може ли да е цветна бременност?

  • 4 111
  • 72
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 246
maiabee  Hug Hug Hug ами благодаря за пожеланието ама то да ти се връща  Laughing

# 61
  • Мнения: 110
maiabee, честито миличкоооооооо, много усмивки и хубави моменти на теб и цялото ти семейство ! Hug Hug HugГУШ!

# 62
  • Мнения: 172
вяра,това е важното

# 63
  • Мнения: 508
Честито бъдещо мамче,лека бременност и здраво бебче Simple Smile Peace

# 64
  • хасково
  • Мнения: 378
maiabee,честито!
Леко бременеене...

# 65
Направо се просълзих...
Честито maiabee!
А колкото до свекървата...задраскай я...не тя е важната.
Късмет и за баткато.

# 66
  • Мнения: 172
свекървата не е важна,но убива всичко,променя съдби.може би е за по-добро.ще я спомена в историята,comming soon #2gunfire

# 67
  • Мнения: 172
момичета,почвам с оплакванията.ама е ужас.помагайте-постоянно ми е лошо,повръща ми се постоянно,спи ми се зверски,гърдите ми-памела андерсън ми звънна-фенка ми е вече.ама тя не знае как ме болят.оф,може да съм лигла-ама яко ми е дискомфорт.безумно щастлива съм,че съм бременна,ама може ли по някакъв начин да намаля дискомфорта си?с баткото като сме на химиотерапия-и двамата повръщаме.често едновременно.чакам съвети.целувам ви и ви пожелавам подобен дискомфорт.е,в по-лека форма де Hug

# 68
  • Мнения: 1 335
maiabee,  Hug
съжалявам за дискомфорта. Обаче и ти се радвам много!
За повръщането няколко съфорумки укротяваха нещата отчасти с Деган. Звънни ако е възможно на лекарката ти. Може да има и нещо по-ефикасно.   bouquet

# 69
  • Мнения: 68
Честито и от мен Hug. Дискомфорта е до време миличка. След третия месец това ще премине и ще се чувстваш прекрасно повярвай. Много целувки на баткото.

# 70
  • Мнения: 172
благодаря ви .ще го мина този дискомфорт.все пак усещането е магнетично.8 години битка:лапаро,цветни снимки,продухванки,щуротии.а сега е велико.пожелавам го на всяка жена. Praynig

# 71
  • Мнения: 3 246
Мая ами как се справяш и с болният батко, стискам палци и двамата да се справите бързо с дискомфота и да изкарате една прекрасна коледа в къщи  Hug даваш ни невероятни сили и надежда, защото чудесата се случват

# 72
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 995
За повръщането - Вомитусхил капки или свещички, хомеопатични са.
Не стой гладна, хапвай през 2-3 часа по малко. Изключи дразнещите храни от менюто - солено, пикантно, мазно. Пробвай със сухари, солети, препечени филийки с обезсолено сирене.
Пий вода, за да не се обезводниш от повръщането.

Лека бременност!

Общи условия

Активация на акаунт