Настроени ли сте празнично вече

  • 2 229
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 837
Следващият уикенд смятаме да сложим лампичките на къщата и някоя и друга светеща кичория из тревата за радост на окото.

# 46
  • Мнения: 5 877
Коледно - не. Но пък се сдобихме с мека мебел, сменихме малко интериора (сложих и интересен тапет до бюрото), сложих и червения губер на пода да се въргаляме с детето - достатъчно топло, ярко и уютно, дядо Мраз може да почака.

# 47
  • Мнения: 57
вчера ми дойде коледно настроение, защото си купих два много готини снежни човеци, които се закачат на елхата. Много ги обичам тези празници и нямам търпение вече

# 48
  • Мнения: 139
Аз не. На мен ми е ноемврийско. Tired
Peace Това си е моят месец и го отделям от коледните празници.
Като бях малка, елхата я украсявахме на 23 декември, но сега го правя на 01 декември, за да имаме по- дълъг празничен период Laughing.

# 49
  • софия
  • Мнения: 4 985
Аз пък дали защото за пръв път от няколко години насам съм си вкъщи и имам цялото време на света, ама вече се улавям че си мился за коледната украса вкъщи.Още не съм започнала но ума ми си прави записки.
Предните няколко години така или иначе настроението го хващах при мене едва в трескавото пазаруване от стила "ААААА, довечера е бъдни ечер, ми поне баница..... ooooh!"

та сега се радвам и някак си сладко ми е на душата Hug

# 50
  • равна Тракия
  • Мнения: 101
Не,пак няма да празнувам с близките.
Много ги обичам тези празници,но да си бъда у дома Tired

Общи условия

Активация на акаунт