... newsm78.Някой гледа ли го видя ли нещо? newsm78 newsm78 newsm78


Лабиринт е на запис,така че не се знае кога е снимано.
Да обаче като я питаха дали е бременна каза,че не искала да коментира,ако някой ден се случело да забременее щяла да го запази в тайна от суеверие Crazy

Да,точно защото е снимано отдавна го е казала.Вече й личи много и беше дала едно интервю в списание,където каза,че е бременна.Пък и няма смисъл да казва,коремчето само говори. Mr. Green

# 310
  • Мнения: 1 353
Да сега я позагледах май има тумбаче.

# 311
  • София
  • Мнения: 309
Незнам дали е бременна,но преди няколко месеца засякох нейно интервю и на въпроса иска ли деца,тя отговори:,,Ооооооо,НЕ!Много държа на фигурата си,а една бременност ще ми я развали,аз държа на външността си толкова много,не мога да си представя да изглеждам така! Shocked,,И всякакви простотии от този род.Направи ми много лошо впечатление!
Кати-друга поп-фолк,,фурия,,говореше почти същите глупости след като роди:,,Не кърмя,защото много обичам да пуша цигари ,пък и бюста ми ще се развали...и т.н. и т. н.-абе какво им става на тея жени,бре?

# 312
  • Мнения: 1 813
Като видях,че темата е избутана напред,реших,че Емо е родил най-сетне.

# 313
  • Мнения: 943
На запис е,но не повече от 2 седмици,защото предаването имаше рожден ден и казаха датата,в съботата дето мина май беше. smile3521

# 314
  • София
  • Мнения: 5 289
И аз гледах Лабиринт,ръцете й все пред корема и стояха,обаче много е хубава,нежна е и има перфектни черти,както и тяло разбира се.

Общи условия

Активация на акаунт