Тръпнат ДЕКЕМВРИйчета добри- почнаха рождените им дни

  • 10 378
  • 307
  •   1
Отговори
# 300
  • Варна
  • Мнения: 893
ох да ви се оплача - Лора се научи да си "подрежда" скрина
снощи прибрах и сортирах и сгънах един куп пране и днес беше всичкото разхвърлено по земята  Crazy

# 301
  • Мнения: 1 483
Тц,пак сме на 16 страница Laughing

# 302
  • Мнения: 183
ох да ви се оплача - Лора се научи да си "подрежда" скрина
снощи прибрах и сортирах и сгънах един куп пране и днес беше всичкото разхвърлено по земята  Crazy

Добре дошла в отбора  #Crazy. Аз си имам няколко дежурни шкафа, които мога вече насън да подредя.
kundurdjieva хем ми се иска вкъщи, хем не ми стиска, понеже нямам кой да ми помогне, освен мъжо, ама знае ли се за него. Та зора с Дани около мен и аз опитвайки се да вкарам ред и да приготвя вкусотийки е мисия невъзможна.
Весито направо ме засрами с подготовката, а аз още даже не съм решила на клуб ли искам или къде.
А на клуб си е цифроманийка. Всъщност, който е проверявал може ли да сподели инфо за места, цени и меню, цени и на кетъринг евентуално ?
Адски ще съм му благодарна Heart Eyes

# 303
  • Мнения: 125
Честито на рожденничките!  bouquet
Да се похваля - Коко днес направи първите си стъпки! Много съм доволна! Сега започва още по-голямо пазене!

# 304
  • Мнения: 1 212
Тц,пак сме на 16 страница Laughing
хайде да идем на 17 -та тогава  Wink ....
Поли, за клубовете не е чак толкова скъпо ... значи цените са между 2.50 - 3 лв на час на дете. Някои имат изискване за мин. 10 деца. За родителите се поръчват плата / хапки, сендвичи/ ..средно между 12-20 лв на плато. Тортата е от 35 лв нагоре - кажи го средна цена 45 лв. Детското меню е около 5 лв на дете, но е опция - ако искаш поръчваш , ако ли не : не  Grinning
Все пак нашите деца болшинството не са на обща храна още, та се предполага че си е ангажимент на прилежащата мама да си го нахрани с каквото си яде.
Е, може солетки, нещо подобно или подходящо от общото меню Hug
За координати на клубове , по-горе бях дала сайт : www.zadecata.com - има много адреси и координати
Горе-долу е това  Peace

Последна редакция: пн, 26 ное 2007, 21:47 от Magesta

# 305
  • Мнения: 669
хайде да запълня малко място за да стигнем до 17-та страница  #Crazy

# 306
  • Мнения: 183
Ех, златна си ми ти, Светлеее ...

# 307
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Абе само на мен ли всичко така ми е сбозено  #Cussing out Днес цял ден борба с форума, той ми вади грешки и "опитай пак" и аз тъпа и упорита това правя цял ден. Е, къде 12 имах този успех.  #Cussing out #2gunfire
Айде на новата тема, топла, топла
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=244142.0

И имате норма новата тема да я изпишете до края на ноември  Shocked че след това празнична ще има  Joy

Общи условия

Активация на акаунт