Лунна диета -18.11,00.32ч.

  • 6 586
  • 129
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 894
сега отивам до магазина да си купя мляко
Патенце,купи си Култура 0,1% Peace
Kупих си на Верея с калций пише че е 0.1%.Как се справяте аз едвам успявам че досега правих за хапване и направо полудях,но държа фронта още.

# 31
  • Мнения: 1 092
аз лично пийвам само кафе и водица  bouquet

# 32
  • Мнения: 1 844
ей как върви лунуването? Laughingиздържате ли още?аз съм на мляко и сокче,честно казано,не съм много гладна още..ама до довечера има бая време! Mr. Greenи все пак,заричам се-ще издържа!
леле,дори не мога да си представя онези слабеещи,които лунуват по 3 дни!не им завиждам.. Thinking

# 33
  • Мнения: 252
аз лично пийвам само кафе и водица  bouquet
И аз съм така Peace. Хайде още маааалко и лягам. Утре ще отчитам резултати. Аз от година вече, почти нищо не свалям с лунната, само някакви 500 гр. , които отново качвам. Лунувам най вече за профилактика и по навик.

# 34
  • Мнения: 1 817
Момичета, аз тоя път се издъних и за това оставям за другата седмица! Blush
Успех на вас и чакам да се похвалите с прекрасни резултати!
  bouquet

# 35
  • Мнения: 1 975
Хайде гърлззззззз давайте резултати  Party

# 36
  • Мнения: 330
Имам въпрос какво значи само течности?Мога ли да пия сокове,прясно мляко а някъде бях чела че можело и айран да пиеш вярно ли е?
Соковете най-добре прясно изцедени,в другите има захар,а мляко май може,но нискомаслено,независимо дали прясно или кисело,гледай да е най-ниския процент,който намериш,има една Верея 0.5,кисело,май е най-вкусно от нискомаслените можеш да пиеш чайчета,май с мед дори  newsm78

Малко късно го видях това, но какво да се прави. jedira , малко грешен отговор си дала, защото мляко не е позволено  Naughty . Нито прясно, нито кисело, нито нискомаслено каквото и да е. Позволено е само чай, кафе (и двете без захар, може с мед) и фрешове (плодови и зеленчукови).
Ето тук подробно си е описано за лунната плюс датите за различните фази:
http://www.az-jenata.com/index.php?page=article&aid=3393

patenceto, ефект и да си пила мляко пак ще има, но по принцип да знаеш, че на лунна диета мляко не се пие.  Peace
Аз по принцип напоследък си позволявам едно капучино без захар по време на лунна. Нарушение си е, ама не ме притеснява, имайки предвид малкото количество.

Да се похваля: аз днес имам -800г като резултат. По принцип свалям по килограмче, ама се оказа, че този път въпреки голямото ядене вчера не съм качила, така че крайната сметка е минусова  Party .

# 37
  • Мнения: 1 092
аз не мога да се похваля с минусче защото снощи прегреших мнооооооооого яко Mr. Green
...........но поне не съм + Grinning

# 38
  • Мнения: 865
и аз ще пробвам тази лунна диета,но само днес Embarassed

# 39
  • Мнения: 406
Аз пък се записвам за пълнолунието...

Ще се опитам да го направя 3 дни - един преди и един след фазата, които ще изкарам на супички и кисело мляко, а самото пълнолуние само на кафе и много вода.

Кой започва утре с мен?

# 40
  • Мнения: 1 092
Аз пък се записвам за пълнолунието...
Кой започва утре с мен?

И аз  Peace

# 41
  • Мнения: 958
И аз!Понеже съм на зелевата супа и на практика започвам от днес,защото днес съм на супа и плодове  Peace
Smile!, pipy,ще се радвам да сме заедно тези дни,досега не са ми се събирали чак толкова дни лунуване,обикновено правя гладен ден само на точната дата,като най-голям успех постигам при пълнолуние  Hug

# 42
  • София
  • Мнения: 515
Аз пък се записвам за пълнолунието...
Кой започва утре с мен?

И аз  Peace

И аз съм с вас. Peace

# 43
  • Мнения: 533
Лунички, запис и от мен  Hug
Някой да знае кога е екадашито  newsm78

# 44
  • Мнения: 958
В една друга тема казаха,че било вчера newsm78

Общи условия

Активация на акаунт