Режим на Пиер Дюкан - 48 част

  • 23 717
  • 612
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 2 245
МБМ, то май всички са със захар...  newsm78

# 226
  • Мнения: 615
МБМ, то май всички са със захар...  newsm78
Значи ще трябва да се откажа от тях, а така ги обичам ... ама нали Вожда (Дюки) казва, че не може и капка захар.... Confused

# 227
  • София
  • Мнения: 3 789
Здравейте на всички!
От петък ме няма, ама нито комп имам, нито нет.....
Да ви кажа какво става около мен. В събота ми дойде. Та сега започвам отначало, но Нов месец-нов късмет! Вие започвайте да стискате палци след някой и друг ден и си мислете за мен, когато се сетите! Praynig
Свалям, ама бавно, явно тези дни покрай Ц бях задържала, но сега ще свалям по-лесно, надявам се! Peace
Иначе съм си режимна, нищо че не съм писала!
Даже в момента хапвам запечена каймица (телешко+конско) с мнооого малко гъбки и лоча вода като за световно!

Сега отивам да ви чета и после, ако остане време- ще пиша пак!

Честито на всички свалили, след малко ще ви видя кои сте! Hug
До по-късно!
На всички ви- много  Hug Hug Hug Heart Eyes

# 228
  • Мнения: 88
Не знам защо,но за трети път правя опит да питам нещо и все не успявам да го публикувам.Дано този път да се получи.Та въпроса ми е може ли да се пие бяло вино,като имам в предвид по една чаша седмично и като се замисля не се сещам да съм чела нещо за маслините.Те дали са режимни?Поздравления за всички които са минус и кураж на останалите.

# 229
  • Мнения: 615
Не знам защо,но за трети път правя опит да питам нещо и все не успявам да го публикувам.Дано този път да се получи.Та въпроса ми е може ли да се пие бяло вино,като имам в предвид по една чаша седмично и като се замисля не се сещам да съм чела нещо за маслините.Те дали са режимни?Поздравления за всички които са минус и кураж на останалите.
Вино не може, а маслини също не

Вино може чак в трета фаза, но като гледам ти си в първа.

# 230
  • София
  • Мнения: 2 613
Никой не ми честити новото яке, ама аз много м усе кефя, още повече че е три номера по-малко от последния път, когато си купувах яке- Sunglasses
Мишленце- дано този месец (имам предвид декември) ти донесе така желаното щастие- Praynig
Пожелавам ти го от сърце-  bouquet Hug Hug Hug

# 231
  • Мнения: 615
Никой не ми честити новото яке, ама аз много м усе кефя, още повече че е три номера по-малко от последния път, когато си купувах яке- Sunglasses
Мишленце- дано този месец (имам предвид декември) ти донесе така желаното щастие- Praynig
Пожелавам ти го от сърце-  bouquet Hug Hug Hug

Честито ново яке и размер. Hug
Ралче искаме снимки.....

# 232
  • Мнения: 88
МБМ, благодаря ти!Добре,че попитах защото още не съм почнала диетата и щях да съгреша.

# 233
  • Мнения: 3 640
Здравейте, сладурки!  Hug

Аз много късно се включвам днес, ходих на лекар, ама после подробно ще ви обясня за това. Първо на вас да обърна нужното внимание  Heart Eyes

Джини, впечатлението, което си оставила у мен е за един много лъчезарен човек.  Hug Мисли позитивно, както всички те съветваме, и резултати ще има, ще видиш. Дано до фефруари всичко да се оправи!  Praynig
Кри, благодаря за кафенцето!   bouquet Как сте днес, по-добре ли е малчо?  Hug
Мария, Ели, честити намаления!  Hug
Бачи, страхотен обяд!  Hug За чийз-кейка - да, сухичък става, аз затова бях писала, че ми се струва, че с Ескиза фитлайн ще се получи по-добре.  Peace
Мишле, ще си мислим постоянно за теб, ако трябва, само да стане магията!  Praynig Hug
Ралче, честито ново малко чкенце! Със здраве да си гоносиш и скоро широко да ти стане!  Hug Направи една фотосесеия да ни го покажеш.  Wink

Сега да ви разкажа и за мен - от 3 седмици ми се почвиха някакви пъпки по гърба. Първо мислех, че нещо (паяк) ме е нахапал. Пъпките, обаче не само, че не минават, ами станаха и много повече - приличат на блъндички, точно като ухапано от насекомо, но като се натиснат болят, а иначе не сърбят. Тази сутрин реших да отида на кожен лекар и се оказа, че не ме хапало никакво животно, а съм направила алергия към рибата и месото  ooooh! Сега съм на хапчета и мазила и лекарката ми разреши да ям само пилешко (защото й разказах на какъв режим съм, оказа се, че и нейният мъж го спазвал  Grinning). Та, да знаете, не само от яйцата може да си докарате алергия, избягвайте най-вече пушените риби.

Хубав ден на всички и много слънчеви усмивки!  Heart Eyes

# 234
  • София
  • Мнения: 2 613
Сънче, МБМ- благодаря- Hug
Снимки за съжаление сега няма как да пусна, че нямам апаратче, ама много се надявам, че след празниците ще мога да пускам- Wink
Сънче- лоша работа с тази алергия, добре че си отишла на лекар ис ега бързо да се
възтановиш- Hug Hug Hug Hug
На мен пък от време на време ми се отключва алергия към кучетата и от тях ми се появяват едни петна, изпълнени със сърбящи пъпчици, лоша работа, добре че не гледам куче!

# 235
  • Мнения: 3 202
Не знам защо,но за трети път правя опит да питам нещо и все не успявам да го публикувам.Дано този път да се получи.Та въпроса ми е може ли да се пие бяло вино,като имам в предвид по една чаша седмично и като се замисля не се сещам да съм чела нещо за маслините.Те дали са режимни?Поздравления за всички които са минус и кураж на останалите.
Thinking Изглежда имаш някое прегрешение и........  Grinning
Как мина обяда Simple Smile)) Мише-в нета има всичко. Бързо става, ама не засища  Wink
Мишлето и то открило конско Simple Smile)
Леле, Сънче! Може би си попрекалила с рибата. А аз напоследък наблягам на пушени бутчета  newsm78 Май ще трябва да се разнообразява повече.

# 236
  • София
  • Мнения: 3 789
Мишле, ще си мислим постоянно за теб, ако трябва, само да стане магията!  Praynig Hug
Благодаря ти, сладур! Hug И бързо да се оправяш с тези алергии, че какво е Дюкан без месце! Hug
Аз това съм си пожелала като подарък за Коледа, нали тогава стават чудеса! Praynig Praynig Praynig
Още ви чета, та вие за един уикенд сте изписали цели романи, направо нямате изчитане! Crossing Arms

Искам само да ви кажа с какво се обзаведох аз в събота- от Спорт Депо в МОЛ-а ми купиха от онези големите топки, дето са за гимнастика! Та тези дни с  това се занимавам! Peace Като не мога в сегашното си състояние да ходя на Бейли, поне в къщи да се раздвижа! Peace И съм много доволна от топката! Ако имате място (не че аз имам) - препоръчвам ви я! Peace

Последна редакция: пн, 19 ное 2007, 13:35 от Мишле_

# 237
  • Мнения: 615
Сънче, бързо оздравяване ти пожелавам.
Ралче ти писа ли писмо на Дядо Коледа, а ... Joy Joy Joy, че апаратите трудно се изработват, ще му е нужно повече време.  Heart Eyes

# 238
  • София
  • Мнения: 2 245
Лъки,  Hug аз пия вино почти всеки ден... не е такъвпроблем, но всеки личноп преценява за себе си. Маслини не може...много са мазни.

МБМHug аз искам телефон от Дядо Коледа и му писах...даже линк му пратих, дано да има време да го направи.  Joy

Мишле, Сънче!  Hug

РалчеHug честито яке!

# 239
  • София
  • Мнения: 2 613
Мише- Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Да взема и аз да му пратя линк, че то времето наистина бързо си минава- hahaha

Общи условия

Активация на акаунт