Режим на Пиер Дюкан - 48 част

  • 23 759
  • 612
  •   1
Отговори
# 375
  • Пловдив
  • Мнения: 14 074
Ама за всеки случай ще изкарам книгата да си я препрочета  Joy

# 376
  • София
  • Мнения: 1 783
Благодаря Кри и аз се надявам. а иначе тази вечер ни секс, ни кекс...
а за калориите - най-много калории се горели докато слушаш Вагнер и четеш "Война и мир"
"Война и мир" на руски ли? Щото аз на български я четох, ама никакъв ефект върху килограмите. Виж Вагнер може да води до отслабване на килограми, ама при мен и до отслабване на нервите се стига.

# 377
  • Мнения: 3 202
а и още за тези с гаджета - в момента на позвъняване на вратата от любимия човек за да ви вземе за среща се горели десетки калории...
в случая аз отпадам

Аз се надявам само на Дюкан по стечение на обстоятелствата.
Даниа! Намери време да надникнеш Wink
Им_им! Ела на някоя среща да се посъветваме Laughing

 Grinning Хе! Сега видях, че днес съм влязла в шестия месец Simple Smile))

# 378
  • Мнения: 1 183
Благодаря Кри и аз се надявам. а иначе тази вечер ни секс, ни кекс...
а за калориите - най-много калории се горели докато слушаш Вагнер и четеш "Война и мир"
Въх, това ще ме накара или да се побъркам или ще ме приспи  hahaha
Джини, сега четох за дуфастона, че са ти го изписали, само не разбрах за какво? Имаш недостиг на прогестерон ли? Или нередовен цикъл? Правиха ли ти хормонални изследвания? И за влизането в болницата пък хич не ми стана ясно  newsm78
Моя съвет е да потърсиш задължително и второ мнение. Другото което е аз съм пила дуфастон, не ми се отрази на килограмите.
Драма куин, ти каква такава температура поддържаш? Ако искаш ми обясни на лични, и аз имам проблем с бебеправенето и ме вълнува всичко по темата.

# 379
  • София
  • Мнения: 1 783
Бачи, аз се бях приготвила за предишната среща, ама се разболях. Следващата няма да пропусна.

# 380
  • Пловдив
  • Мнения: 245
Благодаря Кри и аз се надявам. а иначе тази вечер ни секс, ни кекс...
а за калориите - най-много калории се горели докато слушаш Вагнер и четеш "Война и мир"
"Война и мир" на руски ли? Щото аз на български я четох, ама никакъв ефект върху килограмите. Виж Вагнер може да води до отслабване на килограми, ама при мен и до отслабване на нервите се стига.
аз понеже започвах няколко пъти Ана Каренина и не стигнах до Война и мир, мислех че там е причината за килцата ми, пък то уви не било това, затова от руската литература минах на Френската с д-р Дюкан.

# 381
  • Мнения: 3 202

Нинка Simple Smile) Аз така записах да уча френски Simple Smile))
Им_им! Другия път да не се разболяваш!

# 382
  • Мнения: 635
момичета, здравейте, може ли да вляза във вашият отбор, и да ви попитам това ли е най-добрата диета, аз имам чувтството че яко ям тия неща ще стана още по зле ! Моля споделете и от къде да купя тая книжка ! Много теми ако седна да чета ще надебелея още повече на стола !

# 383
  • Мнения: 3 202

Здравей, Клер!
Това е най-добрата диета! Радвай се, че си попаднала на нея. Книжката я има на пл."Славейков" . Вече и в другите книжарници. Като прочетеш книгата и питаш, ще имаш нужната информация. Но най-важна си ти самата вцелия този режим.  Купи си трици от някой диетичен магазин и пилешко филенце. Обезмаслена извара и обезмаслено мляко. Един полуг яйчица и стартирай. Успех!
Могат да се ядат дробчета, а телешкия дроб е задължителен. Помага на организма да преодолее липсата на витамини.

# 384
  • Мнения: 365
Бачи, надниквам ,чета и си готвя манджичките за утре.

# 385
  • Пловдив
  • Мнения: 14 074
момичета, здравейте, може ли да вляза във вашият отбор, и да ви попитам това ли е най-добрата диета, аз имам чувтството че яко ям тия неща ще стана още по зле ! Моля споделете и от къде да купя тая книжка ! Много теми ако седна да чета ще надебелея още повече на стола !
Клер   bouquet На въпроса тази ли е най-добрата диета, в която и тема да влезеш винаги ще ти отговорят положително. А за четенето - прочети добре първия пост, там е синтезирано всичко от режима.

# 386
  • Мнения: 3 202
Дани! Да не загори някоя манджа, че при мен така става Simple Smile))

# 387
  • Пловдив
  • Мнения: 245
добре дошла, клер.
ако си решила да влезеш в отбора е хубаво да имаш книгата, чела съм я и я чета като учебник. има я в по-големите книжарници а и в интернет, скоро една приятелка ми каза, че в книжарници Летера /пловдив/ са на рафта с 10 най-продавани книги.

Бачи за френския не знам труден ми се вижда. добре съм с английския, за немския знам как да си кажа името и до там, но френски - не знам.

# 388
  • София
  • Мнения: 1 783
Клер, за нас е най- добрата диета. Дали за теб ще бъде така, няма как да разбереш, докато на започнеш. Не е леко, но не е невъзможно. Важното е като го решиш да следваш решението си мотивирано и постоянно.
Не ни гледай, че се гаргамушим със сладоледа. това е за изпускане на парата.

# 389
  • Мнения: 365
Дани! Да не загори някоя манджа, че при мен така става Simple Smile))
Имам си и помощник /сина ми/ , който наглежда и обръща филенцата на скарата.

Общи условия

Активация на акаунт