белега от секциото

  • 1 577
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 498
Имоят белег е избледнял, но са минали 2 и полов. години....никога не ме е сърбял обаче...

# 16
  • Мнения: 2 309
До кожа си е, аз например имам проблем със съединителната тъкан и си ме боли, а и май цял живот ще ме боли. Почна да избледнява леко в краищата след 1 година.

# 17
  • някъде
  • Мнения: 4 955
не се забелязва вече и никога не ме е сърбял Peace

# 18
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
И след първото и след второто секцио белезите не са ме сърбяли, не помня такова нещо. За червенина също нямам спомен. Сега след второто секцио белега вече е доста избледнял, не се е махнал то няма как да стане, но със сигурност се вижда много малко  Peace

# 19
  • BG
  • Мнения: 123
Здравейте!На мен ми предстои второ секцио,та се чудех дали режат върх предишното място или близо до него?Мами с опит споделете?

# 20
  • Мнения: 5 103
Още ми е червено-лилав белега , тоест след година и половина.

# 21
  • Мнения: 113
Здравей, моя е на 40 дни за сега не ме е сърбял...бледорозов е и съвсем тънък. Ама знам ли може още още да е много пресен. Аз знам че най-голямо значение има как се е справил доктора и после е до кожа  Simple Smile

# 22
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Моят отдавна го няма PeaceНикога не ме е сърбя,болял или прочие-явно зависи от оператора,който е правил секциото!
Peace сега ако трябва да доказвам с белег, че съм раждала секцио няма никои да ми повярва, белегът ми е много накъсан и си личи на 2-3 места , останалото е спомен
Започна да изчезва около година след раждането и не съм имала проблеми

# 23
  • Мнения: 1 930
Моят си стои, светъл е, ама аз доста добре си го виждам-контратубекс, нам кво си...там си е   Twisted Evil

# 24
  • София
  • Мнения: 17 592
Белегът си го има още, но това не ме смущава особено. Изборът си беше мой и не съм съжалявала за него. Сърби ме леко, рядко.

# 25
  • Мнения: 667
И моят си е стои, поизбледнял е на места, но го има. 1 година след секциото.

# 26
  • Мнения: 297
Това не ми се е случвало, но що се отнася до това, че се вижда, чувала съм, че някои лекари препоръчват белега да се маже с разни мазила. Имам предвид конкретен случай - моя приятелка, лекарят й беше изписал Контрактубекс и тя се мажеше, за да се заличи по-бързо. За сърбежа може би трябва да се консултираш с лекар. Надявам се да се реши този проблем, защото наистина е неприятно.

# 27
  • Мнения: 4 621
Моят почти не се забелязва вече Laughing Случвало се е да ме сърби понякога в началото, но съвсем търпимо Peace

# 28
  • Мнения: 3 861
Минаха 7 месеца, а той си е все така ярко червен и грозен, че и дебел  на всичкото отгоре.  Обаче най-ме дразни това, че доста често се появява неудържим сърбеж, ама наистина неудържим (понякога се събуждам от него) - пада чесане до кръв. Случвало ли се е на някой?

Почти 3 години и половина и още е дебел, червен, голям и грозен
не ме сърби, вече, но имам едно неприятно усещане при всеки допир  Sick

# 29
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
при мен изминаха ве4е 10 месеца и белега е все още 4ервеникав и на пипане леко набъбнал.от време на време ме сърби леко а понякога наболява.

Общи условия

Активация на акаунт