Зная, че не се казва, но ....... май съм бременна.Най после!

  • 2 829
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 336
Пожелавам ти от все сърце всичко да е наред и да си имаш скоро едно здраво и красиво бебче!   bouquet

# 31
  • Мнения: 902
Честито!
Леки и безоблачни 9 месеца до Срещата с твоето мечтано дете.

# 32
  • Мнения: 1 226
Момичета, благодаря на всички, които ми писаха.Всъщност съм малко притеснена, защото си направих втори тест и втората чертичка е доста по-бледа от първия път.В сряда отивам на лекар да видя какво става и да си направя кръвен тест.Стискайте ми палци. Hug

# 33
  • Мнения: 3 246
МИЛИЧКА МИСЛИ СИ ЧЕЩЕ СА ДВЕ ЧЕРТИЧКИ  МИСЛИ СИ ЧЕ КРЪВНИЯ Е ПОЛОЖИТЕЛЕН, НЕ СИ ПОЗВОЛЯВАЙ ДА МИСЛИШ НЕГАТИВНО, АКО НЕЩО НЕ СТАНЕ ТОГАВА СЕГА  Hug Praynig

# 34
  • София
  • Мнения: 167
ВСИЧКО НАЙ-ПРЕКРАСНО! НАЙ-ЛЕКАТА БРЕМЕННОСТ И НАЙ-ПРЕКРАСНОТО БЕБЧЕ  Grinning

# 35
  • Мнения: 748
Честито !Лека и безпроблемна бременност  bouquet
Онази втората чертичка по бледата ,спомням си я  и сега след като съм родила вече  Simple Smile

# 36
МОМИЧЕТА ИСКАМ САМО НАБЪРЗО ДА ВИ СЕ ПОХВАЛЯ,ЧЕ СЪМ НА ДВЕ ЧЕРТИ ВЕЧЕ Simple SmileСАМО НАКРАТКО ДА ВИ РАЗКАЖА....ИМАХМЕ МНОГО ПРОБЛЕМИ СЪС СЪПРУГА И НАКРАЯ УСТАНОВИХМЕ,ЧЕ ТОЙ НЯМА НИКАКВИ ЖИВИ СПЕРМАТОЗОИДИ.СЛЕД МНОГО СЪЛЗИ И БЕЗСЪННИ НОЩИ РЕШИХМЕ ДА ОПИТАМЕ С ДОНОР-ТАКА НАРЕЧЕНАТА ИНСЕМИНАЦИЯ.ПЪРВИЯ ПЪТ БЕШЕ ПРОВАЛ И ДА ВИ КАЖА ЧЕСНО АЗ МНОГО СЕ ОТЧАЯХ,НО ПРЕДНИЯ МЕСЕЦ ПАК ОПИТАХМЕ И НАЛИ ЗНАЕТЕ ПРИКАЗКАТА,ЧЕ ОТ ОПИТ ГЛАВА НЕ БОЛИ-Е ТАКА СТАНА И ПРИ МЕН,САМО ДЕТО ОТ ОПИТА НА МЕН ВЕЧЕ МИ СТАВА ЛОШО Simple SmileОБИЧАМ ВИ И ВИ ПОЖЕЛАВАМ ВСИЧКО НАЙ-ХУБАВО ОТ СЪРЦЕ И МИ СТИСКАЙТЕ ПАЛЦИ ВСИЧКО ДА Е БЕЗПРОБЛЕМНО....

# 37
  • Мнения: 3 246
velito_f , ами честито и от мен твоето коледно чудо вече се е случило Hug Praynig пожелавам ти лека и безпроблемна бременност, но си мисля и че мъжът ти заслужава  Hug и за двама ви   bouquet

# 38
  • Мнения: 1 950
velito_f , това е чудесна новина, дай Боже всичко е наред и до щастливия финал Hug Praynig
Браво на теб и на мъжа ти за решението  bouquet

# 39
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Момичета, зная че не се казвало, и ме е страх, защото първия път така разказах на всички и след това - диагнозата ми беше мисед.
И аз така съм си мислела че не се казва но според една позната трябва да се казва защото е хубава новина а и за да не бъдело бебето мълчаливо Mr. Green.
Честито и леко бременеене!

# 40
  • Мнения: 3 246
mama_mima, миличка майка ми в такъв случай сигурно не е спирала да бръщолеви още преди да ме сътвори, щото съм си доста устата, майтапа на страна но знам че не е казала, защото и аз съм проблемно правена

Общи условия

Активация на акаунт