Лунна диета -18.11,00.32ч.

  • 6 586
  • 129
  •   1
Отговори
# 105
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
От следобяда съм на зелен чай с лимон  Peace и едно прегрешенийце  Crazy облизах лъжицата на малкия от яденето докато го хранех  3 пъти #Crazy Whistling

# 106
  • Мнения: 101
Добро утро, момичета !!!

Как сте?Издъжате без прегрешения, нали?

Аз съм добре, заредих течностите и сега ще им се отдавам !

Дессс, мисля че няма никакъв проблем, какво са три лъжички... Продължавай в същия дух, мноооооооооооого минусчета ти желая !

# 107
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
продължавам  Crazy надявам се да устискам до следобяда  Grinning (днес без лъжичките на малчо  Mr. Green )

# 108
Аз за сега съм -килограм и половина  Mr. Green Mr. Green до 14,44 няма да хапвам нищо,след това си продължавам диетата:)

# 109
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
touched;) ме подсети и аз де се премеря .... та при мен липсва само 1 кг  Grinning

Имам питане , имали "опасност" да си го върна тоя килограм утре и ли в други ден  newsm78 т.е. инетресува ме какъв е ефекта от тази диета краткотраен или дълготраен  Rolling Eyes

Ще се радвам да ми отговори някой със стаж по този диета  Laughing Peace

Мерси прадварително  Hug


п.п. определено се захитрих по тази диета и ще следя темата   bouquet

# 110
Браво!Радвам се много  Mr. Green Mr. Green
Аз нямам стаж,но мисля,че би трябвало да ги задържиш,освен,ако не се напапкаш едно хубаво след 14 часа  Thinking Така пишеше в един сайт,който четох,че нямало ефект,ако го караш на течности 1 ден,а после се наядеш много.. Hug

# 111
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
ахам  Crazy яснУ  Thinking

ми че то и без луните ако си на течности 24 ч може пак да слалиш 1 кило  newsm78 или бъркам а  Thinking

# 112
Ох,знам ли и аз  Mr. Green Ще опитам да намеря сайта,който четох,защото там е написано по-точно. Joy

Пс:Ето го сайта: http://www.az-jenata.com/?page=article&aid=3393
И ето това,за което говорех:
Няма да има ефект от лунната диета, както добре знаете и от всяка друга, ако веднага след като минат 24-те часа и половина се натъпчете с калории. Най-добре е да се спазват класическите съвети – нетлъсти меса, повече зеленчуци и плодове. Да се предпочитат задушени, варени и печени храни, пред пържени
 

# 113
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
touched;) оки менти го насам този сайт да ги видим тез луни  #Silly

оп  Sunglasses видях , сложила си го  Peace

# 114
  • Мнения: 330
ахам  Crazy яснУ  Thinking
ми че то и без луните ако си на течности 24 ч може пак да слалиш 1 кило  newsm78 или бъркам а  Thinking
Desss, вярно е, и в други дни можеш да си гладуваш, но резултатът няма да е толкова голям. Това е заради влиянието, което оказва луната върху организма ни през тези фази. Ето ти много малко инфо от друг сайт:

"Според учените луната влияе не само върху приливите и отливите, но и върху различни процеси в човешкото тяло. И това е така поради факта, че голяма част от организма ни е съставен от вода. Затова много диетолози препоръчват регулация на теглото, според фазите на луната. "

http://www.az-jenata.com/index.php?page=article&aid=3393

# 115
  • Мнения: 1 844
ехо,как е,издържате ли стойчески все още?
за мен остава още малко,щото съм си наумила да лунувам само 24 часа,но какво остава за тези,които са се зарекли на 72.. ooooh!

# 116
Аз сега съм на бульонче с крутони..сигурно е грешно,не знам.И аз само 1 ден ще лунувам! Защото това ми е първо лунуване и не мога изведнъж 2 дни да не хапвам нищо  Heart Eyes

# 117
  • Мнения: 101
Стоически издържам !!!!

Сега си пийвам кафенце с водичка и си мисля как в 18ч ще ям грейпфрут...

# 118
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Аз сега съм на бульонче с крутони..сигурно е грешно,не знам.И аз само 1 ден ще лунувам! Защото това ми е първо лунуване и не мога изведнъж 2 дни да не хапвам нищо  Heart Eyes
ми че то лунуването е 24 ч  newsm78  да не би някъде да пише че е 48 ч  Thinking


п.п. аз туко щи си направих 2 тостерни филийки с малко сирене

Последна редакция: нд, 02 дек 2007, 13:34 от Desss

# 119
  • Мнения: 75
Здравейте  Grinning
И аз съм тук все още newsm10
....на чайчета с медец  food010
Сутринта в 4ч. обаче като ме заболя стомаха от глад smile3506,като облещих едни очи и като ми се ще да стана и да newsm55.........Ама НЕ стоически удържах положението Banghead пак  smile3524.
Сега съм добре пълна каничка чай и така до 14.44 за после малко телешко варено-печено и салатка Grinning
Хайде дръжте се ,още мъничко остана Peace

Общи условия

Активация на акаунт