Спешно - фирма за СОТ

  • 4 955
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
 jufy, аз само не разбрах...
Със СОТ 161 ли имА тези разправии с кафемашината?

# 16
  • Мнения: 2 663
Не мога да кажа колко е таксата, плащаме за година напред, а и аз никога не съм се интересувала.Оборудването ни е слагано преди 1998 и също нямам идея колко е било.
При нас идват до 7 мин, живеем във вилната зона между Панчарево и Кокаляне, по чукарите, много са бързи!В града са за 2-3-4 мин!
Иначе да, могат да задържат крадеца!Още повече се стараят да го правят, защото за такова нещо патрула отзовал се получава бонуси.
Ето сайта

# 17
  • Мнения: 4 181
Благодаря ви момичета  bouquet
Не искам да ви отчайвам, но днес ми казаха, че и СОТ-а може да бъде обезвреден  Tired
заглушавали по някакъв начин трансмитера и всъщност те не получавали сигнал

# 18
  • Мнения: 2 149
Нас ни посъветваха - никакъв СОТ! Правиш си застраховка грабеж, възможно най-оптимален вариант и това е. В момента, в който спрете да ползвате СОТ и сота ви думвал... Tired

# 19
  • Мнения: 4 181
Нас ни посъветваха - никакъв СОТ! Правиш си застраховка грабеж, възможно най-оптимален вариант и това е. В момента, в който спрете да ползвате СОТ и сота ви думвал... Tired
а ако ти влязат у вас докато спиш  Rolling Eyes

а и другия момент е, че ако нямаш следи от взлом, а напоследък така се извършват обирите, няма да ти платят нищо  ooooh!

# 20
  • София
  • Мнения: 2 857
Нас ни посъветваха - никакъв СОТ! Правиш си застраховка грабеж, възможно най-оптимален вариант и това е. В момента, в който спрете да ползвате СОТ и сота ви думвал... Tired
Какво значи, че Сот-а думва? Не разбирам?

Клеопатра, надявам се скоро да преодолеете шока от преживяното.  Hug
Минавала съм и аз по тоя път...  Tired

# 21
  • Мнения: 4 300
Клеопатра,
ужасно съжалявам за това, което ти се е случило. И аз съм го преживяла.
Ние сме към малка фирма за СОТ, която има договор със СОТ 161. Бях питала един от колегите ( работя в банка, той отговаря за охраната, та знае това онова) и той ми ги беше препоръчал за нашия квартал. Каза че в общи линии в различните райони има повече коли на различни фирми.
Вярно е, че е възможно да ти заглушат СОТ-а, но това изисква специална техника. Така че трябва да са много мотивирани крадците, за да го направят, т.е. да са проучили и да очакват голяма плячка.
При нас преди около 2 години техниката излезе около 700 лв по спомен  (жилището ни е малко обаче), месечната такса е 20 лв. В нея има включена застраховка имущество 2000лв.
За мен идеята на СОТ-а е да ме предпази от кварталните крадци. Иначе никой сериозен няма да тръгне да ми заглушава СОТ-а за плячка от телевизор и компютър. Когато ни обраха бяха взели няколко мои златни неща, които сигурно са продали за стотина лева, но бяха обърнали цялата къща с краката нагоре. Шока е много по тежък, отколкото загубата.

# 22
  • Мнения: 2 149
Ok, изглежда не се изразих правилно за думването. Сотаджиите знаят къде имат обекти, и като решиш, че нямаш нужда от помощта им, ти показват колко много нужда имаш всъщност  ooooh!
Докато спите ли си включвате СОТ? Той нали реагира на движенията, или може да е само на отваряне на врата/прозорец?
Свекър ми и свекърва ми ги обраха докато спят 4 човека+2 кучета! И кучетата хич не си поплюват да знаете, въпреки това се събудиха без телевизр, който още не бяха изплатили.
Не е тайна, че крадците действат заедно с ченгетата и патрулката на квартала "ги пази"
Така че бай бабо да не те стигне!
Кварталните крадци ако ти обърнат къщата наопаки и разбият ключалката/прозореца, това не мисля, че може да мине за обир без взлом  newsm78

На първо време можете да си сложите аларма, която така да пищи, че на крадците да им продуха мозъците. Peace А комшиите колкото и да са катили все няма да издържат и ще се раздвижат да видят кой им нарушава спокойствието.

Съжалявам, че сте били ограбени, ужасна е мисълта, че някой е взел наготово нещо, което сте се бъхтили месеци наред  за да имате #Cussing out .

# 23
  • Мнения: 4 181
Докато спите ли си включвате СОТ? Той нали реагира на движенията, или може да е само на отваряне на врата/прозорец?


Кварталните крадци ако ти обърнат къщата наопаки и разбият ключалката/прозореца, това не мисля, че може да мине за обир без взлом  newsm78


Можеш да включиш на нощен режим, реагира при отваряне на врата и прозорци  Peace

Апартамента на съседите е обърнат нагоре с краката, но няма следи от взлом по вратата, защото не са разбивали бравите, а са ги отключили и сега застрахователите ги мотаят  Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 4 181
Момичета, благодаря ви за съчувствието  Hug
Рокси, права си,, че едва ли ще си правят труда да заглушават СОТ-а при нас  Wink

# 25
  • Мнения: 4 300
Чаено момиче, нашият СОТ е на зони ( сигурна че не само нашият де). Нощем включвам входната врата и прозорците. Когато излизам- всички зони, т.е. и в стаите. Освен това СОТ-а включва и аларма, която и умрял ще събуди.

Пак казвам идеята е да се пазиш от дребните крадци. Иначе както и да се орешетиш и осотиш все могат да те оберат. Трезор на банка са обирали, пък какво остава за апартамент.

# 26
  • Мнения: 311
163 - sporedmen sa mnogo dobri.

Общи условия

Активация на акаунт