Вярвате ли, че бебетата урочасват?

  • 3 686
  • 67
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 102
За умишлено урочасване не мисля, но съм склонна да вярвам, че силно излъчената негативна енергия при изпитването на завист примерно, или други подобни чувства, би могла да се намеси в енергийното поле на възприемчив човек и да го смути. И от такова нещо средството за предпазване би било не кончета и мъниста, а именно излъчването на равна по сила и обратна по посока (т.е. позитивна) контраенергия.

А най-добре просто да не размахвате снимките пред хора, за които подозирате, че може да имат недоброжелателни мисли. Христос не напразно казва "Не хвърляйте бисерите си на свинете и не давайте свято нещо на кучетата, за да не се обърнат и да ви стъпчат след това..."

 Peace подкрепям напълно

# 61
  • Мнения: 178
Преди да родя сина си аз също не вярвах в такива неща. В интерес на истината, сега вече съм по-склонна да вярвам.

# 62
  • Мнения: 8 242
Вярвам да! И мъжът ми може да бае, въпреки че не вярва.. Но е факт, че доста пъти синът ми е бил ужасно неспокоен и е ревал абсолютно без причина, само минути след като му е баял се оправя и става съвсем друг.. Просто изведнъж.. И не само за моето дете, а и на приятелки - и всички са били повече от скептични, докато не видят с очите си..
Кой в каквото иска да вярва, може да е внушение, но по един или друг начин помага..

# 63
  • Варна
  • Мнения: 826
Не вярвам.

# 64
  • София
  • Мнения: 17 592
Що за тъпа идея!? Ами вземи го заври в килера, за по-сигурно. Детето го е боляло нещо, изобщо, имало е проблем, а ти, вместо да се опиташ да го откриеш, търчиш да го киснеш във вода!?

Вярвам да! И мъжът ми може да бае, въпреки че не вярва.. Но е факт, че доста пъти синът ми е бил ужасно неспокоен и е ревал абсолютно без причина, само минути след като му е баял се оправя и става съвсем друг.. Просто изведнъж.. И не само за моето дете, а и на приятелки - и всички са били повече от скептични, докато не видят с очите си..
Кой в каквото иска да вярва, може да е внушение, но по един или друг начин помага..

 Joy  rotfImbo

Да бе. И аз тъй знам да бая. Като го заболят зъби или нещо му има, гушкам си го и почвам да му пея "шшшшшшшшшшшш.........." и "оооооо-оооооооо-оооо.....аааааа-ааааааа-аааа...." и да го целувам - и знаеш ли, баенето винаги действа! Само дето не е баене. хайде стига, в 21 век живеем, най-сетне, на какво ще ги научите тези деца - да си плюят три пъти през рамото, като ги сърбят очите или как беше там...  Sick

# 65
  • Мнения: 8 242
Вярвам да! И мъжът ми може да бае, въпреки че не вярва.. Но е факт, че доста пъти синът ми е бил ужасно неспокоен и е ревал абсолютно без причина, само минути след като му е баял се оправя и става съвсем друг.. Просто изведнъж.. И не само за моето дете, а и на приятелки - и всички са били повече от скептични, докато не видят с очите си..
Кой в каквото иска да вярва, може да е внушение, но по един или друг начин помага..

 Joy  rotfImbo

Да бе. И аз тъй знам да бая. Като го заболят зъби или нещо му има, гушкам си го и почвам да му пея "шшшшшшшшшшшш.........." и "оооооо-оооооооо-оооо.....аааааа-ааааааа-аааа...." и да го целувам - и знаеш ли, баенето винаги действа! Само дето не е баене. хайде стига, в 21 век живеем, най-сетне, на какво ще ги научите тези деца - да си плюят три пъти през рамото, като ги сърбят очите или как беше там...  Sick

Много се извинявам, ама грешиш.. Явно не знаеш какво е точно "баенето".. И няма нищо общо с люшкане, гушкане, ооооооо, шшшшшшшш или каквото и да е издаване на звуци.. Това са просто няколко думи, които се повтарят периодично и са свързани най-вече с концентрация върху самия човек.. Той дори не се докосва или каквото и да е.. Така че, ако обичаш не се изказвай, така подигравателно, след като не разбираш дадено нещо..
Макар че явно това ти е стила.. ако съдя по отговорите в други теми..

# 66
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Поредната глупост Thinking

# 67

Общи условия

Активация на акаунт