Кой е най-подходящият месец за раждане според Вас ?

  • 8 262
  • 133
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 864
Когато и да е важното е всичко с бебето да е на ред!

# 121
  • Sofia
  • Мнения: 366
Аз исках да родя края на януари и тогава родих - получих всичко което исках /зодия, пол че и ден от седмицата/. Хубавото беше че в студа родих, а като се показа слънцето февруари вече беше на 20-тина дена и започнахме да излизаме на разходки. Пролетта полуседнала полулегнала в количката разглеждаше света около себе си. След това проходи зимата и докато се стабилизира дойде пролетта и сериозните и непрекъснати падания бяха в къщи на килима.

# 122
  • Мнения: 102
Април.Първо,защото забременяваш през лятото и си спестяваш неудобствата от големия корем през жегите.Второ,защото пролетта е идеален сезон за разходки.Аз родих август ,но следващото ще се мъча да го родя напролет.Божа работа.

# 123
  • Мнения: 1 325
АЗ СЪМ ЗА ПРЕЗ ЗИМАТА, НЕ ЗАЩОТО И МОЯТ ТЕРМИН Е ТОГАВА, НО КАКТО БЕШЕ КАЗАЛА ЕДНА МАЙКА ДЕТЕТО ЩЕ ПООТРАСНЕ ЗА ПРОЛЕТНИТЕ РАЗХОДКИ, ЩЕ БЪДЕ ПО КАЛЕНО, И МАМА ДО ЛЯТОТО ЩЕ Е В ИДЕАЛНА ФОРМА.

# 124
  • Мнения: 40
За мен това е месец МАЙ, от малка ми е любимият месец, и през него родих малкото си съкровище

# 125
  • Мнения: 7 605
И МАМА ДО ЛЯТОТО ЩЕ Е В ИДЕАЛНА ФОРМА.

Надеждата умира последна  Mr. Green

# 126
  • Мнения: 7 914
И МАМА ДО ЛЯТОТО ЩЕ Е В ИДЕАЛНА ФОРМА.

Надеждата умира последна  Mr. Green

чакай де... момичето не уточнява за кое лято става на въпрос Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 127
  • Мнения: 3 932
Април или май...

# 128
  • Мнения: 19 307
според мен март-април е най-добре да се ражда.тогава вече времето се затопля и бебчо може да се изкарва навън,краят на бременността не е в най-големите жеги ,бебчето е вече поотраснало,когато дойдат те.
аз родих края на февруари,но то нямаше зима и от самото начало бяхме по разходки.не мога да си представя ако малкта се беше родила в 40градусовите жеги.

# 129
  • Мнения: 5 940
Родих на 31 май тази година. Харесва ми зодиакалния знак, под който се роди сина ми, харесва ми и датата , и месеца. Но според мен най-хубавото време за раждане на деца е ранна пролет, защото времето е най-подходящо за разходки на новородено, не е студено, но не и жега.  В жегите тази година синът ми недоволстваше, държах го само по памперс и пак му беше зле.

# 130
  • Мнения: 1 224
Най-подходящ за раждане е деветия месец (нямам предвид септември).Човек предполага - Господ разполага.

# 131
  • Мнения: 179
Аз родих м. Април,виждам,че е най-желания месец и с право-цяло лято бяхме навън ,не се спряхме и на море ходихме с малката,а с количката я изкарах една седмица след раждането  Laughing

# 132
  • Мнения: 102
Според мен няма такова понятие подходящ месец.  Naughty При мен лично дъщеря ми е зачената в нач. на септ. и се роди в нач.на юни. След повече от 6г. успях да забременея отново и то след, като особено през последната 1-2год.опитите в тази насока бяха много сериозни. Забременяването ми се е случило по същото време, по което се е получило и първото, така, че това ме навежда на мисълта, че този период е благоприятен за мен. Сега, ако всичко е наред ще си имам две деца в една зодия с близки рожденни дни! Grinning

# 133
  • Русе
  • Мнения: 2 354
няма най-подходящ и няй-неподходящ.
Те нащата не стават така - планувам да забременея през януари, за да родя през септември  Naughty
Всичко е божа работа
Когато дойде! Ако искаш да родиш през юни, а термина ти е април, какво?  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт