За 90 дни - фиданка стани - тема 5

  • 26 001
  • 287
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 952
Ядките не.
Особено пък печени и солени.
Днес съм втори ден, вчера леко се поомазах, ама ....

# 91
  • Мнения: 7 914
а могат ли да се смесват 2-3 вида белтъчини? Thinking

жалко за ядките, че за вегита като мен ядките са важни Sad

# 92
  • Мнения: 1 952
Според мен, може, но аз не съм голяма компетенция на тема диети Simple Smile

# 93
  • Мнения: 7 914
за вторите 90 дни ще знаем повече Joy

# 94
  • Мнения: 1 952
Единственото, което ме притестнява е, че имаше един куп желаещи за тази диета, но изведнъж всички се отказаха.
Може би не  дава резлутати.
Аз съм отчайваща на тема диети. Няма такава дето да карам повече от 3 дни, защото се чувствам много зле физически. Сега се надявам да удържа фронта.

# 95
  • Мнения: 7 914
The same myself
тази диета а малко на сомоконтрол според мен...така, че от човека си зависи Peace
иначе бързите резултати-бързо се губят Thinking

# 96
  • Мнения: 1 952
Уф, незнам, два пъти почвам Дюкан, карам по 3 дни и съм като парцал, нямам сила да говоря, което ми подсказва, че просто не съм за тази диета.
Тази сега ми се вижда лесна, не се лишаваш от нищо, но все пак самата мисъл за диета явно ме кара да откачам. Вчера всичко беше точно, докато не изядох две парчета кекс Embarassed

# 97
  • София,
  • Мнения: 4 267
Не е необходимо да мислиш, че си на диета, напротив мисли си, че днес ще си хапнеш възможно най - вкусните неща и в зависимост какъв ден ти се пада си измисляш "вкусотията". Аз от тези мисли чак не ми се яде Laughing Laughing Laughing Но понякога прегрешавам и аз с чаша прясно мляко или малко слънчоглед това са ми любимите неща. А кафе по едно сутрин и то без кофеин може ли?

# 98
  • Мнения: 1 952
Може и по повече, но без сметана и захар.
Аз обаче му слагам сметана.

# 99
  • Мнения: 7 914
ами и аз...ама шъ се откажа от кафето... то е ясно...само с тортичката през 3-ия ден Crazy

# 100
  • София,
  • Мнения: 4 267
А вместо захар може ли мед?

# 101
  • Мнения: 1 952
Не може, но ако не можеш без захар, все пак медът е по-малкото зло.

# 102
  • Мнения: 249
Здравейте и от мен!!! Днес ми е белтъчен ден и след плодовете ми е рай за стомаха.Свалила съм 3 кг. и съм доволна, защото ми омръзнаха диетите за бързо отслабване.
мими_то не става без воден ден , в това съм сигурна. Не съм стигнала до него и се притеснявам , защото е точно след плодов ден, но дотогаво много време и ще я мисля по-нататък. Laughing

# 103
  • Universe
  • Мнения: 1 556
  Hug  Здравейте!!!
Прегледах темата и ми се стори и интересна, здравословна и лека за изпълнение.
И тъй като ми предстои диетуване, а искам да бъда подкована, може ли да споделите какво ядете във въглехидратния ден.
Приемам всякакви рецепти -  а ако има раздел с рецепти, моля, пуснете ми линка  Praynig !

УСПЕХ НА ВСИЧКИ    bouquet   bouquet   bouquet!!!

# 104
  • София,
  • Мнения: 4 267
И аз искам някакви рецепти и без това се чудя все как да съчетая нещата с храната и за семейството

Общи условия

Активация на акаунт