Изневярата при мъжете?

  • 13 561
  • 69
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 723
...А закачките с девойки от форума изневяра ли са?
НЕ!
Твърдо- НЕ! Whistling
И закачките с госпожИ- също.... Flutter

При мен винаги е било следствие от някаква емоционална история в къщи.
....
А това потвърждава и моята теория Wink

# 61
  • Мнения: 10 758
При мен винаги е било следствие от някаква емоционална история в къщи.
Например месеци неоснователно мърморене или особено ревности и подозрения.
Ако ме ревнуват и подозират се чувствам задължен да го направя, за да "оправдая" подозренията.
А закачките с девойки от форума изневяра ли са?
Twisted Evil
Мдаааа, и моя казва същото Whistling

# 62
  • Мнения: 647
Скоро разисквах този въпрос с един мъж с доста богат опит, който беше изумен, че аз 14г. не съм изневерявала на мъжа си.
Неговият отговор беше, че го прави от скука и за разнообразие. Иначе си обичал жената и всеки път след като бил с друга само се уверявал, че всъщност тя е номер 1.
Попитах го дали смята, че ако вложи в своята жена 1/3 от усилията, които полага за свалянето на чужда жена /цветя, излизания, подаръци, внимание/ , жена му няма да се държи с него по-добре от най-добрата любовница. Отговорът беше – “Аз съм доволен от жена си, няма какво повече да искам от нея!”
Следващия ми въпрос беше ако тя му изневерява /той е убеден, че не го прави/, дали той би й простил. Каза, че не знае, ама прозвуча пове4е като не.
Без коментар.
Това мнение е много близо до моето Peace
Не мога да си обясня защо толкова усърдно търсим причините.В повечето случаи нещата са толкова елементарни , че е просто...абсурдно. В повечето случаи нещата са прозаични до болка - неудовлетворена и разгонена колежка с дълбок поглед и деколте ; неразумен опит на 40 годишен мъж да докаже на 35 годишната съседка , че още го бива  ; неподходящи неженени приятели които нон стоп го ебават и т.н. и т.н.  И после започва великото търсене на причините ,анализи ,  самообвиняване , сълзи , сополи.... Защо изневеряват мъжете ли беше въпроса ? Моя отговор в повечето случаи  е :Защото има ситуации в които на човек му се иска да бъде безотговорен , без да мисли за поседиците , за драмите и е сигурен , че ще му се размине !

# 63
  • Мнения: 621
не знам защо изневеряват, предполагам защо моят би ми изневерил, но той не го прави (все още Twisted Evil) щото знае че не бих му простила  Mr. Green

# 64
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Това, което и една жена - липсата на нещо и намирането му при другиго. И, респективно, спирачката е откритието... Някакъв адски кръг! Mr. Green

напълно съм съгласна. изневярата е безполова.

# 65
  • Мнения: 655
Ами аз си имам принцип-разнообразявам му живота, правя различни неща, за да не се отегчава и не ми изневерява. Като навлезна в 6ти месец може и да тръгне да ми изневерява, защото нещата малко ще се променят, но като си влезна пак във форма пак ще си го пристегна. Колкото и да ни обичат, мъжете са си мъже и имат своите нужди. Това, че е искал да знообрази с друга не значи, че не ни обича. Аз нямам доказателства, че ми е изневерявал, но и да го е направил днам, че не е било защото не ме обича. И защо да си хабя нервите и да плача? Не знам как ще го приемете, но това си е моето мнение.

# 66
................."Выпив четвертый бокал шампанского в десятом часу утра, я вывожу еще одну формулу нашего жития. Я всех обманываю, меня все обманывают. Никто никому не верит. Никто никому не говорит правду. Мы все - заложники собственной лжи. И мы живем под девизом «Ложь во благо» - и наше благо действительно во лжи. Мы стараемся никого не поранить правдой, раня только себя бутылочными осколками нашего вранья. И все это делается для того, чтобы всем было комфортно и приятно думать, что они кому-то нужны. И все утешают друг друга и признаются в любви из чувства «человечности». А потом гордо несут себя, преисполненные чувства «помощи нуждающимся».
     И мы говорим по телефону с нашими женами, принимая в это самое время минет от своих любовниц. И наши любовницы, сделав нам минет, бегут в ванную послать эсэмэс своим изнывающим от тоски нежным друзьям. А друзья ломают себе пальцы в ожидании этого сообщения. А приняв его, едут домой к нашим женам, чтобы предаться блуду, в то время как мы блудим с нашими любовницами, которые оказываются подругами любовников наших жен. И уже непонятно, кто здесь кого любит, и кажется, страдают все одновременно. И каждый старается утешить другого, параллельно сделав еще больнее, ревнуя друг друга при этом до слез и белеющих костяшек сжатых кулаков.
     И всем нам настолько хорошо, что мы смеемся над нашими женами в компании своих любовниц, в то время как наши любовницы показывают наши трогательные эсэмэсы своим друзьям, которые ужасаются пошлости и цинизму своих подруг, понимая, что почти такие же эсэмэсы они отправляют нашим женам. А потом спектакли входят в увертюру, где наши нежные чувства оказываются смешанными с грязью. Где самые любящие подруги оказываются самыми развратными шлюхами, а самые циничные подлецы оказываются ранимыми принцами с оленьими глазами. А наши лучшие друзья оказываются злейшими врагами. И когда все становится явным, мы все дружно выпиваем коктейль из страсти, похоти, нежности, ревности, крови и обмана. Мы понимаем, что обмануты тут все по кругу, и остается один выход - просто повеситься"..........

# 67
  • Мнения: 421
Според мен пък именно размислите от сорта на "Абе какво точно би подтикнало мъжа ми да изневери...и как да ги избегна това"  са главния фактор той да го прави! Никога не съм мислила какво в държанието ми БИ накарало Милото да ми изневери - обичам го,веселя се с него,пием заедно,любим се,споделяме проблемите си,гледаме си детето,смеем се заедно с прятелите си,уважавеме личната си свобода и споделяме преживяните емоции ,правим си компромиси и уважаваме интересите си. С две думи - правя всичко (и мисл,че не само аз) , което смятам,че върви ръка за ръка с думата любов и страст...пък от там нататък,ако е решил да изневерява поводи винаги могат да се намерят (както и при мен).   Хубаво е да не се разбира - със сигурност,отношенията ни ще тръгнат стремглво надолу,тъй като няма да мога да проявявам предишната нежност,страст и ... каквото и да е там. Винаги пред очите ми ще бъде,как Милото ми се чука с другата  Shocked 

    И...не съм много убедена,дали,ако аз изневеря,на него няма да му е вечно същата тая картинка пред очите,как някой друг е легнал в/у мен !!! Айде сега - изневерявайте мъже и оправдавайте изневерите си! Аз лично съм убедена,че една изневяра  (подтикната от каквато и да е причина) ще съсипе прекрасни отношения градени дълго. Нека поне да си заслужава!
    Към момента категорично заявявам,че не бих изневерила на мъжа,който обичам!

# 68
  • Мнения: 94
според мен липсата на уют в семейството.Ако един мъж е щастлив със жена си 100% няма да изневери,същото се отнася и за жените.По принцип човек не бяга от тези,които обича Heart Eyes

# 69
....
Изкушения винаги се намират, въпроса е да ли ти държат спирачките ....
Именно де! Гладното куче къса синджира Wink
Само дето хората не са кучета и за разлика от тях те могат да мислят и да се контролират Thinking


А,не не съм съгласна!С моя мъж,от както се помня го третирам като ,кученцата,има ли мръвка ще гледа да я захапе-така че на синджира и до Мен,по-изкъсо.Колкото и да се контролираме,то не знаеш от къде ще почне да скача зайчето Crazy

Общи условия

Активация на акаунт