Дързост и красота-3

  • 26 965
  • 566
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 4 784
И мен Ерик взе нещо да ме дразни.Много "нещастен и онеправдан" вече, а той дето цял живот бяга след чуждите жени... ужас
Мдаааа!Въобще ме дразнят като започнат да придават най-страдалческите образи на най-големите коцкари/ки във филма.

# 556
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 096
че връзката между рик и фийби, по-малка простотия ли е  newsm78 доскоро бяха брат и сестра, носят една фамилия ....  Tired
Чакай де, не са ли чичо и племеница /нали уж Рик и Ридж бяха братя/? Или по-нататък се оказва, че са брат и сестра Mr. Green

Майкооу, тоя Ник ако го срещна, няма да му се размине Whistling Blush
А ККЛ ми е все така антипатична... хубава е, не мога да си кривя душата, но ми лъха на злоба. Глей как една роля може да изкриви изцяло виждането ти за дадена актриса.

Скунксът беше як Joy Joy

# 557
  • Мнения: 7 803
така де  Crazy не се изразих правилно. цялото семейство им виакше, че са отраснали като брат и сестра и аз по инерция  Embarassed

# 558
  • Мнения: 540
От ДиК може да се очаква всичко .Не съм си и фантазирала че може да има такъв сценарий.А днес ме убиха Ерик и Стефани.Стефани иска да разубеди МАсимо а Ерик Джаки-спирка нямат тия хора newsm78 newsm78

# 559
  • Мнения: 4 496
Чакай де, не са ли чичо и племеница /нали уж Рик и Ридж бяха братя/? Или по-нататък се оказва, че са брат и сестра Mr. Green

Не са братя, Ридж не е син на Ерик. Някой не е гледал скоро. Mr. Green

# 560
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 913
значи не е станало нищо интересно днес

# 561
  • София
  • Мнения: 10 023
Чакай де, не са ли чичо и племеница /нали уж Рик и Ридж бяха братя/? Или по-нататък се оказва, че са брат и сестра Mr. Green

Не са братя, Ридж не е син на Ерик. Някой не е гледал скоро. Mr. Green

Това че не са кръвно свързани според мен не променя факта, че Рик е отгледан като брат на Ридж.

Както и в случая с Бриджит. Затова и двете са еднакво противни. Сега ако някой каже нещо за Брук и Дикън - там нещата са малко по-различни. Пак е гадно, но поне Брук и Дикън не са отгледани в едно семейство и не мирише на кръвосмешение.

# 562
  • Мнения: 4 528
Ох, Масимо и Джаки що се лигавят като тийнейджъри?!  Sick

# 563
  • София
  • Мнения: 1 402
А някой да знае какво става със семейството на Кристен /дъщерята на Ерик и Стефани/??? Нали нейния мъж беше болен от СПИН и си осиновиха чернокожо момченце? За мен този акт беше доста смешен и показен , но това е друга тема. Нещо май съм пропуснала в тяхното развитие  newsm78

# 564
  • Мнения: 1 171
Тя Брук сега и с двамата ли е? Вчера ми се стори, че и с Рич си гукаха.

# 565
  • Мнения: 4 496
Мили дами, заповядайте в новата тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=271510.0

# 566
  • Мнения: 540
Чакай де, не са ли чичо и племеница /нали уж Рик и Ридж бяха братя/? Или по-нататък се оказва, че са брат и сестра Mr. Green

Не са братя, Ридж не е син на Ерик. Някой не е гледал скоро. Mr. Green

Това че не са кръвно свързани според мен не променя факта, че Рик е отгледан като брат на Ридж.

Както и в случая с Бриджит. Затова и двете са еднакво противни. Сега ако някой каже нещо за Брук и Дикън - там нещата са малко по-различни. Пак е гадно, но поне Брук и Дикън не са отгледани в едно семейство и не мирише на кръвосмешение.
e да ама все пак да преспи със съпруга на дъщеря си е доста противно (а после не и  е приятно че Рич и Бриджет се целували) newsm78 newsm78  Но си права не променя факта че са отгледани като братя и наистина е гадно

Общи условия

Активация на акаунт