Моля, помогнете! (проблем със запека)

  • 1 723
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 106
Благодаря на всички за отговорите, много ми помогнахте - изпробвах различни неща, най-накрая се оправихме и от една седмица всичко е наред  Heart Eyes
Подейства ни единствено чаят Блевит Л, за съжаление не можах да го открия веднага... Вярно, че не струва малко, но се оказа, че не е много откриваем по аптеките / поне в района Мусагеница-Дървеница-Студ.град/

Пожелавам на всички майчета с проблеми като нас да ''експериментират'' и да разберат какво действа на дечицата, защото най-ужасното е да гледаш как детето ти се мъчи и да не знаеш и да не можеш да направиш нищо.

# 31
  • София
  • Мнения: 5 729
При нас и чая не действа!  Confused

# 32
  • Мнения: 508
ТИКВАТА също разхлабва,пробвай с пюре от тиква,на нас ни действа супер.

# 33
  • София
  • Мнения: 5 729
Днес ще му дам! До сега само 1 път съм му давала няколко лъжички за да видя дали има алергична реакция! Пак ще му дам днес 2 пъти поне по 2,3 чаени лъжички!  Peace

# 34
  • Мнения: 508
пишеш че даваш мляко ХА, но и те са няколко вида има и НАН ХА ,има и Аптамил ХА-този страшен запек нищо чудно да е от млякото.Аз незнам вие какво мляко ядете, но може и то да е причината за запека,а иначе съм ти писъла по-горе ,че  пюрето от тиква  действа разхлабващо опитай с него.

# 35
  • София
  • Мнения: 5 729
Днес се изака много ....... до сега ние се хранехме с Фризовом и от вчера си минах пак на Аптамил 1! Тиква папа също днес а и давам дуфалак Mr. Green Според мен колкото и парадоксално да звучи проблема май ще ни е от Фризовома,много странно! Rolling Eyes

# 36
  • Мнения: 508
Най вероятно  Peaceс аптамила мисля ,че няма да имате проблеми.Ние сме на милумил,но веднъж не можах да намеря никъде в квартала и се принудих да купя аптамил като най-близко ,то ни подейства разхлабващо затова ти го казвам.

# 37
  • София
  • Мнения: 5 729
Ние преди си бяхме на Аптамил но започнахме да се запичаме и минахме на Фризовом!
Милумил пробвахме още в началото но много повръщаше още докато ядеше!
Дано сега проблема да е минал newsm17

Общи условия

Активация на акаунт