Има ли рускоговорящи мами?

  • 13 239
  • 303
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 7 474
Аз съм от Украйна - Лвов, а в България живея вече почти 18 години.

 Shocked И аз съм от там  Hug

# 91
  • Варна
  • Мнения: 10 793
Аз съм от Украйна - Лвов, а в България живея вече почти 18 години.

 Shocked И аз съм от там  Hug

Що се пулиш, Лео?  Simple Smile

В Лвов са най-големите националисти.  Confused

# 92
  • Мнения: 7 474
Що се пулиш, Лео?  Simple Smile

В Лвов са най-големите националисти.  Confused

Щот не съм срещала някой от там  Laughing
Знам, че са такива  ooooh!  ooooh! ooooh!

# 93
  • София
  • Мнения: 1 078
Е, аз не съм националистка Wink Все пак съм "рускоговоряща"  Laughing

Лео, приятно ми е Hug

# 94
  • Мнения: 7 474

И на мен  Hug
Баба ми и дядо ми още са си там, сами за жалост  Tired

# 95
  • София
  • Мнения: 1 078
При мен само баща ми остана, но той много често идва тук. А и аз съм тук благодарение на него, защото преди много години е работил тук, а аз бях дошла на гости при него и останах  Laughing
Сестра ми се премести в Киев, а всичките приятелки са коя къде - все по чужбинско. Добре, че интернет, та да държим връзка Wink

# 96
  • Мнения: 7 418
Аз съм от Украйна - Лвов, а в България живея вече почти 18 години.

 Shocked И аз съм от там  Hug
  Leo,украинка ли си? Simple Smile
  Моята майка е! Hug

# 97
  • Мнения: 7 474

  Leo,украинка ли си? Simple Smile
  Моята майка е! Hug

Майка ми е от там и там съм родена  bowuu, но по принцип дядо ми е руснак, а баба ми е от някаква местност, която след войната е станала полска територия-бъркоч съм с две думи  Laughing

# 98
  • Мнения: 7 418
-бъркоч съм с две думи  Laughing
   Лошо няма! Laughing
 Даже е хубаво! Hug

# 99
  • Мнения: 667
Привет девочки,я тоже хочу к вам записаться,а почему собственно въ по русски не пишете? Мъ с мужем и съном живем в Софии с лета,а я родом из Москвъ,извиняюсь за такое "ъ",но клавиатура не позволяет другое пока.

# 100
  • Мнения: 7 418
   Пишем на български,защото форума е български и така е по-учтиво! Grinning
   Добре си дошла при нас,Екатерина 2! Hug

# 101
  • Мнения: 667
Мерси,нямам нищо против да си говорим на български наистина не бях се замислила че го четат и българи,

# 102
  • Мнения: 1 483
Бау!!!!!!!Надникнах да видя как сте.

Екатерина ,добре дошла при нас.
Лео,както винаги със страхотен аватар.

При мен нищо ново Laughing и дом сгорел,корова тоже,но в основном все хорошо Joy Joy

Точно преди коледа ни казаха да се изнасяме от квартирата и понеже на Коледа наистина стават чудеса,много бързо си намерихме ново жилище.Сега сме в Драгалевци.
На 22.12 отпразнувахме първата годинка на Алекс,получихме мнооооого подаръци.На 30.12 отпразнувах и аз моето остаряване с още една година Crazy

# 103
  • Мнения: 667
Бау!!!!!!!Надникнах да видя как сте.

Екатерина ,добре дошла при нас.
Лео,както винаги със страхотен аватар.

При мен нищо ново Laughing и дом сгорел,корова тоже,но в основном все хорошо Joy Joy

Точно преди коледа ни казаха да се изнасяме от квартирата и понеже на Коледа наистина стават чудеса,много бързо си намерихме ново жилище.Сега сме в Драгалевци.
На 22.12 отпразнувахме първата годинка на Алекс,получихме мнооооого подаръци.На 30.12 отпразнувах и аз моето остаряване с още една година Crazy толкова добре ми е познато от както сме в Б-я сме на квартира,вече дори свикнах с преместванията


# 104
  • Мнения: 1 287
Привет,мамочки!
Ако приемате българки - рускоговорящи,бройте ме и мен!

Говоря и пиша на руски.Три години живях в г.Стары Оскол,Белгородской области - между 1989 и 1991г.Там завърших и средното си образование и щях да кандидатствам в Киевския университет,но тогава българските управници ни заповядаха да се върнем в България.

Общи условия

Активация на акаунт