Филма,в който живеете vs.филма,в който ви се иска да живеете

  • 2 025
  • 58
  •   1
Отговори
# 45
  • Sofia
  • Мнения: 6 948
Аз играя Линет от Отчаяни съпруги - лудница от момчета , но тя води с 1 бр.  Laughing

Кажете нещо за "тетрадката"!?

# 46
  • Мнения: X
Понякога имам чувството че съм анимационен герой,а ми се иска да съм такъв във филм по приказка. Със сериалите имам много съвпадения, цял пъзел се заформя Mr. Green

# 47
  • Мнения: 433
Искам не искам - Секса и града описва живота ми, отвреме на време се пренасям в Позабременяла, ама началото на филма, или Малки тайни ( и там отскачам от време на време). А ми се иска - Почти любов...

# 48
  • в Низината
  • Мнения: 705
До скоро живеех във "Всички обичат Реймънд", а напосредък се чувствам най-вече като една Отчаяна съпруга.

# 49
  • Мнения: 431
Заменям Бергман за Джони Браво.

# 50
  • Мнения: 515
Живея в Сблъсъци. И тук си оставам, засега.
Искам да живея в Боговете, 2. То едно и също, само африканската савана? пустиня? Бе, Калахари като декор липсва.


Сблъсъци, това ми е един от любимите филми, и аз почти живея в него, понеже съм тъмнокожа  Peace

# 51
  • Мнения: 677
Lost in Translation и аз. И на мен ми харесва.

# 52
  • Мнения: 3 521
В момента съм " В наследството на Гулденбург", а ми се живее в "Приятели" Confused.

# 53
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Не обичам да гледам филми.
Как да кажа в кой филм живея?
Живея в реалността.

# 54
  • Мнения: 4 965
Точно в момента живея в някаква странна комбинация от "Женени с деца", "Секса и града", "Отчаяни съпруги" и "Плъзгащи се врати".

Искам да живея в нещо по мой сценарий.

# 55
  • Мнения: 2 759
..."Плъзгащи се врати"...
                   Обожавам филма, но не е много добро място за живеене... Всъщност зависи от гледната точка... И аз съм донякъде там...

# 56
  • Мнения: 4 965
..."Плъзгащи се врати"...
                   Обожавам филма, но не е много добро място за живеене... Всъщност зависи от гледната точка... И аз съм донякъде там...

Мдаааа, малко е гадничко постоянно да се чудиш кое е правилното решение и да се стараеш да избереш точното влакче  Rolling Eyes.

Някой каза и за коледните филми. Аз пък не искам в такъв, защото винаги размекващият финал ме кара да се замисля дали след него не настава нещо в стил "Войната на семейство Роуз"  Mr. Green.

# 57
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
В момента живота ми е хорър, екшън, трилър  ooooh!
а така ми се иска да живея в някоя романтична комедия  Blush

# 58
  • София
  • Мнения: 1 481
Живея в American beauty .
Иска ми се да се преселя в True romance .

Общи условия

Активация на акаунт