Рекламата на Bella?

  • 2 441
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 283
Купих баница със спанак и сирене. Сложих и малко масълце. Стана мазничка, но не много и хрупкава.Много ми хареса и имаше много пълнеж.  bouquet
Ще опитам от всичките видове за да си избера любима.

# 31
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
И аз ги харесвам тези банички.
Опитвала съм с точени кори - баничка с ябълки, а с бутер тесто - баничка с кашкавал, баничка с шунка и кашкавал и баничка  скренвирши.
Мисля, че  само баничките със сирене и ябълки са от точени кори.

# 32
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Много са хубави.Няма да съжаляваш.Туко що това ве4еряхме.  bouquet
От малките или голяма баничка? Ако е от малките - навитички или правоъгълни? И с какво беше пълна вътре? Питам, защото ние взехме от правоъгълните с кашкавал и шунка и бяха отврат  Sick . Не бяха жилави, но нито кашкавал имаше, нито количеството шунка се усещаше. Няма да повторя да си купя от тях  Naughty А така им се бях наточила. Иначе бутер тестото им си го бива. Взимам си и си правя плънка сама с пилешко, гъби и топено сирене. Направо се облизваме от кеф по тях  Joy

# 33
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Преди малко пробвахме от голямата навита баница със сирене и спанак. Ами вече я няма Simple Smile Много ни хареса, мога следващия път само да я намажа с масло отгоре, защото става малко суха, с малко масълце ще бъде супер. Ще изпробвам и от другите видове. Не отнема никакво време. Повече не мисля да се занимавам с домашни баници.

# 34
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Аз пак ще попитам В КОЯ ВЕРИГА МАГАЗИНИ ГИ КУПУВАТЕ ТЕЗИ ВИТИ БАНИЦИ, не бутер баничките, а витите?

Извинявам се за големите букви, но никой не отговаря на питането ми, всички ядат, а аз чакам ли чакам  Tired

# 35
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Аз я купих от супермаркет ЕВРОПА, търси във фризера точно при замразените тестени продукти, където са и бутер баничките.

# 36
  • Мнения: 1 283
Аз ги купих, първият път от Метро и другите пъти в кварталния супермаркет до нас. Има и от двата вида бутер и точени .Цена не помня.

# 37
  • Мнения: 1 679
Много ми харесаха - пробвах с крем и с ябълка и канела.

# 38
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Аз я купих от супермаркет ЕВРОПА, търси във фризера точно при замразените тестени продукти, където са и бутер баничките.

Вече подозирам, че сме комшийки, в коя Европа пазаруваш? До детската градина в Младост 4 ли? Там гледах аз и само бутер банички имаше.

# 39
  • Мнения: 3 641
А, май само ние не сме ги опитали, а при толкова положителни отзиви отивам към Европа за купя и аз Simple Smile

# 40
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Аз я купих от супермаркет ЕВРОПА, търси във фризера точно при замразените тестени продукти, където са и бутер баничките.

Вече подозирам, че сме комшийки, в коя Европа пазаруваш? До детската градина в Младост 4 ли? Там гледах аз и само бутер банички имаше.
Точно от там Simple Smile
Големите баници обаче са сложени вертикално, долепени до стената на фризера и не се виждат, затова не си ги открила Grinning

# 41
  • Мнения: 455
Използвам темата да питам за бутер баничките на Бела. Има ли някаква тънкост при печенето, защото на мен страшно много ми се трошат при ядене. Не знам дали успяваме да изядем и половината, другото е натрошено в чиниите. (това важи особено за малкия) Аз вадя от фризера, оставям за 15 мин. навън и пека в загрята фурна до зачервяване. Доста се надуват.

# 42
  • Мнения: 3 219
Албена9, няма нужда да ги оставяш 15 мин.навън, директно от фризера в тавата и в нагрятата фурна.
А по темата-купих от тези малките , приличат на големи миди, бутер банички със сирене и спанак.....еми хич не бях очарована. И вътре въобще това не беше сирене, ами нещо тричаво, мисля , че е е извара  #Cussing out

# 43
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Вече няколко пъти вземам от бутерките с крем ванилия. Стават разкошни, много ни харесват на всички вкъщи.

Общи условия

Активация на акаунт