Режим на Пиер Дюкан - 48 част

  • 23 779
  • 612
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 980
Абе защо никой не ми честити 3 месеца Дюкан??!! Сега ще ви се обидя !!

 ( ..и аз сега се сетих де )hahaha

# 496
  • Мнения: 615
Абе защо никой не ми честити 3 месеца Дюкан??!! Сега ще ви се обидя !!

 ( ..и аз сега се сетих де )hahaha

Ооооо ми честито , честито  bigdance2

# 497
  • Мнения: 1 314
еее, Блеки,  Честити ти 3 месеца Дюкански!  bouquet

# 498
  • София
  • Мнения: 2 613
И аз честитя на Блеки трите месеца, а на Бачи- 6-теbouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Силви- може да задържаш вода, наистина изхода е пиенето на повече вода, и съм сигурна че утре най-вероятно са се нормализирали нещата- Hug
Браво на Деата за петичкатаbouquet

# 499
  • Мнения: 1 314
Ха , сега здравейте и от мен!
Похвал- днес съм минус 300 гр, най-накрая видях 62 кг/макар че е 62.9 Laughing/, на кантара, сигурно месец се боря с едно кило, какво става newsm78? Май е време за малко в трета? Thinking
Дори, Честита и на теб 3 фаза, дано имаш бърз успех там!
Честити намаления на Мишлето, Mamica, Pupa, Deata, Vaninik, DVV bouquet
Кри, бързо да оздравява малкия! Praynig
И Ивето след два дни ходене на детска е хремава, вчера я пуснах за 3 ден на градина, но реших да не мъча детето и днес си я оставих в къщи, не й тече нослето, но е запушено, пълно със секрети и едвам диша. Ще си остане и утре, пък после ще видим, вече хич не ще да ходи и от вечерта  плаче, че не иска! Cry

Последна редакция: вт, 20 ное 2007, 11:57 от tzvety roussimova

# 500
  • Мнения: 4 176
Деата поздравления.
Еххх, кога ли и аз ще видя тази цифра? С тоя КФС и онова лилавото дето ми в шкафа....

# 501
  • Мнения: 980
Черпя по случая !!!  Hug Hug Бон апети!


шишчета от сом


пилешки такива


скумрийка


пилешки пържолки

# 502
  • Мнения: 3 640
Блеки, честити 3 месеца с Дюкан, мила!   bouquet И на теб бързичко отърване от излишните килограми и трайно задържане на резултата!  Hug
Цвети, честито минусче!  Hug

# 503
  • Мнения: 18
Добрютру Simple Smile

Ама много пишете бе Simple Smile Докато ви изчете човек и станало обедно време Simple Smile

BlackSnake мерси за почерпката. Ама сега пак ще трябва да ходя да ям, че ми потекоха лигите от тия картинки  Grinning

Гледам повечето от вас са много време на Дюкан. 3 месеца..6 месеца Simple Smile Да знаете, че сте ми много светъл пример. Та да ви питам - за тея месеци налагало ли ви се е да прекъсвате за известно време и как ви се отразява...Защото аз ще си ходя за празниците за 2 седмици към София при мама и няма да стане да обяснявам, че съм на диета при положение, че не сме се виждали вече 1 година...Та ще прекъсвам тогава Дюкана няма как. Та от сега се чудя как се отразява едно такова голямо прекъсване.

Иначе си говорите за 0,1% маслени млека - завиждам значи - тука такова чудо няма. Ще си ям 1.5 кво да се прави  Simple Smile

# 504
  • Мнения: 469
Деата, честита ти 5-ка, даноцял живот вече да не се срещнес с 6-цата.
Блеки, а на теб, честита ти 6-ца дюканстване, пожелавам ти в най-скоро време 8-чка.
Да споделя, в неделя правих от книгата на нашето докторче рецептата за пилешко суфле, стана превъзходно, дори домашните го харесаха. Аз гонаправих не спилешко месо, а с жарена пуешка шунка, сложих малко розмарин и стана превъзходно. АКо не сте, пробвайте, няма да съжалявате.
Кри, имаме един доктор, който ми беше казал как да свалям на детето температурата и чак на четвъртия ден ако продължава, тогава да го водя на лекар. Да се надяваме, че до третия ден детенце ще се справи.
Приятен обяд!

# 505
  • Мнения: 11 559
Блеки честито тримесечие   bouquet -страхотна почерпка!
Дори честита трета фаза!  bouquet
Деата поздравления и от мен за 5-та! smile3501
Цвети Hug ще видиш,че ще дойде момент когато Ивето ще се радва на ходи на детска градина. newsm10 В началото наистина им е трудно на децата с новият режим и дисциплина,но после свикват.  Peace

# 506
  • Мнения: 1 183
Блеки, честити 3 месеца!
Бачи, честити пет месеца! Тя вчера каза че влиза в шестия месец, а не че е го навършила  newsm78
Ралче, водата наистина помага поналочих се с вода и сега е по-добре.
Аз от неделя си направих моя интерпретация на Дюкански хляб и сега си го дояждам сутринта хапнах една чест със сирене лайт и сега си приготвила още толкова преди да тръгна да изям.
Картофчо, като няма 0,1 и 1,5 става за млеката. До 2% се водят обезмаслени.

# 507
  • Мнения: 1 314
mama007, благодаря ти, знам,че ще е така, обаче дотогава как да удържа на сълзите и настояванията да не ходи newsm78, много ми става жал!
Забравих да кажа : Добре дошли на Картофчо, Велвет, Клер и Кантарини!  bouquet

# 508
  • София
  • Мнения: 2 613
И аз ви желая приятен обяд- Hug Hug Hug

# 509
  • Мнения: 635
Аз по принцип не ям много, дори понякога чак следобед, но пак несвалям, дали с това ядене пък няма да кача повече ! ?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт