ЦВЕТНА БРЕМЕННОСТ С НОРМАЛЕН ЦИКЪЛ?

  • 31 851
  • 9
  •   1
Отговори
Възможно ли е да карам цветна бременност ,а цикала да ми е нормолен?имах симптоми че съм бременна,а пък то взе че ми дойде 1 ден по рано с адски болки.Ще изчакам да ми свърши и ще си направа тест дали ще отрази ако е цветна бременност?

# 1
  • София
  • Мнения: 2 734
Предменструланите симптоми и симптомите при бременност често са едни и същи.Симптомите на бременност обаче не се проявяват преди/около датата на очакваната менструация,а 1-2-3 седмици по-късно.Според мен не си бременна.

# 2
  • Мнения: 820
За съжаление това, че ти си мислиш, че имаш симптоми на бременност съвсем не значи че си бременна. Колко такива съм си въобразявала Crazy , DoGma_PrObe е права, че симптомите почват на поне седмица закъснение.
Нормален цикъл почти изключва бременност, а ако има теста ще я отчете.

# 3
  • Мнения: 7 723
Не. Не е възможно       33uu

# 4
  • Мнения: 2 498
Не е възможно-според мен не си бременна....

# 5
# 6
  • Мнения: 85
Ами...последния ми цикъл беше съвсем нормален /обилен/. Нищо различно не съм чувствала. Докторите ми твърдят че всъщност било цветна... newsm78 Аз симптоми нямах според мен. Моят обаче твърди че съм била много по-нервна.
Всичко е индивидуално. Теста би трябвало да я отчете /според мен/.

# 7
  • на село
  • Мнения: 3 926
Няма такова нещо, щом си имаш нормален цикъл не си бременна.
А това за нервността, гърдите, подутия корем, ами това са признаци и преди всеки цикъл .

# 8
  • Мнения: 741
Моя приятелка разбра,че е бременна в 18 седмица.Дотогава нямаше никакви симптоми и цикъла си и беше съвсем нормален.Така,че не е невъзможно

# 9
  • Мнения: 194
Аз лично изкарах цветна бременност, но нямаше нищо общо с това, което ти чувстваш. Аз нямах никакви симптоми, нито да ми идва, нито да съм бременна. На датата за М ми дойде за няколко часа кафеникаво течение и след това спря. На следващите два дни имах по 2-3 капки, но пак такова кафеникаво. Нито ме е болял корема, нито съм чувствала каквото и да било. Така че не съм сигурна, но предполагам, че при теб не става дума за бременност

Общи условия

Активация на акаунт