Бихте ли изревнували ако...?

  • 4 454
  • 64
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7 186
Не бих изревнувала, но бих се издразнила яко, заради проявеното неуважание. И най- вероятно бих му го върнала тъпкано Party То всички бройкаме Flutter ама така нагло и безцеремонно да го правиш, като си с партньор е супер селско. На мен ми прави кофти впечатление, дори и да не съм част от двойката, ако съм отстрани и мъжа бройка мен примерно.
Мъжа ти явно има някакъв психологичен проблем, много странно ми се струва това поведение. Държи да бройка само в твое присъствие, а сам, казваш, си седи вкъщи и не ходи да си вее байряка по заведения? Като че ли изпитва някаква подсъзнателна нужда да те унижи, да докаже, че и той става за нещо, въпреки че е възможно самата ситуация /вие заедно, той отрито флиртува с мадамата от съседната маса/ да му е нещо като фетиш Thinking и ако теб те няма, да не изпитва желание да бройка.
Говорили ли сте изобщо за това, какво казва той?
И как точно изглежда неговото бройкане- просто хвърля погледи или гледа втренчено, намига и тем подобни? Laughing А ответната страна как реагира обикновено, има ли "отговор"?

# 46
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
О, да!И то много!
Ще си тръгна без дума да му кажа, ако направи такова нещо дори веднъж!

# 47
  • Мнения: 356
Бих изревнувала и това е меко казано.
Да се заглежда когато и аз съм там си е чиста проява на неуважение.
Да гледа колкото си иска когато мен ме няма Peace

# 48
# 49
  • Мнения: 317
Гадно е, ама нали не ти изневерява. Приеми го такъв какъвто е! По-добре, че го прави пред теб, а не като някои мъже, които не се зазяпват, но пък кръшкат на жените си! Crossing Arms

# 50
  • Мнения: 1 517
Оофф и моя го прави честичко (а таман го похвалих в една съседна тема тук  Mr. Green ). Аз лично се дразня, чисто от егоизъм. Естествено, че на една хубава жена не можеш да кажеш, че е грозна (можеш, де, ама няма да е вярно  Mr. Green ), но понякога го прави така, че аз се обиждам. Дразня се много, когато прекалено много започне да се възхищава от някоя и вече очите му ще изтекат. Понякога не реагирам, в смисъл не го правя на въпрос - еми мъж е в крайна сметка, а аз не съм богиня. Но има случаи, когато просто не си овладявам емоциите и...скандала е налице. Иначе сериозни поводи за ревност не ми е давал, по мъжки сам излиза съвсем умерено ( то умерено е относителен критерий, но за мен е толкова, че да не се дразня от липсата му).

Абе не е приятно, когато половинката ти зяпа друга жена и то продължително време, ама...таквоз е то   bouquet

# 51
Поне ми става по-леко ,че и други са на моето мнение, а не да си мисля ,че аз съм суперзадръстена и неразкрепостена, а иначе бих пробвала много неща ,но да имам човек насреща, а не да ми отрича всичко ,да ми казва ,че в живота си друга няма да погледне и същевременно да прави такива тъпи изцепки. А иначе аз както ви писах общо взето имам самочувствие на харесвана жена, имам и богат опит от преди да се оженя и затова нямам чак такова желание да се доказвам и да зяпам този и онзи, е да като видя по-красив мъж го оглеждам то си е нормално, както и на него не бих му правила проблем да оцени една привлекателна жена ,но да го прави по интелигентно , ако трябва да я коментираме да и се насладим заедно , а не да ме прави за пет лева. Благодаря ви за мненията !!! А иначе имам принцип ,може да е тъп ,но когато видя двойка не им развалям настроението с нагли погледи Laughing
И в крайна сметка за да приключим темата кажете как бихте парирали това му нагло поведение без да си развалите семейството ,защото това е най-лесното?

# 52
  • Мнения: 274
Хе-хе, чак пък да ревнувам......В местния супермаркет всички продавачки си пускат боята, само като го видят - закача всички наред и хвърля комплименти наляво и надясно:) Просто си е такъв - флиртаджия, ама на думи. По-верен мъж от моя, здраве му кажи. Знам, че веднага някои от вас ще се подсмихнат със съмнение - няма защо обаче. Просто му знам разписанието до минути, никъде не излиза сам и се чуваме по няколко пъти на ден по телефона. Все още е влюбен в мен, смело мога да го заявя. За какво са ми съмнения тогава?Simple Smile

# 53
  • Мнения: 274
И в крайна сметка за да приключим темата кажете как бихте парирали това му нагло поведение без да си развалите семейството ,защото това е най-лесното?

Може да ти се стори шокиращо, но аз флиртувам наравно с него - със същите тези жени:-) Ентусиазмът му бързо се изчерпва  Laughing

# 54
 hahaha:Между другото навремето като бях неомъжена още, някои ме мислеха за лезбийка , а иначе имам две познати дами ,които трудно мога да нарека такива ,които бяха влюбени  в мен и са ми го казвали  LaughingБеше много забавно, но сега като си обвързан гледай как съм се спекла LaughingОбичам ви всичките до една пък нека ви гледа кво сега Peace

# 55
  • софия
  • Мнения: 636
Да и още как! #2gunfireДори демонстративно ще стана и ще си тръгна. Чуден сканадал ще спретна. Такова поведение на мен не ми минава. Дала съм да разбере още преди да се оженим, че щом е с мен ще се държи така, сякаш съм единствената жена на света. Това е положението - на който не му харесва, аут. Компромиси със себе си не правя и добре си знам цената. Засега нямам никакви проблеми.

# 56
  • Мнения: 669
О, ще се издразня ,но няма да го покажа никога. По скоро ще се включа в играта и ще почна да обсъждам дамата и да я гледам повече и от него. Може да отида при нея и да я поканя на масата, като и кажа, че с мъжа ми я желаем сексуално и нека тя дойде и избере с кого от двамата иска да е. hahaha

# 57
  • Мнения: 1 477
Изнервя мнооого меко казано!В това отношение съм много лоша.Не съм ревнива.Обаче пък не мога да приема и номера, на които и 8-класниците ще се смеят.Дано не ми се налага ,но ако ми се случи подобна случка няма да се размине със забележка.Направо му чупя някоя чиния в главата, за ухото и вкъщи.За мен не е нормално един улегнал мъж да се държи детински.

# 58
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Хе-хе, чак пък да ревнувам......В местния супермаркет всички продавачки си пускат боята, само като го видят - закача всички наред и хвърля комплименти наляво и надясно:) Просто си е такъв - флиртаджия, ама на думи. По-верен мъж от моя, здраве му кажи. Знам, че веднага някои от вас ще се подсмихнат със съмнение - няма защо обаче. Просто му знам разписанието до минути, никъде не излиза сам и се чуваме по няколко пъти на ден по телефона. Все още е влюбен в мен, смело мога да го заявя. За какво са ми съмнения тогава?Simple Smile
Joy Joy Joy
Е Вие звучите като инспектор - чуваме се, знам му разписанието до МИНУТА!
По скоро изглежда Ви е страх, а не че сте толкова сигурна, колко влюбен и верен Ви е мъжът Ви(не се заяждам, просто така ми изглежда от поста Ви)
Моят пък даже няма мобилен телефон,домашен нямаме, та да се проверяваме взаимно и дума не може да става!Досега, откакто се познаваме(а ние живеем заедно от вторият ден, когато се запознахме Grinning)никога не съм видяла да погледне към друга, та камо ли да се заглежда!Бих и побесняла ако видя такова нещо де!А всъщност ... когато съм била извън страната и не сме били заедно, приятелите ми са ми разказвали, че е плакал пред тях, защото ме няма и са ни били нагости повече отколкото да излизат където и да било, защото е висял нон стоп пред компа, да чака да се включа я на скайп, я съобщение по меила(една приятелка сподели, че би искала да види гаджето си да пророни сълзичка, че нея я няма в момента при него, ама не се било случвало,та ми завиждала за моя любим в много отношения)
Е на т'ва по верен мъж пък аз викам, здраве му кажи Grinning

# 59
  • СОФИЯ
  • Мнения: 856
Хе-хе, чак пък да ревнувам......В местния супермаркет всички продавачки си пускат боята, само като го видят - закача всички наред и хвърля комплименти наляво и надясно:) Просто си е такъв - флиртаджия, ама на думи. По-верен мъж от моя, здраве му кажи. Знам, че веднага някои от вас ще се подсмихнат със съмнение - няма защо обаче. Просто му знам разписанието до минути, никъде не излиза сам и се чуваме по няколко пъти на ден по телефона. Все още е влюбен в мен, смело мога да го заявя. За какво са ми съмнения тогава?Simple Smile
Joy Joy Joy
Е Вие звучите като инспектор - чуваме се, знам му разписанието до МИНУТА!
По скоро изглежда Ви е страх, а не че сте толкова сигурна, колко влюбен и верен Ви е мъжът Ви(не се заяждам, просто така ми изглежда от поста Ви)
Моят пък даже няма мобилен телефон,домашен нямаме, та да се проверяваме взаимно и дума не може да става!Досега, откакто се познаваме(а ние живеем заедно от вторият ден, когато се запознахме Grinning)никога не съм видяла да погледне към друга, та камо ли да се заглежда!Бих и побесняла ако видя такова нещо де!А всъщност ... когато съм била извън страната и не сме били заедно, приятелите ми са ми разказвали, че е плакал пред тях, защото ме няма и са ни били нагости повече отколкото да излизат където и да било, защото е висял нон стоп пред компа, да чака да се включа я на скайп, я съобщение по меила(една приятелка сподели, че би искала да види гаджето си да пророни сълзичка, че нея я няма в момента при него, ама не се било случвало,та ми завиждала за моя любим в много отношения)
Е на т'ва по верен мъж пък аз викам, здраве му кажи Grinning

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy И настана едно надцакване!!! Peace Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт