Безумни/тъпанарски БГ реклами и билбордове

  • 6 572
  • 103
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 674
всъщност е традиционна рекламата..може би..,само това 'чукане'
И дупе.. Mr. Green което  хич не  е секси...с този луфт Naughty

# 76
  • Мнения: 3 674


Joy Joy Joy.... Peace Тъпня! Ами  от чалгаджийки..какво може да очакваш...цици и гъз на показ... Joy  То за друго могат ли да да ги рекламират... Mr. Green

# 77
  • Мнения: 3 674
В повечето български реклами много усилено присъства сексуално-бруталната  простащина. Абсолютно тъпо и безсмислено е  това  да се показва нонстоп . Втръсва до костите на мозъка. Това ли се харесва на народа...и това ли иска да гледа... newsm78 Кой ги мисли тез реклами бееее...."Голям мозък" е значи ooooh!


Да, тъпа реклама = фолк певачица
Обаче класация за най-много участия и  в най-тъпи реклами май е Камелията...

Сега се сещам и за една реклама с Азис, където рекламираше хапчета за отслабване....бозе, бозееееееее. Горките производители... Joy Joy Joy
Да мверно... hahaha  Намерили кого да турят за реклама..... Joy   тоз дебел гъз на Азис...  Mr. Green  и хапчета за отлсабване.....майкооооуууу   ooooh!

Последна редакция: пт, 23 ное 2007, 03:56 от roza66

# 78
  • София
  • Мнения: 62 595
Розе,
голяма част от населението това иска да гледа и това му дават. И никой не е казал, че рекламите трябва да са насочени към ЕнтелЕгенцията (и там доста простаци също има), а към тези, които са готови да дадат и последните си стотинки за мастиката (или хапчетата). Едното върви с другото.   bouquet

# 79
  • Мнения: 3 405
Хи, Роза, ако искаш да си отговориш на въпросите прочети специализирана литература по въпроса продава ли сексът (в световен мащаб)?  Grinning

# 80
  • Мнения: 2 978
Хи, Роза, ако искаш да си отговориш на въпросите прочети специализирана литература по въпроса продава ли сексът (в световен мащаб)?  Grinning


Аз мисля, че не продава. А вие? Laughing

# 81
  • Мнения: 431
Обърнете внимание на музикалния фон - музиката е от филма "Аризонска мечта"  -  ами свържете идеята на филма /едни жеги, едни чудесии, едни мечти/  с този лед  на рекламния клип...Ужас и безумие, заклеваме се... Stop И още повече композиторът е сърбин - кви северни полюси, кви пет лева...

Ами "Аризонска мечта" започва именно със "северния полюс" и улова на една риба с две очи, само от едната страна , която се лови много трудно, може и да не я уловиш цял живот.. но Мечтата остава.
Та въпросната риба "тръгва" да шества из филма, като препратка към мечтите и Мечтите на хората.

Толкова за Аризонската мечта.

А за рекламата и задника на Камелия- коментарът е излишен. Аз само за едно се зачудих- че е с гащи

# 82
  • Мнения: 3 405
Вини, получих противоречиви резултати при малкото си изследване в тази посока. Половината народ отбеляза, че в българските реклами не се показва много секс, другата половина отбеляза, че се показва прекалено много. Едните бяха студенти до 25 год., другите бяха работещи люде в диапазона 25-40 год. Simple Smile

Гледни точки.

# 83
  • Мнения: 2 577
На мен ми е чудно друго - агенции ли ги мислят тези безумия???? newsm78 newsm78 newsm78
Защото , честно, не мога да повярвам, че един професионалист в рекламата ще измисли такива прстотоии като "А ти изака ли се", Фемикур, Камагра и тапата и Евтерпа с "Облечи това..." и още и още....
Или просто фирмите икономисват парите за това и си ги мислят сами...Това мога да го приема някак си #Crazy

Последна редакция: пт, 23 ное 2007, 13:36 от mama_iana

# 84
  • София
  • Мнения: 62 595
Следват принципа "по-добре тъпа реклама, но действаща" (доколкото рекламите могат да продават, изобщо). Има много рекрами, които печелят награди за оригиналност и добър вкус, но не спомагат за продажбите. Дори се оказва, че тъпичките и просташки реклами повече харчат продукта.

Има и друга страна на медала - някои толкова си могат или клиентите се запъват с някакви свои идеи и умотворения. Все някой трябва да им вземе парите като имат мерак. К`во да ги праЙш!

# 85
  • Мнения: 1 492
А, това безумие...

# 86
# 87
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 079
не разбрах дали съвпада с идеята на темата, но ще споделя - пък ако трябва ще изтрия поста си
напоследък по GTV се върти една реклама с подарък телевизор - според вас колко време ще трябва на някоя българо-ромска групичка да "организира" подаряването" на телевизор на по-доверчивите зрители? предимно възрастни и по-малки деца, които по цял ден слушат "бързо вратата отвори и вътре ни пусни. Ъ-Ъ"  Confused

# 88
  • Мнения: 3 674
Розе,
голяма част от населението това иска да гледа и това му дават. И никой не е казал, че рекламите трябва да са насочени към ЕнтелЕгенцията (и там доста простаци също има), а към тези, които са готови да дадат и последните си стотинки за мастиката (или хапчетата). Едното върви с другото.   bouquet
Е хууубу де...така е  Rolling Eyes ама то на всяка  българска реклама  не само за водка има  гъзове и цици.... Twisted Evil  да му се отпие на човек значи... Sick

Е виж долу рекламата за "сервиз с най-добрия звук"... newsm78 Като ти казвам че се просташко-брутални рекламите ни , ти не ми вярваш... Whistling

# 89
  • Мнения: 3 092
ХМ ...класацията ми я води рекламата на Молфикс с чалга мотивите .Много е тъпа  ooooh!
И   тези с дините ,  задниците и циците мен не ме очароват , но определено си имат аудитория , на която се харесват.
Рекламата за капковото напояване не ми се струва никак безумна , напротив.
А вижте тази :http://www.vbox7.com/play:bca92f24 http://www.vbox7.com/play:cc18c465Mr. Green
Разочаровах се малко от рекламите на Кока Кола , а иначе съм им фенка  PeaceЧакам с нетърпение коледната им реклама , защото винаги ми е създавала празнично настроение.Дано и тази година да е така  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт