Дързост и красота-2

  • 34 676
  • 565
  •   1
Отговори
# 555
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 441
А Дарла ражда ли дете от Торн?

# 556
  • Мнения: 7 803
да.Александрия

# 557
  • Мнения: 3 425
Ох,  да  Дарла беше  ooooh! благодаря!

Не мога да се сетя и името на дъщерята на Рич?!Но днес ако го гледам ще се подсетя!


# 558
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Фийби или Стефи

# 559
  • Мнения: 3 425
Фийби,Стефи нещо не я виждам напсоледък  Peace

# 560
  • София
  • Мнения: 9 979
Ридж иска Брук да запази тайната.Брук обаче не може да сдържи злорадството си и Ридж я заплашва, че ще отмени сватбата, ако тя съобщи новината на медиите. После предупреждава и Масимо, че ще прекрати всякакви отношения с него, ако Ерик научи истината.
Това не е вярно! Ридж разбира че Брук знае чак след като тя отказва да се омъжи за него. И това че брук злорадтва е пълна глупост, за какво да злорадства, пък и тя не злобна вещица като Стефани. Ама те така тръгват слуховете.
Между другото, красим, това от кой вестник е?

Брей, не съм била права...пак съм чела отгоре отдолу...Вярно че се нахвърли на Стефани (и с пълно право), а аз реших че злорадства пред Ридж...че не е син на Ерик.

За разказването какво става в далечно бъдеще особено пък за някакви непознати персонажи  ми се струва малко безмислено, защото трябва да се разкажат още куп неща довели до събитието или персонажа.
Ако някой иска да знае какво се случва в по-далечно бъдеще е хубаво да погледне разни сайтове, този например е страхотен http://ourworld.compuserve.com/homepages/Scott_Novick/bnbupdid.htm.
Иначе за близките серии е ОК, стига на някой да не му се разваля удоволствието.

# 561
  • Мнения: 7 803
дай нещо на немски  Whistling

# 562
  • Мнения: 4 520
Ама Брук как размаза Стефани днес Mr. Green направо се изкефих. Вече са квит, да видим оттук нататък коя ще вземе надмощие.

# 563
  • София
  • Мнения: 203
- защо преместиха филма да е сутрин
искате ли да си направим подписка да го излъчват от 18*30 вечер, като се връщаме от работа да си го гледаме

И аз отдавна се ядосвам, че го преместиха да го дават сутрин.

# 564
  • Мнения: 4 496
Заповядайте в новата тема!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=257242.new#new

# 565
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
Снощи Момчил за пореден път ми разби съня и нощта и днес станах точно в 10 часа - той си суче до мене и си спи. Аз пуснах филма, дадох му да си суче и пак заспах.

Слушах го в сън, ама не разбрах много-мчного какво стана  Tired

Ерик (възрастния) каза на Бриджит, че знае за Брук-Дикън-Хоуп.
Масимо каза на Брук за Рич.
Брук каза на Стефани, че знае и й се надсмиваше.
Рич говореше със Стефани, че иска да се ожени за Брук, а тя му каза, че е объркан. Той й каза, че обича Бриджит. Така ли е? Ох, много ми е размътено сега  ooooh!
Дарла каза на Торн, че е бременна.

Какво още стана момичета, като се събудих, даваха Куизо  Shocked

Общи условия

Активация на акаунт