секси ли е Мат Деймън?

  • 3 892
  • 128
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 002
А особено неприятен ми беше в Талантливият мистър Рипли. Не заради ролята или актьорското му изпълнение, а чисто визуално, направо ми беше противен Crazy

ролята му бе такава - да изглежда по този начин , още си го спомням - на плажа -  притеснен , смотан ,  със светлите бански ...в ролята на Борн изглежда по съвсем различен начин ...
харесвам го , да,
той е приятел от малък с Бен Афлек , който е по-хубав , но пък Мат е по-талантлив и по-трудолюбив и направи много по-добра кариера - както със сериозните , така и с касовите филми ...

# 76
  • Мнения: 3 641
Тц, Тц не ми е секси на мен, никак. Я да дойдат да видят Владо Карамазов и пак ще говорим Crazy

# 77
  • Мнения: 880
В никакъв случай.Много ме дразни.Има нещо сбъркано в него.

# 78
# 79
  • Мнения: 187
Сигурно, не знам. Вкусове разни. На мен не ми допада, защото е светъл. Виж, Антонио Бандерас например....  Grinning

smile3501 newsm10 smile3521

# 80
  • София
  • Мнения: 1 481
Не е секси за мен, изглежда ми като леко малоумен недорасляк.
Този ми е секси, бившата му жена също.

# 81
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Нье

# 82
  • Мнения: 875
еми, аз като гледам, май съм от малцинството. да, секси ми е. много даже. има умно излъчване.

# 83
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
не и за мен Peace

# 84
  • Мнения: 263
За мен е секси ... даже много секси /взех да си представям как може да е секси/. Обаче номер 2 е по-секси.

# 85
  • Мнения: 2 407
Не е мой тип.

# 86
  • Мнения: 1 568
Грозник..........

# 87
  • Мнения: 698
На мен не ми е секси...  Thinking Има твърде момчешко излъчване за моя вкус. По-скоро ми предизвиква майчински чувства.  Grinning

# 88
  • Мнения: 6 206
Да речем, че не бих си губила времето в игра на шах, ако съм с него.
Секси е и още как!
Да допълня, че ако е необходимо и шах бих поиграла.

# 89
  • Мнения: 835
Не е мой тип мъж.

Общи условия

Активация на акаунт