Молив за очи за вътрешен контур

  • 2 548
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 435
Аз преди време ви препоръчах каял,който се продава в индийските магазини.То е точно за там.

# 16
  • Мнения: 13 512
Аз преди време ви препоръчах каял,който се продава в индийските магазини.То е точно за там.
Да, същото е. И Герлен направиха такъв на прах

# 17
  • София
  • Мнения: 1 326
Аз преди време ви препоръчах каял,който се продава в индийските магазини.То е точно за там.
Да, само дето обиколих всичките ми познати индиийски магазини в София и навсякъде, където питах за каял ме гледаха като извънземно  Shocked

# 18
# 19
  • София
  • Мнения: 8 932
За тази цел ползвам водоустоичив молив на Максфактор или Мейбълин. Peace

# 20
  • Мнения: 3 830
За вътрешния контур трябва да е водоустойчив. Ползвам на Манхатън и съм много доволна! Peace

# 21
  • Мнения: 17
Аз си купих на скоро водоустойчивия на АртДеко, но изобщо не съм доволна. Не пуска много и се изтрива много бързо. Не знам защо го взех. До сега си ползвах Севънтийн и съм много доволна.

# 22
  • Мнения: 3 372
За вътрешния контур трябва да е водоустойчив. Ползвам на Манхатън и съм много доволна! Peace
И аз взех на Манхатън, но нещо не съм доволна, много е блед Tired Докато този на Ейвън, който вече почти свърши е доста по-наситен Peace

# 23
  • Мнения: 337
Аз онзи ден обикалях и търсих син молив - такъв ползвам, ами неможах да си харесам цвят или по-точно моето синьо. Даже изнервих една продавачка, щото тя много се натискаше да ми продаде нещо, ама като не харесах. Предлагат ми едни изкрящи сини цветове или много бледи. Моя е тъмно син, но не крещящ. Проблема е, че свърши а не е купен от тук.
Позната ми показа от новите каталози на Орифлейм и там беше драснато от един молив моя цвят. Някой да ги е ползвал тези моливи и да има представа? Молив за изразителен поглед, харесах си и други цветове
http://www.oriflame.bg/prod/offers/CurrentBrochureFrontpage.jhtml

# 24
  • София
  • Мнения: 9 477
Сега се сетих, че от немски
die Kohle- е въглен *за рисуване. Grinning
Така, че нищо чудно на моливите за очи, пише това. Wink
Сори за лиричното отклонение. Sunglasses

# 25
  • Мнения: 757
В една брошура на Isadora видях,че предлагат специален молив за вътрешен контур.Някоя от вас ползвала ли е такъв?Аз слагам един на Герлен,много е хубав и мек,но явно не е подходящ за вътрешната част на окото,тъй като след около 30-40 минути изчезва напълно.Посъветвайте ме какъв да си взема,вие какво ползвате за тази цел?

 Peace    Точно такъв ползвам страхотен  е!
Наситено черно стои,нали?И колко време ти се задържа на окото?


Иначе бях чела,че и Лумен имат такъв.



За този ли става въпрос: http://www.olcombg.com/lumene/catalog/makeup/eyes/9.php?
Иначе изадора има и в бонжур.
Да,този ще да е бил вероятно.
Сега ще потърся за всеки случай.

А знаете ли колко струва молив от класа на Шанел и Диор?

И още един въпрос-тези моливи също могат да се използват върху горния клепач,нали newsm78
този клас моливи струват около 40-50л,зависи от марката.
моя е на yves saint laurent ами нямам думи за този молив,страхотен е,много е траен,наситено черен и трудно се маха,както си го сложа цвета си стои така-ползвам го от 10 месеца и имам още от него,а се гримирам всеки ден,заслужават си парите.

Общи условия

Активация на акаунт