Безумни/тъпанарски БГ реклами и билбордове

  • 6 574
  • 103
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 877
Оооо, аз имах една любима на изхода на Велико Търново, ама я махнаха.
На голям билборд Веселин Маринов сред слънчогледи, на преден план бутилка олио.
Надпис: ОСЪДЕН НА ЩАСТИЕ С ОЛИО "КЛАС"  hahaha

Сега там е същото "рекламно лице на олио" с направо стилното (сравнително де) "Слънчогледов елей"  Flutter

# 31
  • София
  • Мнения: 1 244
Кво против Стара Загора да е центъра на вселената? На мен ми харесва.
От там ли си?  Simple Smile Просто ми звучи мегаломанско, а и повечето заралии, които познавам са такива, та за това  Laughing

# 32
  • Мнения: 9 865
Кво против Стара Загора да е центъра на вселената? На мен ми харесва.
От там ли си?  Simple Smile Просто ми звучи мегаломанско, а и повечето заралии, които познавам са такива, та за това  Laughing

На мен пък ми става смешно като го видя, но винаги като пътувам натам чакам с трепет табелата, а след това в Богомилово посочвам къщата-палат на Ибряма. Това са ми атракциите, че то по магистралата нищо интересно няма.

# 33
  • Мнения: 2 427
Иии аа,какви сте лоши,само дразните тука,пуснете билборда с кърмачката,плиизззззззззззззз!
Сезона на дините е безумно безмислен Laughing Laughing Laughing!Как са напращели и колко са сочни силиконовите цициииии..... Crazy
Иначе задника на русата,не знам коя е ,но е из-клю-чителен Money!!!

# 34
  • София
  • Мнения: 1 244
На мен пък ми става смешно като го видя, но винаги като пътувам натам чакам с трепет табелата, а след това в Богомилово посочвам къщата-палат на Ибряма. Това са ми атракциите, че то по магистралата нищо интересно няма.
Бе не съм сигурна, че схванах. Но все пак за мен остава в категория "безумни"... Laughing Иначе тя магистралата там е свършила, но пък от този знак нататък за мен морето е наполовина по-близо   Grinning
П.С. Къщата на Ибряма къде е?

# 35
  • Мнения: 29
Mен ме дразни рекламата на Имунобор. Има и една за хапчета за отслабване с войници.Някаква 'мацка' им нарежда'Прибери корема' Sick.Не се сещам точно какви бяха хапчетата.

# 36
  • Мнения: 9 865
На мен пък ми става смешно като го видя, но винаги като пътувам натам чакам с трепет табелата, а след това в Богомилово посочвам къщата-палат на Ибряма. Това са ми атракциите, че то по магистралата нищо интересно няма.
Бе не съм сигурна, че схванах. Но все пак за мен остава в категория "безумни"... Laughing Иначе тя магистралата там е свършила, но пък от този знак нататък за мен морето е наполовина по-близо   Grinning
П.С. Къщата на Ибряма къде е?

Като пътуваш за морето е отляво, малко преди да се излезе от селото, леко зашумена от дървета, но се вижда и е доста внушителна като размери, стъпаловидни, овални тераси... Жена му се хвалеше, че всичко сама си правела, тя е яка българка де...
Но да се върнем на рекламите. Търсих снимка на капковото, но не намерих.

# 37
  • Мнения: 2 577
Обещавам като пътувам да го снимам този билборд за капковото напояване...
Иначе задника на "сезона на дините" не  е на Емилия, а на дубльорка hahaha

Последна редакция: ср, 21 ное 2007, 23:38 от mama_iana

# 38
  • Мнения: 389
На влизане в Бургас има реклама на оръжеен магазин. Някакво русо женче тегли мазен език на дулото на една пушка. КласнО!

Искам да се оплача от две реклами по радио 1, дето си го слушкам на работа:

1. Център за лазерна епилация, диалог между брадичката и горната устна, на която й било писнало да я бръснат.

2. Център за лечение на хемороиди - "За да се наслаждавате отново на секса" (Ъ?!?!)  newsm78

# 39
  • Мнения: 516
Малко извън темата,но все пак да ви попитам:
Някой днес слу4айно,гледал ли е"Това го знае всяко хлапе"?..
Докато си работех и 4ух един от водещите да казва,4е "леля Мария"от рекламите за "Бонукс"
е загинала в катастрофа..порових се из нета,но нищо подобно не намерих..актрисата от рекламата
е известна румънска актриса(ако не се лъжа)...От устата на водещите прозву4а,като лоша шега,но не ми се вярва
да си позволяват,4ак такива недостоверни  волности пред камера Rolling Eyes

# 40
  • Мнения: 9 865
Magda Catone се казва румънската актриса дето е леля Мария, но не знам жива ли е или не. Сигурно е било някаква дебелашка шега.

# 41
  • Мнения: 2 577
Ми те двамцата сблъсъци все такива неуместни шегички правят.

Аз продължавам с рекламата С Камелия. Обърнете внимание на музикалния фон - музиката е от филма "Аризонска мечта"  -  ами свържете идеята на филма /едни жеги, едни чудесии, едни мечти/  с този лед  на рекламния клип...Ужас и безумие, заклеваме се... Stop И още повече композиторът е сърбин - кви северни полюси, кви пет лева...

# 42
  • Мнения: 2 386
Аз съм заралийка, мерси.  bowuu Нищо безумно няма в рекламата, тя е на водка, не на града, но кой да види..И е оригинална - рекламата, не знам за водката.  Laughing Друго ли е ''Добре дошли в София - градът на Софарма'?
Безумни са рекламите с щастливи прасета, коне под душа, цигански задници по кръстовища, чалга цици, женски гърди по магистралите и раци по главите на пиещите ракия!

# 43
  • Мнения: 4 841
Тъп ми е един билборд, на който до една кола пише - "Обичате ли да пътувате ГРАТИС?", а отдолу - "само за 456 евро/месец" - егати гратиса, егати чудото...

Това с "Добре дошли в София" на Цариградско - намира се между Окръжна и Плиска, и донякъде мога да си го обясня с пристигащите от летището, обаче това на Вардар в Люлин определено няма никакъв смисъл, освен ако наистина някой не си прави бъзик с това къде всъщност е София  Laughing

Ненавиждам "Калорекс" - "Не гълтай корема", "Камагра - задръж тапата" и всякакви простенали и уринали...

Виж, рекламата с Камелия и билборда с капковото напояване винаги ме усмихват  Blush

# 44
  • Мнения: 3 447
Оооо, аз имах една любима на изхода на Велико Търново, ама я махнаха.
На голям билборд Веселин Маринов сред слънчогледи, на преден план бутилка олио.
Надпис: ОСЪДЕН НА ЩАСТИЕ С ОЛИО "КЛАС"  hahaha

Оооо, да, и на магистрала Тракия го имаше... даже май съм го коментирала тука  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт