Режим на Пиер Дюкан - 48 част

  • 23 725
  • 612
  •   1
Отговори
# 360
  • София
  • Мнения: 1 783
Виж какво сега  Thinking Аз ей тези трите ще ги гледам известно време и ще се измервам да пробвам Rolling Eyes

 
Като отслабнеш, ще се похвалиш, нали Вещи.А пък ние ще правим секс, докато се разбере, режимен ли е сладоледа. Дези да пусне отново снимката на Бон Джови!

# 361
  • Нощем на луната, денем при цветята
  • Мнения: 219
Момичета, аз се предавам и затварям очички.
Спокойни сънища и здрави дечица
 smile3524 smile3524 smile3524


ПС: Ех, Вещи, пак в крачка ме хвана


 lovekiss lovekiss на всички

# 362
  • София
  • Мнения: 3 090
Им, други форуми са за туй нещо, дето си го мислиш!
Единствената сладоледена диета, която ми идва на ум, би звучала така : Да качим 10 кила за 5 дни!
Куин, лека и на теб!
Силви, как ти мина първия стриктен режимен ден?

# 363
  • Пловдив
  • Мнения: 245
Добър вечер красавици!
ВЕЛВЕТ И КАРТОФЧЕ, добре дошли и успех! Питайте - за това сме се събрали!
МАМА МИА, не се предавай и вярвай че ще стане. Когато започнах още на втория ден прегреших и пак започнах с нова надежда и така до сега.
Тази вечер си направих нещо като пица, след като направих 2 големи тави нережимна пица за домочадието, реших че и аз съм човек,ааааа... и беше супер. Накрая става много бавно. Вече постигнах целта си от 13.07.2007 /петък/ - 65 кг. това беше реалната цел. и затова реших, че е време за идеалната цел, която е 58 кг, но дали кога само времето ще покаже. излях си душата. дано да не съм досадила, но съм си свикнала с вас.

# 364
  • Мнения: 3 202

Нинка! Ти от колко килца започна? Не си ли много висока?

# 365
  • Пловдив
  • Мнения: 245
аз пиша ли пиша, а вие за секс гововрите!  Hug Party

# 366
  • София
  • Мнения: 3 090
Нинка Hug , вече изглеждаш супер, пожелавам ти успех и с новата цел!   bouquet
аз пиша ли пиша, а вие за секс гововрите!  Hug Party
ами то секс, кекс... Joy все сладки неща

# 367
  • Пловдив
  • Мнения: 245

Нинка! Ти от колко килца започна? Не си ли много висока?
започнах 84 кг, висока съм около 1.68 м.

# 368
  • София
  • Мнения: 1 783
Пишем за мероприятия изискващи калории Crossing Arms

# 369
  • Мнения: 18
Мерси за хубавото посрещане Simple Smile Виждам от сега, че ще е много приятно в групичката Grinning

Sun, mbm, момиченце съм Simple Smile Ама с малко станен nick явно, защото всички ме питат  Simple Smile

Лека на всички Simple Smile

# 370
  • Пловдив
  • Мнения: 245
Благодаря Кри и аз се надявам. а иначе тази вечер ни секс, ни кекс...
а за калориите - най-много калории се горели докато слушаш Вагнер и четеш "Война и мир"

# 371
  • Мнения: 1 183
Въх, за кви неща си говорите  Joy
Кри, долу горе добре! Можеше и по-добре ама нещо не можах добре да си разпределя калориите за деня и вечерта се понатъпках повечко ама пък като се знам какво съм кукувица няма да си легна скоро, поне ще ми мине тежкото.

# 372
  • Пловдив
  • Мнения: 245
а и още за тези с гаджета - в момента на позвъняване на вратата от любимия човек за да ви вземе за среща се горели десетки калории...
в случая аз отпадам

# 373
  • София
  • Мнения: 3 090
Силви, не се притеснявай, при Дюки няма изискване да се яде само рано.  PeaceАз в началото редовно имах похапване преди лягане дори.Важното е, да е режимно. Peace
Тъкмо стана купона, а аз трябва да ви оставям Sad Sad Sad
Лека нощ, момичета
за вас  luvbed
за мен   Ill1crib

# 374
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Благодаря Кри и аз се надявам. а иначе тази вечер ни секс, ни кекс...
а за калориите - най-много калории се горели докато слушаш Вагнер и четеш "Война и мир"
Де да беше вярно  Cry Слушам често Вагнер и обичам много "Война и мир", ама от това хич не съм станала фиданка  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт