Хайде тати, хайде мамо - дай подарък - вече ДЕКЕМВРИЙЧЕ съм голямо!

  • 24 360
  • 282
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 195
Честита втора годинка на Анастасия и АннаМария! Да сте здрави като планина и хубави като рози! И майките ви също:)!

# 256
  • Мнения: 799
Честито на малката Анастасия! Много игри и усмивки   newsm67 Марина, да ти е здрава и щастлива хубавата дъщеричка и цялото ви семейство покрай нея!   Hug
Марти, честито и на именичката ти   bouquet Пак да кажа - батко й много да я слуша  Mr. Green
Галакси, Цветина и на вашите Анни честито!   bouquet
Зеч, честито и на теб (не те знам дали празнуваш днес, че вашите празници нали са по-различни  newsm78). Много любов, спокойствие, здрави дечица, усмивки и пак любов ти пожелавам  Hug  bouquet Hug Heart Eyes
Аничка, честито и на теб!!!   bouquet

БРъз отчет:
Резервирахме клуб за детския рожден ден. Дами, забавление за 14 дечица с родителите им (30 възрастни) за 2 часа в детски клуб в Сф излиза около 400 лева (140 лева за децата - меню с престой, 110 лева хапки за възрастните, 50 лева торта и около 100 лева пиене). Честито на печелившите.  #Cussing out #Cussing out #Cussing out 2 детски рождени дни = 1 малка сватба  Joy
Отивам да работя извънредно, че детето трябва да празнува  hahaha

# 257
  • Мнения: 118
Честит втори рожден ден на Анасатсия!  nbirthday

Честит Имен Ден на всички малки , големи  и още по - големи именички! Hug

# 258
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 230
Честит рожден ден на Анастасия !!! Да е здрава весела и засмяна !!!!
Честит имен ден на празнуващите !!! ( аз не съм от тях )  Hug Hug Hug
Пачи , честито за клуба да ти е здрава гърбината щото и по лошо ще става.  Joy Joy

# 259
  • Мнения: 1 666
 Embarassed Извинявам се много, грешката с рожденния ден на Анна-Мария на Галакси идва от мен, когато съм редуцирала списъка! Неволно е, Галче, съжалявам!

Честит рожден ден на Анастасия! Да е жива и здрава, мамина радост и обич голяма!
Честит имен ден на Анна-Мария на Галакси, на Анна-Мария на Цветина, на Ани на Марти и на мама Аничка! Гордо да си носят хубавото име!



Пачи, мога да ти кажа само - ха, честито! И лека ти работа!

# 260
Честит рожден ден на Анастасия!

Здраве и късмет!!!! Смях и удоволствия!!!

 bdbaloni hbday bdbaloni

Честит имен ден на Анна-Мария на Галакси, на Анна-Мария на Цветина,
на Ани на Марти и на мама Аничка!!!

newsm51 newsm51 newsm51

На всички останали, празнуващи и непразнуващи - поздрави!
  bouquet

# 261
  • Мнения: 438
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА АНАСТАСИЯ!ЖИВА И ЗДРАВА ДА Е И МНОГО ДА РАДВА ВСИЧКИ У ДОМА!

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА МАЛКАТА АНИ НА МАРТИ, НА АННА-МАРИЯ НА ГАЛАКСИ И НА МАМА АНИЧКА!МНОГО КЪСМЕТ И ВСИЧКО НАЙ-ХУБАВО ДА ИМ НОСИ ИМЕТО!
БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ МАМИ ЗА ПОЗДРАВИТЕ КЪМ АННА МАРИЯ!

Ето и една виртуална почерпка от нас:

# 262
  • Мнения: 728
Милички,измислили ли сте заглавия за нова тема?
Гледам сме на 14-та страница....
И ако няма желаещи,искам аз да пусна другата тема. Peace
Ето някой заглавия:
   ДЕКЕМВРИЙСКИТЕ душички духат вторите свещички.
   ДЕКЕМВРИЙЧЕТА лудуват и рожденни дни празнуват.
   Коледа чука на вратата,ДЕКЕМВРИЙЧЕТО с нетърпение я чака.
 Hug

Последна редакция: нд, 09 дек 2007, 16:19 от vesenceto_85

# 263
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Честит Рожден Ден на Анастасия! Да е жива и здрава и много весело дете да расте!  Peace  Hug

Честит Имен Ден на Анна-Мария на Галчето и на Анна-Мария на Цвети, както и на Ани на Марти и на Аничка! Всички да сте живи и здрави и името ви да ви закриля и носи късмет! Весел празник!  Hug

# 264
  • Пловдив
  • Мнения: 203
Честит имен ден на именничките!
Честит рожден ден на Анастасия!
Аз сега се връщам от Бачково.Бяхме два дни на семинар и съм скапана.
Чао!Целувки!

# 265
  • Мнения: 2 897
Честит Рожден Ден на Анастасия! Да е жива и здрава и да расте весела,безгрижна и щастлива!
                         
Честит Имен Ден на Анна-Мария на Галчето,на Анна-Мария на Цвети, както и на Ани на Марти! Да сте живи и здрави и името ви да ви закриля и носи много късмет!Хубав празник! 

# 266
  • Мнения: 9 487
baloniЧестит втори Рожден ден на Анастасия! baloni
[/b]

Честит Имен Ден на Анна-Мария на Галето и на Анна-Мария на Цвети,  и на Ани на Марти и на Аничка!  bouquet

# 267
  • СОФИЯ
  • Мнения: 856
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, АСЯ!!!
МНОГО ЗДРАВЕ, ЩАСТИЕ И КЪСМЕТ ТИ ЖЕЛАЯ!!!     bouquet  bouquet  bouquet

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА АНИ НА МАРТИ, АНИЧКА, АННА МАРИЯ НА ГАЛАКСИ И НА АННА МАРИЯ НА ЦВЕТИ!!!     bouquet  bouquet  bouquet
НЕКА ИМЕТО ДА ВИ НОСИ МНОГО КЪСМЕТ!!!!

# 268
  • Мнения: 1 666
Честит рожден ден на Анна-Мария!

Да расте безгрижно, да стане даже по-красива от мама!


Наистина е време за нова тема. Предвид факта, че бързо-бързо ще я напълним с честитки за РД, аз съм за "ДЕКЕМВРИЙЧЕТА лудуват и рожденни дни празнуват", а после вече тема с коледно заглавие.

# 269
  • Мнения: 728
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА АННА-МАРИЯ!
ЖИВА И ЗДРАВА,
МНОГО ЩАСТЛИВА И ВИНАГИ УСМУХНАТА!
ДЕТСТВО ИЗПЪЛНЕНО С МНОГО СМЯХ,ВЕСЕЛИЕ И ИГРИ!



ГАЛЕ,ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!
И ЧАКАМЕ СНИМКИ!




Като казах снимки....много малко хора ни показаха снимки от празника....не се скатавайте,а ни покажете как сте си изкарали! Hug

Елси,и на мен ми допадна същото заглавие най-много! Peace

Общи условия

Активация на акаунт