Лунна диета -18.11,00.32ч.

  • 6 591
  • 129
  •   1
Отговори
# 120
Оох край,издъних се и хапнах месо... за мен диетката приключи  Flutter а на вас ви остават още 30 минутки:)) сега пийвам пак бульонче и си продължавам диетата,а на 9ти (мисля беше) пак ще лунуваме,нали? Нямам търпение Joy hahaha

# 121
  • Мнения: 351
 Аз както и очаквах се поизложих с лунната, но за другият път ще се подготвя психически и може и да издържа Rolling Eyes Laughing.

 Някой питаше дали се задържат свалените кг. Аз лятото я спазвах редовно /с леки прегрешения/ и задържах килограмите Peace. И разбира се, по-добре да си хапнеш нещо малко по време на диетата отколкото да отброяваш секундите до края стоейки с нож и вилица пред хладилника Twisted Evil

# 122
  • Мнения: 1 844
кога е следващата дата на лунната диета?

# 123
  • София
  • Мнения: 515
кога е следващата дата на лунната диета?

09.12. /неделя/ от 19.40 ч.новолуние Peace

# 124
  • Мнения: 27
Можете ли да напишете луните до края на месеца?

# 125
  • Мнения: 958
Лунните фази за Декември

  Последна четвърт               Новолуние                Първа четвърт                         Пълнолуние
    
     01.12, 14:43                       09.12, 19:40               17.12, 12:17                 24.12, 03:15

# 126
  • София
  • Мнения: 1 635
Защо не пуснете нова тема за следващите две или четири луни.  bouquet

# 127
  • Мнения: 958
Защото темичката е по принцип на kiticat и когато пуснах тази тема тя ми се разсърди  Cry
Ъ?!? Shocked Аз щях да направя тема. jedira незнам как реши да правиш без да питаш никой. Пък и старата тема е за две лунувания.
Така че се разбрахме ,че няма да пускам аз нова тема,ако се появи тя да си пусне  Peace

# 128
  • Мнения: 3 461
Защото темичката е по принцип на kiticat и когато пуснах тази тема тя ми се разсърди  Cry
Ъ?!? Shocked Аз щях да направя тема. jedira незнам как реши да правиш без да питаш никой. Пък и старата тема е за две лунувания.
Така че се разбрахме ,че няма да пускам аз нова тема,ако се появи тя да си пусне  Peace

Темата съществува отдавна, като за този период много хора са я пускали.  Peace Пишете нова, защото се губи време в търсене на последната такава.

# 129
  • Мнения: 958
Мацки,пуснах ви темичката
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=247709.new#new
 Peace

Общи условия

Активация на акаунт