някой има ли информация за клиника "Св.Лазар"

  • 1 469
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 099
Защо на ЛС, и аз искам да знам!
Защото впечатленията ми са косвени и не искам да разнасям лична информация в интернет за хора, които не са ми дали такова разрешение.

# 16
  • София
  • Мнения: 672
Защо на ЛС, и аз искам да знам!
Защото впечатленията ми са косвени и не искам да разнасям лична информация в интернет за хора, които не са ми дали такова разрешение.

Предполагам че няма да назовеш хората с име и фамилия, та да им искаш разрешение Simple Smile

В Св. Лазар ходих на Фетална Морфология и ако не е доц Томова, която е чудесна, няма да им стъпа там повече никога. Прегледа по телефона струваше 70 лв, ама като отидох ми поискаха 100 (вдигнали се били цените), а и още 20 за дискче със снимки... Чак на Томова и стана неудобно...

Проучвахме и как стои въпроса със замразяването на стволови клетки при тях. Дадоха ни един договор и ни казаха даго четем на място, а ако искаме да го вземем да си го четем в къщи - 200 лв.

Родих във Вита - нямам думи за професионализма, условията и отношението на лекари и акушерки, та даже ако искаш и на санитарки. Препоръчвам ти Вита най-сърдечно!

В интерес на истината, не съм чувала нищо лошо за професионализмът на персонала в Св. Лазар, но някак си ми се вижда обидно да гледат на пациентите си като на ходещи банкноти...

# 17
  • Мнения: 589
И аз ходих при Томова на 3Д и имам отлични впечатления от нейния професионализъм

# 18
  • София
  • Мнения: 606
Мненията са различни, аз лично нямам собствено, но имам много близки хора с опит от болницата. Август една позната роди там и остана доволна. Раждането и струваше 6500, не знам за какво е било. Но на мен ми се вижда много. Аз родих случайно в Пловдив в супер клиника за 850 лева. Получих същото обслужване като в св.Лазар.

Другият пример е на много близък човек, шеф на фирма, турчин. Жена му беше бременна и след като се удариха с колата отидоха там за преглед. Казаха, че трябва да лежи 10 дни в клиниката, защото проблема е много сериозен и цената за престоя и манипулациите. Моят познат на свой риск отказа, качи жена си на колата и я закара в Турция. Там лекарите казаха, че няма нищо.. Родиха си хубаво и здраво бебе... Не знам дали нарочно са го направили или просто са се объркали, но много често хора се оплакват от тях.

# 19
  • Мнения: 82
   Моя приятелка роди преди седмица в "Св.Лазар"Тя е доволна,но всичко им излезе над 8 000лв. ShockedВерно,че това е със стволовите клетки,но псе пак ми се вижда много.Аз не съм от София и съм се насочила към"Селена"-Пловдив.Впечатленията ми са страхотни,мисля че по нищо не отстъпва на "Св.Лазар"Е,може би само по цените!

# 20
  • Мнения: 4 621
Проследявах бременността си там при Д-р Николова преди 3 години. Като изключим някои подробности мога да кажа, че бях доволна. Реших да не разждам там, защото тогава нямаха добра неонатология/към настоящия момент не знма как е/ и имаше риск ако нещо се случи с бебето по време на разждане да не могат да реагират както в голяма държавна болница. Раждането преди 2,5 г струваше 2500 - секцио и 1800 нормално. 

# 21
Ако си решила да раждаш в частна болница ти препоръчвам Вита. Родих там преди 2 месеца и съм изключително доволна, както от лекарите и акушерките(страхотни са), така и от обстановката, е не е  толкова луксозно като в св. Лазар, но е невероятно чисто.

# 22
  • Мнения: 40
Аз родих в "Свети Лазар' преди около 6месеца и съм много доволна от отношението и обслужването, НО лекарят който ми направи секциото не работи там а в МД, само ме резна там, така че за Николови нишо не мога да кажа.
Но анестезиолога им е върха, много мил, и внимателен, изобщо не усетих нищо при слагането на упойката и по време на операцията ми държеше ръката, така й не разбрах кога ме срязаха и кога извадиха бебето Simple Smile
След операцията те закарват в стаята (което много ми хареса) може да идват да виждат по всяко време без проблем, съпругът ми е идвал в 10ч вечерта Simple Smile
Пак бих родила там, но с моя лекар Simple Smile

# 23
  • Мнения: 40
И никакви пари не са ми взели, за махането на конците Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт