Мъжът ми поиска развод

  • 7 684
  • 62
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 624
Ани99, това което споделяш е ужасно. Аз съм ти набор, децата ми са на същата възраст и се опитвам да погледна от твоята "камбанария". Незнам защо, но няколко мои познати се разведоха именно след раждането на детето. Дали пък тогава семейството не преминава през криза.  Дано да имаш близки хора, които да те подкрепят. Ако не е тайна, защо мислиш, че се е получило така?
  донна2, не бъди толкова арогантна, ако не ти е приятно да те "използват" просто излез от тази тема, не разваляй настроението на всички. Вси пак като се има предвид, че си избрала най- нископлатения раздел от правото, то направо глупаво е от твоя страна да се отнасяш така към потенциални клиенти. Сигурна съм ,че държанието ти във форума отговаря  на държанието ти в обществото, което не говори добре за теб.

Бооже госпоиди тя била сигурна и от къде така  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Mr. Green аз съм сигурна ,че много от вас предпочитат да ги излъжат ,а не да им кажат истината ...

# 61
  • Мнения: 8 769
Отправям официално предупреждение към всички в темата да се държат културно и адекватно.
Следващите постинги с обидно съдържание ще довлекат малко почивка на списващият ги.

# 62
  • Мнения: 690
Zdravei!Ne si purvata,nito poslednata,koiato ste se razvejda sled dulgogodishen brak.Naposleduk se sbluskvam samo s tova.Az ne sum advokat,no brat mi e sudia i moga da ti pomogna.Sled kato niamate deca,mislia,che niamash pravo na aprtamenta,sustoto se otnasia i za parite.
Не съм съгласна! При добър адвокат, може да вземе половината от апартамента. Много е важен адвоката, а вратички в закона много! Peace

Общи условия

Активация на акаунт