Дързост и красота-3

  • 27 015
  • 566
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 198
http://www.cbs.com/daytime/bb/slideshow/2008_cast_photo/index.php?id=101_44

е това не го разбирам , какво е направила със себе си тази така хубава ПРЕДИ жена... Rolling Eyes

а и да попитам запознатите Wink, чие друго истинско Laughing дете ,освен бебето на Дарла играе в сериала Sunglasses

Последна редакция: вт, 26 фев 2008, 14:05 от sheherazada

# 526
  • София
  • Мнения: 10 057
абе, тоя филм взе да става много криминален. сега пък ридж уби шейн  Shocked и го сложи на лодката на ник, и той се пльосна в открито море. тейлър няма шанс да забременее нормално, сега брук иска да си прави изследвания, дали може да забременее  Tired че са подари на ник мечтаното бебе, нищо че той си обича тейлър  Tired

Дали случайно не е нещастен случай, а?

Благодаря на Лана за сесията   bouquet
Брук и Ник са уникални! Останалите  Sick #Crazy

Моля! Е аз не споделям мнението за Ник - така airbrush-нат е още по-грозен, според мен. Не че с бръчките е по-добре, ама и така е ужасен...
За ККЛ съм съгласна - много е красива и сексапилна тази жена. И има невероятно сърдечна усмивка!

# 527
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 809
А какво се случва с Дикън и Мейси newsm78

# 528
  • Мнения: 7 803
абе, тоя филм взе да става много криминален. сега пък ридж уби шейн  Shocked и го сложи на лодката на ник, и той се пльосна в открито море. тейлър няма шанс да забременее нормално, сега брук иска да си прави изследвания, дали може да забременее  Tired че са подари на ник мечтаното бебе, нищо че той си обича тейлър  Tired

Дали случайно не е нещастен случай, а?

Благодаря на Лана за сесията   bouquet
Брук и Ник са уникални! Останалите  Sick #Crazy

Моля! Е аз не споделям мнението за Ник - така airbrush-нат е още по-грозен, според мен. Не че с бръчките е по-добре, ама и така е ужасен...
За ККЛ съм съгласна - много е красива и сексапилна тази жена. И има невероятно сърдечна усмивка!
ами шейн го заплаши с пистолет и нещо се боричкаха ........ та нещастен случай си е  Mr. Green

# 529
  • Мнения: 4 496
Защо Ридж се е сдърпал с Шейн? Нали вече не е с Тейлър? Кого защитава, че е против свидетеля?

# 530
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 039


определено изглежда по-добре отколкото сега. Брук наистина е страхотна

# 531
  • Мнения: 2 325
Тя много хубава фотосесията,но аз пак да си попитам -как точно Тейлър възкръсва? newsm78
Моля,някое от момичетата,които разказват новите серии да ме светне!

# 532
  • София
  • Мнения: 10 057
Не умира в болницата, а изпада в кома. Хората на принц Омар я изнасят и правят восъчно копие. Лекуват я и се оправя. След години - филмови, се появява на сватбата на Ник и Бриджит. Изсмукано от пръстите отвсякъде - първият път беше ОК, имаше някаква логика..ама сега ooooh!

# 533
  • Мнения: 7 803
Защо Ридж се е сдърпал с Шейн? Нали вече не е с Тейлър? Кого защитава, че е против свидетеля?
ами той е влюбен във фийби и още преди щеше да го гръмне, ако можеше. та той сега станал почтен човек, ходи на работа, носи костюм ........ та искаше да склюи договор с новата фирма форестър оригинал и ридж го изрита съответно, но той се върна с пистолет и така.

Последна редакция: вт, 26 фев 2008, 19:17 от Дъмпер

# 534
  • Мнения: 2 325
Не умира в болницата, а изпада в кома. Хората на принц Омар я изнасят и правят восъчно копие. Лекуват я и се оправя. След години - филмови, се появява на сватбата на Ник и Бриджит. Изсмукано от пръстите отвсякъде - първият път беше ОК, имаше някаква логика..ама сега ooooh!
ooooh!Лелеее,то нали погребение имаше,как никой не е видял че няма умрял??Да де ,в ДиК всичко е възможно!
Ник и Бриджит ooooh!Къде ги гледате тия серии?

# 535
Олеле, голяма бъркотия в ДиК.
Дали ще можем да се ориентираме във всичко което ни показват,
като гледаме от време на време. #Crazy newsm78

# 536
  • София
  • Мнения: 1 482
Новият Рик кога ще се появи?
Много е секси
http://www.cbs.com/daytime/bb/slideshow/2008_cast_photo/index.php?id=101_24

# 537
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 039
Наистина ли ти харесва. На мен ми е доста анти.

# 538
  • Мнения: 3 216
Наистина ли ти харесва. На мен ми е доста анти.

Ъхъм, и на мен също  Sick

# 539
  • София
  • Мнения: 1 482
Харесва ми  Simple Smile  Имам шантав вкус, знам.

Общи условия

Активация на акаунт