Търсят се благотворително настроени фризьорки-аматьорки

  • 1 804
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 674
И аз мога да подстригвам....Това ми е хобито... /цялата рода подстригвам /..ама съм"само" на 3 500 км разстояние ... Joy Иначе бих се отзовала  наистина.  Heart Eyes Жалко че съм далече и не мога да се включа.Идеята е страхотна!Браво Еми Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 4 867
В неделя ще говорят с учителка от фризьорския техникум в София да организира учениците си за подобни акции. Еми, дай координати на лични, за да й ги дам. За съжаление за тази седмица няма как да се организират, но за по-нататък ще им кажа направо да се координират с теб, за да не бавим комуникацията.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 210
В неделя ще говорят с учителка от фризьорския техникум в София да организира учениците си за подобни акции. Еми, дай координати на лични, за да й ги дам. За съжаление за тази седмица няма как да се организират, но за по-нататък ще им кажа направо да се координират с теб, за да не бавим комуникацията.

OK Simple Smile

# 18
  • пяната на дните
  • Мнения: 686
Емка, много съм добра на момчешки пострижки с машинка, но и аз за съжаление няма да мога да кацна навреме в София този път. За следващия съм гарантирана. Дано стане сделката с училището, де!   bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 2 210
Справихме се блестящо, благодаря на всички , които се включиха!  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт