Sweet November или седмичката от 19 до 25 ноември

  • 3 804
  • 82
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 6 390
добре де е как стават така мънички и по отделно  newsm78
корите на бг ли приличат ?

# 76
  • Мнения: 7 914
Joel
ммм страхотни банички- напомнят ми на мамините баклавички- само да дойде smile3508

а за тиквите захраних малкия с една тиква-цигулка( нали така им казват), че и аз куснах- мммм, много сладка- и си викам като отида другия път ще купя 2-3.. познай и помен няма вече от тях Crossing Arms

Eli_cz
кажи тогава Емката какво щтъркелче иска smile3534

# 77
  • Мнения: 1 110
Елинце ама как още не знае за Дядо Коледа бе newsm78 Моя 4овек от мерак ве4е направи и изпрати на бабите и дядовците си коледни карти4ки и сега секи дем мрънка за коледно дърво да го украсява (ве4е си напражи и боядиса игра4ки от глина:)

# 78
  • Мнения: 6 390
Елинце ама как още не знае за Дядо Коледа бе newsm78 Моя 4овек от мерак ве4е направи и изпрати на бабите и дядовците си коледни карти4ки и сега секи дем мрънка за коледно дърво да го украсява (ве4е си напражи и боядиса игра4ки от глина:)
Ами аз точно за това си трая де  Crazy кой да я слуша още месец всеки ден за дядо Коледа, то ще са решения велики кое по напред да донесе...  Mr. Green
Вие сте по добре
на Никулден си давате подаръците, то е ей го на другата седмица   Wink

# 79
  • Мнения: 1 110
Ааааа лесно няма - сега от 18 ноември та до 5дек всяка ве4ер малкия слага обувка и 4ака сутрина какво сладко му е сложил СинтерКлаас. На 5 дек подаръци, на Коледа също иска , дано не се присети и за Нова година Simple Smile

# 80
  • Мнения: 952
Привет!

kariluis - Алекс е много хитър щом си чака и двата подаръка. А това с оставянето в обувката на лакомство е много хубаво, но не се ли случва СинтерКлаас (мама  Wink) да забрави да сложи сладкишчето.

Joel - страхотни банички. Теб съм те признала отдавна  chef
А за второто теглене не се опъвай много, може да ти се падне желания късмет.  Grinning

Milenski72 - понеже ти сериозно си се подготвила с рецептите, ще чакам да споделяш сполучливите. Аз съм решила да правя повечко сладки тази година, да видим. Все още обмислям дали да правя щолена или да го купувам.
А иначе и аз като мъника съм зодия Риби. Двамката се мартенчета - той на 3-ти, а аз на 17-ти.


# 81
  • Мнения: 1 550
привет, девойки Hug

Milenski72 [/i] - понеже ти сериозно си се подготвила с рецептите, ще чакам да споделяш сполучливите. Аз съм решила да правя повечко сладки тази година, да видим. Все още обмислям дали да правя щолена или да го купувам.
А иначе и аз като мъника съм зодия Риби. Двамката се мартенчета - той на 3-ти, а аз на 17-ти.


Ралфи, и аз така. искам да наблегна на сладките и тортите. иска ми се да направим и къщичка от меденки за Алекс. повечето рецепти от книгите, които купих вече ги видях тук из форума. включително и английския сладкиш, за който ти и mama B споменахте. на мен ми харесва panettоne, а щола се продава и тук. макар, че холандците го правят с пълнеж от бадемов крем Crazy
а, за рибки аз си имам цял аквариум в къщи- мъж ми, Алекс и мама Hug

Joel, чудни банички  bouquet сериозно ли не продават тиква вече при вас? и аз трябва да видя дали може при нас още да се намери. тиквеникът ми беше едно от ястията за Бъдни Вечер Thinking

Вес, много се смях на това как са докарали половинката ти да прилича на мафиот Joy и се успокоих, че не само при нас са некадърници Crazy

Eli_cz, а, недей така. тоя Синтерклас съвсем ни разорява Crossing Arms то не са сладки неща в обувката, не са подаръци за 5-ти декември, ами и за Коледа ooooh! добре, че за Нова Година до сега още нищо не си е искал (като подчертавам до сега) Mr. Green

лека вечер от мен Hug

# 82
  • Мнения: X
Eli_cz, писала съм рецептата в стари седмични теми
но утре ще я писна и в готварския
малки са- въпрос на сгъване само

Milenski72, размина ми се тиквата и много ме е яд
аз я ям и сурова, пак е хубава

ама на, късмет пусти скандинавски

Ralfieta, аз съм се приготвила психически на тегленето, само да преборим малко килца
пък каквото сабя покаже
едно торнадо изгледахме и стана човек, надежда има винаги

лека и до утре на всички

Общи условия

Активация на акаунт