Кой украсява елхата?

  • 2 402
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 86
До сега винаги аз и сестра ми я украсявахме. Миналата година сама - мъж  ми го нямаше за тази не знам, надявам се и той и Наси да вземат участи макар че за Наско..... май още е рано най-много да направи някоя беля  ooooh! ще видим мисля на 1.12 да се позабавляваме и да украсим в къщи.

# 46
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
аз и дъщеря ми се суети около мен и ми помага, закача по някоя играчка, но ги трупа все на едно място и след нея ги преаранжирам

тази година съм решила да купя нов връх за елхата - една звезда, показах й я в един магазин и тя сега като се сети постоянно ми казва, че вече трябва да я купим

# 47
  • Мнения: 2 353
  Който се докопа. Една година украсата включваше халки за душ. Винаги става хубава де.

# 48
  • Мнения: 7 263
Тази година почти изцяло децата украсиха елхата. До миналата много не допусках малкия в тази част, защото трудно се удържаше ентусиазма му и в еуфорията някои играчки се ползваха не по предназначение ooooh! ooooh! ooooh!
Елхата стана много готинка, аз помогнах само с лампичките и гирляндите на прозорците Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Абе не било зле да имаш помощници  Laughing Laughing Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes, не е будала Дядо Коледа

# 49
# 50
  • Мнения: 3 201
От 2-3 години само децата. На моменти ми се иска да се включа (детски спомени...), но не го правя.

# 51
  • Мнения: 6 461
За сега всички заедно Grinning
До като мъжО сглобява елхата аз разопаковам играчките от кашончето  ...и започва след това едно подаване ... ooooh!

# 52
  • Мнения: 111
Аз и детето, таткото само за лампичките по прозорците помага ! Peace

# 53
  • Мнения: 8 505
И тази година мисля да я изненадаме с украсена елха,докато тя е била на градина.А за следващата Коледа ще я включим в украсяването.

# 54
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Елхата украсяваме семейно на Бъдни вечер. Така правехме в моето семейство.
Миналата година Самуил я беше украсил сам сутринта, докато ние още спим. Беше голяма изненада. Че и добре я беше украсило, магарето.  Laughing

# 55
  • Мнения: 872
Всички заедно  украсяваме голямата , дъщеря ми и тя помага.  Имаме и една малка, нея я оставяме съвсем сама да си я украсява, както и харесва. Украсяваме я по-раничко, стои поне 3 седмици. Около Коледа си купувам клончета и с тях украсяваме, много обичам да ми мирише на бор.

# 56
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Всички заедно украсяваме,и дори вече изгаряме от нетърпение кога ще дойде времето.Написахме писмото до Дядо Коледа и сега вече идва ред на украсата ,много празнично е настроена дъщерята!

# 57
  • Мнения: 84
Ние я украсихме принудително Shocked, просто купа играчки и герлянди, барабар с елхата беше в един кашон, който се намокри и се разпадна и вместо да прибираме всичко на ново, направо украсихме!  madnoel

# 58
  • Варна
  • Мнения: 552
Елхата украсявам аз, като децата ми подават играчките.От 4 г. елхата виси с върха на долу вързана за пънчето и закачена за корниза в кухнята.Имах неблагоразумието да я сложа на секцията и я намерих върху близнаците , а те под нея. Имаше доста счупени играчки и порязан пръст.Вързана така за тавана малките не могат да я стигнат и и се радват дълго време.

# 59
  • Мнения: 83
аз украсявам елхата в нас
тая година ме е по специална,защото вкъщи има едно малко същество което ще му се радва много Hug

Общи условия

Активация на акаунт