Бебето ми си падна на главата

  • 32 715
  • 47
  •   1
Отговори
# 45
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Споко, мила моята дъщеря,преди месец падна от столчето си за хранене на Чико ,то е високо и отдоло е теракот.Беше си сериозно падане.Отидохме веднага в Пирогов,направихме снимки .Казаха ми ,че е добре след сериозно падане ,детето да се прегледа от неврохирург,но и ме успокойха ,че бебетата весе още имат много меки костички и не е толкова лесно да си счупят главата остава сътресението ooooh!
Сега често си я удря в леглото (макар,че има обиколник),пада от спалнята ,обърна се с проходилката.Така е с малките деца,дори и да внимаваме. Hug

# 46
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
И нашето падна преди 2 дена от спалнята на мокета. Боже много плака и аз с нея  Cry. Половин час се успокоявахме. Сърцето ми спря направо. После дадох цица и заспа. Незнаех,че 2 часа трябва да будуват след падане. Засега няма промяна в поведението нито има цицина някъде, но си беше голям шок  smile3518

# 47
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Не се притеснявай излишно,просто няма как постоянно да сме до тях и да ги опазим за жалост Sad.Нищо,че не пълзи явно се обръща много настрани и затова е паднало.И на дъщеря ми и се случва вече Confused

Общи условия

Активация на акаунт