Дързост и красота-2

  • 34 697
  • 565
  •   1
Отговори
# 480
# 481
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 757
Jennifer Finnigan
http://en.wikipedia.org/wiki/Jennifer_Finnigan

Аз се сещам само за един филм, в който съм я гледала и това е "Среща с Джордан" по Холмарк.

Един сериал върви с нея по един от каналите - бтв или нова тв - не помня
нещо от рода на разследване на убийства, мисля дори, че тя е прокурор там ...

може това да е точно този сериал - изобщо не съм компетентна, защото никога не съм гледала и 5 мин. от него, а не знам и как се казва  Embarassed


Момичета, Джаки къде сме я гледали? Откъде ми е толкова позната тази хубава жена? Хубава на външен вид, имам предвид - на мен много ми харесва за годините си. Хубава е. С хубава, нежна усмивка  Simple Smile

# 482
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 757
Майчице мила!
Колко повторения на думата "хубава"  Embarassed
Извинете среднощното ми лошо словоизлияние  ooooh!

# 483
  • Мнения: 15 748
Jennifer Finnigan
http://en.wikipedia.org/wiki/Jennifer_Finnigan

Аз се сещам само за един филм, в който съм я гледала и това е "Среща с Джордан" по Холмарк.

Един сериал върви с нея по един от каналите - бтв или нова тв - не помня
нещо от рода на разследване на убийства, мисля дори, че тя е прокурор там ...

може това да е точно този сериал - изобщо не съм компетентна, защото никога не съм гледала и 5 мин. от него, а не знам и как се казва  Embarassed


Момичета, Джаки къде сме я гледали? Откъде ми е толкова позната тази хубава жена? Хубава на външен вид, имам предвид - на мен много ми харесва за годините си. Хубава е. С хубава, нежна усмивка  Simple Smile

че е хубава хубава е, но не се сещам да съм я гледала някъде  newsm78
аз много харесвам майката на Марк

# 484
  • Мнения: 7 803
сънсет бийч  Rolling Eyes

# 485
  • София
  • Мнения: 10 023
Лесли Ан Даун (Джаки) играе в един от последните сезони на Далас...пак някоя от любовниците на Джей Ар Simple Smile.
Дженифър Финигън играе освен в Crossing Jordan, и в Close to Home.

# 486
  • Пловдив
  • Мнения: 14 093
Тъй като не гледам и не съм виждала Джаки, ако е Лесли Ан Даун тя играеше едно време в "Севера и юга", минисериал за гражданската война , филмът е и от ранните филми на Патрик Суейзи.

# 487
  • София
  • Мнения: 10 023
Тъй като не гледам и не съм виждала Джаки, ако е Лесли Ан Даун тя играеше едно време в "Севера и юга", минисериал за гражданската война , филмът е и от ранните филми на Патрик Суейзи.

Да, и там Simple Smile

# 488
  • Мнения: 15 748
еййй тая Бриджит е много добра актриса - много ми харесва  Peace

# 489
  • Мнения: 4 496
Да си задам пак въпроса: Кой е бившият мъж на Тейлър? newsm78

За Бриджет- да, сещам се и за сериала по БТВ, наистина беше прокурорка, ама не се сещам името на филмчето.

Май трябва да пия Гинко прим... Tired Mr. Green

# 490
  • Мнения: 4 528
Бриджет не го ли играеше адвокатка? newsm78 А Джаки и на мен ми се стори много позната, явно съм гледала някой от филмите й, макар да не са ми познати по заглавие.
Днес се улисах във форума Embarassed и не гледах. Дарла каза ли на Торн?

# 491
  • Варна
  • Мнения: 70
Бях чела преди време,когато даваха "Сънсет бийч",че продуцентите  на "Дързост и красота" много харесали играта на актрисата(Джаки) и я поканили да играе в сериала ДиК.Бяха писали,че ще е любовница на Ерик.Но това беше отдавна и нямам спомени за нещо друго интересно.

# 492
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 757
Бриджет не го ли играеше адвокатка? newsm78 А Джаки и на мен ми се стори много позната, явно съм гледала някой от филмите й, макар да не са ми познати по заглавие.
Днес се улисах във форума Embarassed и не гледах. Дарла каза ли на Торн?

Тях изобщо не ги даваха

Даваха само Бриджит - Ридж - Брук - Ник
А, и Си Джей
Цялата работа беше, че Бриджит - отчаяна, тръгна да шофира безцелно и спука гума, вреле в един пъб, там беше Ник, тя пи водка и текила, напи се, той я прибра на яхтата си, тя нощува там. Сутринта Рич я издири, намери я и й каза, че се е притеснявал за нея.

Другото е, че Масимо обвини Джаки, че ще го изнудва в бащинство...

Нищо особено не се случи, общо взето то и аз не го глездах - слушах го

# 493
  • Мнения: 4 496
На тържеството по случай годежа на Брук  Ридж Масимо и` разкрива на Брук истината- че Ридж е негов син.
Амбър изпада в паника, но Дийкън я избутва на сцената.
Стефани пита Ридж защо бърза да се ожени-защото обича Брук или защото се опитва да избяга от чувствата си към Бриджет.
Масимо признава на Ридж, че е разкрил истината на Брук.
Дарла съобщава на Торн за бременността си.Той е смаян, пита я какво смята да прави. Тя му признава, че се е надявала да се съберат и да отгледат заедно детето си. Същевременно Мейси уверява Сали, че ще и` роди внуци.
Ридж иска Брук да запази тайната.Брук обаче не може да сдържи злорадството си и Ридж я заплашва, че ще отмени сватбата, ако тя съобщи новината на медиите. После предупреждава и Масимо, че ще прекрати всякакви отношения с него, ако Ерик научи истината.
Дарла си записва час за аборт.
Торн завежда Мейси на специалист по безплодие.Лекарят и` открива тумор .Казва `, че се налага операция и я кара да подпише документи, че е съгласна ако образуванието е злокачествено да и` отстранят матката. Тя подписва с надеждата, че това няма да се наложи.
Д-р Сандърс обаче съобщава на Торн лоша новина....
Дарла казва на сестрата, че е готова.
Торн хуква да спре Дарла.
Масимо казва на Ридж, че е организирал парти по случай неговия годеж.
Когато Брук пристига на партито Масимо и` казва, че я очаква незабравима вечер.
Торн успява да спре аборта на Дарла. Разказва и` какво се е случило с Мейси. Дарла разбира, че той иска да отгледа нейното дете с Мейси и го изгонва от стаята.
Масимо подрежда нещата така, че Бриджет и Ридж да останат сами на балкона. После, уж случайно, завежда Брук близо до тях. Тя е потресена от разговора им, в който обсъждат целувката си. Досеща се, че Масимо стои зад всичко това, макар той да се преструва, че и` съчувства. Брук отказва да се върне на партито, отказва предложения от Масимо шофьор, който да я закара до дома и`.

По-нататък: В последния момент Брук отказва да се омъжи за Ридж.


# 494
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Много гадно от страна на сценаристите да карат актрисата на Мейси която не може да има деца, да играе собственната си съдба. Жестоко е....
Отивам да нацелувам сина си  Heart Eyes

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт