най-нелепият грим

  • 3 818
  • 78
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 668
Имам снимка от десети клас с много, ама много очертани очи с черни сенки  и тъмно кафяво червило Sick
Сега като се видя  #Crazy

# 76
  • София
  • Мнения: 1 483
Гледах си една снимка от 9-10 клас- очите очертани плътно със сребърен молив по целия горен клепач, ярко червено червило и всичко това на фона много почернялото ми от морето лице ooooh!

# 77
  • Мнения: 2 197
Аз нямам издънки, защото се гримирам рядко.
Ненавиждам обаче много ярък грим, особено в съчетание със спортно облекло. Също така абсолютно нелепо за мен е очертаването на изскубани вежди. И много дългата очна линия. Според мен грима трябва да е дискретен, цветовете да си отиват помежду си и с облеклото и най-вече да отиват на жената, която е отдолу. Ако от близо лицето и изглежда като боядисвано с блажна боя значи нещо не е наред.

# 78
  • София
  • Мнения: 3 160
На мен ми е малко нелепо и като видя много възрастни жени, които са гримирани като кабаретни танцьорки. Сещате се предполагам, по градския транспорт често се срещат.
Иначе имах една учителка, която когато едни две съученички не бяха сполучливи откъм грим, ги гонеше цитирам "Марш да си оправите агиттаблото, иначе да не се мяркате!"

Общи условия

Активация на акаунт