Режим на Пиер Дюкан - 48 част

  • 23 760
  • 612
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 2 613
Вещи балкона може да чкат серенада.  Joy Joy Flutter
Ами щом така мислиш ...


                                                                
hahaha hahaha hahaha hahaha
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 286
  • София
  • Мнения: 1 783
Почерпка за балкона и всички, които не си набавили следобедна закуска
 

# 287
  • Мнения: 18
А балкона може да слезе и да попише. Картофчо да се представи и да не се страхува, ние въглехидрати не ядем Wink

Чета аз още Simple Smile Информирам се Simple Smile Че да не задавам глупави въпроси после. Ама вие много сте изписали Simple Smile 48 теми няма да мога да прочета от сега ми е ясно.

Иначе с удоволствие ще се вкюча в дюканската групичка. Ако ме приемете разбира се Simple Smile Вече ми е втори ден даже - за сега без издънки. Имам 16 свалени до тука килца с НВД, реших да пробвам сега малко Дюкан, че имам още 15 да свалям.

# 288
# 289
  • Мнения: 615
А балкона може да слезе и да попише. Картофчо да се представи и да не се страхува, ние въглехидрати не ядем Wink

Чета аз още Simple Smile Информирам се Simple Smile Че да не задавам глупави въпроси после. Ама вие много сте изписали Simple Smile 48 теми няма да мога да прочета от сега ми е ясно.

Иначе с удоволствие ще се вкюча в дюканската групичка. Ако ме приемете разбира се Simple Smile Вече ми е втори ден даже - за сега без издънки. Имам 16 свалени до тука килца с НВД, реших да пробвам сега малко Дюкан, че имам още 15 да свалям.
Добре дошъл Картофчо, задавай всякакви въпроси без да се притесняваш ние не се уморяваме да огтоваряме.
Само да те предупредя, ако не ти отговорим на някой въпрос не се ядосвай, а питай пак. Hug
Говоря ти в мъжки род, защото ника ти е такъв, ама да не се сърдиш ако си момиче. Blush

# 290
  • Варна
  • Мнения: 2 745
Мацки, аз... ни в клин, ни в ръкав. Просто искам да споделя едно свое откритие, не ми се сърдете за якия спам  Hug

Поздравявам фенките на JBJ

# 291
  • Варна
  • Мнения: 1 416
Блеки, какъв е този глад  hahaha, ти ако на това ГЛАД му викаш.....
Не лъжете Картофчо, вече и от него си хапваме, но по малко  Mr. Green И все пак Добре дошъл  Hug
Внимание, докато пишехте, в темата бе публикуван нов отговор.
Дори, срам нямаш, ти това ли прави до мен на компа Joy Joy

# 292
  • Пловдив
  • Мнения: 1 567
Мацки, аз... ни в клин, ни в ръкав. Просто искам да споделя едно свое откритие, не ми се сърдете за якия спам  Hug

Поздравявам фенките на JBJ



Леле .... хубав поздрав ... Simple Smile

# 293
  • Мнения: 980
Мацки, аз... ни в клин, ни в ръкав. Просто искам да споделя едно свое откритие, не ми се сърдете за якия спам  Hug

Поздравявам фенките на JBJ



Дорееее, ама да го изпапкаш тоя протеиновия Джони !!!

# 294
  • Варна
  • Мнения: 2 745
Ми аз за сплотяване на колектива  Embarassed

Извинете ме. Heart Eyes

А, гледам, че ви се хареса моят човек.

# 295
  • Мнения: 615
Уааауууууууу колко готин. Лигите ми текнаха
Спама е много як.  Joy Joy

# 296
  • София
  • Мнения: 1 783
 spam2
Дори, ти сърце нямаш, мъж ми е в командировка...

# 297
  • Мнения: 980
Блеки, какъв е този глад  hahaha, ти ако на това ГЛАД му викаш.....


Ами не ми стигат на мен 2,3 пилета и една кофа с яйца ..кво да правя ??????  Joy  Joy  hahaha

# 298
  • Варна
  • Мнения: 1 416
Той и шефа ми е на Дюки и в петък ми вика: Ти защо лъжеш, че не си изпитвала глад? Ами казвам: Яж, кой те спира като си гладен  Joy Joy Joy

# 299
  • София
  • Мнения: 2 613
Картовчо- здравей-  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт