четете ли професионални книги и списания?

  • 2 048
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 006
А браншовете?
Така като ви чета, дешифрирам маркетинг, право, счетоводство, строителство, медии, психоанализа \налучквам, блонди  Hug\, вероятно има и преподаватели сред вас, а мария лу трябва да е имидж мейкър на някоя бг знаменитост  Sunglasses

не се обиждайте, моля, поправяйте ме  Hug


и не само, и не само  Mr. Green

# 46
  • Мнения: 11 315
Напоследък и аз май само професионална литература чета. Подмятам ги непрекъснато, защото в електронен вариант се изнервям.

# 47
  • Мнения: 1 426
Непрекъснато. Най-вече електронни, почти не купувам на хартия, защото са скъпи.
Ако престана, ще изостана безумно...

# 48
  • Мнения: 2 386
Аз съм професионална клюкарка, затова и съм тук.  Mr. Green

По другата професия - чета, да. А това, че всеки втори си мисли, че разбира от психология.. е само в мой плюс, поне отсявам плявата лесно. Laughing

# 49
  • Мнения: 1 006
Evanescent,

напълно съм съгласна с теб.  Peace Crazy

Установих, че от психология, човешки ресурси, маркетинг и PR всички разбират  Laughing

Като към онзи момент не можах да реша това на добре ли е или не? newsm78 Thinking

# 50
  • София
  • Мнения: 62 595
Четящи не означава винаги разбиращи.
Странно, защо ли не се разписват в тази тема продавачки, бензинджии, таксиметрови шофьори, сервитьорки и друг подобен персонал?! newsm78

# 51
  • Мнения: 281
мария лу трябва да е имидж мейкър на някоя бг знаменитост  Sunglasses

Не, не съм. За щастие.
Laughing

# 52
  • Мнения: 589
Четящи не означава винаги разбиращи.
Странно, защо ли не се разписват в тази тема продавачки, бензинджии, таксиметрови шофьори, сервитьорки и друг подобен персонал?! newsm78


По-важно е да се разписват техните шефове, сферата на услугите има отчайваща нужда от развитие

# 53
  • Мнения: 281
Четящи не означава винаги разбиращи.
Странно, защо ли не се разписват в тази тема продавачки, бензинджии, таксиметрови шофьори, сервитьорки и друг подобен персонал?! newsm78

Мисля, че в темата се разписват хора, които имат отношение към нея.

# 54
  • Мнения: 210
Аз не че съм сервитьорка, но не работя по специалността си... Това обаче не само не ми пречи, но ме амбицира да чета ...
 
А колкото до маркетинга, понеже ми е любим напоследък наистина има много боклук на пазара... в това число вкарвам и Котлър... hahaha

С шефа ми / също не си работи по специалността / , който е доктор - икономист , бил е Декан на иконом. факултет на ВУЗ във Виена и 7 години е работил за ООН, всеки ден четем по малко от изцепките на този склеро, Crazy за да учи български, та ни заболяват стомасите от смях с тези наивни простотийки Joy

# 55
  • София
  • Мнения: 62 595
Целта ми не е да се заяждам с някого. работила съм какво ли не, когато се е налагало. Стана ми неприятно, че се подценяват специалностите икономика и психология и се свеждат до хипотезата, че всеки се пише разбирач, стига да е прочел няколко статии в съответните списания и книги.

# 56
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Чета, макар и напоследък рядко. Списания, сайтове за психология. Книги съм подготвил за зимъска, когато сняг запръска и ще се увивам с юрганя на диваня.
Чини ми се, че няма как да си ориентиран в професионална сфера и да не се интересуваш от литература и новости по въпроса

Колкото да сферата на услугите, там работещите получават информация в процеса на работа - офе рти за нови фафли, сапуни, самуни, дилъри обикалят и алкохоли хвалят, мострят се парцали, демонстрират се строителни матриали... Всеки продава и строи, шофира даже и такси..

# 57
  • София
  • Мнения: 62 595
Искам и аз книги с юрганя на диваня посред зима на топличко.  newsm45

Общи условия

Активация на акаунт