Гласувайте за "Златното огледало" (за хубост)

  • 14 667
  • 343
  •   1
Отговори
# 30
Извинявайте, може ли за новите и незапознатите снимки на хубавиците. Аз ви разгледах снимките от купона, но май само за djane и Зори се сещам, хубавички са, много даже. Ще изчакам с гласуването.

# 31
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Няма да гласувам, защото Анда и Маргарита ги няма ... незнам кой е правил анкетата, но според мен всички номинирани трябваше да са вътре

# 32
  • Мнения: 2 161
Тези номинации са ми най-трудни.Сега се сетих,че Кармен и Олимпия също много ми харесват.

# 33
  • Мнения: 1 120
Zorie , Dodо_dodo , Дуци  Simple Smile
Ей, това е труден избор , всички заслужават.

# 34
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Какъв е смисъла да се гласува ...все едни и същи сладникави физиономии

# 35
  • София
  • Мнения: 7 798
Гласувах.

# 36
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Zorie , Dodо_dodo , Дуци  Simple Smile
Ей, това е труден избор , всички заслужават.

Абсолютно точно това беше и моя вот!!!  Peace

# 37
  • Мнения: X
аз съм виждала на снимки само Кармен и djesmin,много хубави момичета са, но останалите не съм Sad, някой може ли да ми услужи с линк със снимки на останалите? Blush

# 38
  • София
  • Мнения: 1 481
Гласувах за две блондинки и една брюнетка.

# 39
  • Мнения: 3 405
Дуци, Dodo_Dodo i Zorie

Но е трудно, признавам, ограничих се до тези, които номинирах Simple Smile

# 40
  • Мнения: 6 155
Няма да гласувам, защото Анда и Маргарита ги няма ... незнам кой е правил анкетата, но според мен всички номинирани трябваше да са вътре
Аз правих анкетата. Всички номинирани са около 40-50 човека  #Crazy
Още в началото определихме правила, че в анкетите ще влизат номинирани с мин. 3 гласа, защото иначе са прекалено много. В анкети, където няма достатъчно хора влизат номинирани и с 2 гласа или пък всички.
Не мисля, че само, защото на теб не ти харесва анкетата, то трябва да променяме правилата.

Гласуването в анкетите НЕ Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!


п.п. Този, който следващата година ще се занимава с номинации и анкети от сега да си знае, че е адски неблагодарна работа    Tired

# 41
  • Мнения: 6 155
аз съм виждала на снимки само Кармен и djesmin,много хубави момичета са, но останалите не съм Sad, някой може ли да ми услужи с линк със снимки на останалите? Blush
Малко търпение. Ще сложа снимки на някои, които намеря. Другите ако искат да си пуснат тук снимките.


п.п. Иля има снимка на аватара. Може да се  види в тази тема.  Peace

# 42
  • София
  • Мнения: 5 755
Гласувах за две блондинки и една брюнетка.
и аз така  Simple Smile

# 43
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Надя79 (изумена съм,че има само 3 гласа,явно не са я виждали Mr. Green), Додо-додо и Зори. Laughing

# 44

Общи условия

Активация на акаунт