Набор 2001 (5)

  • 13 946
  • 287
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 39 766
Плаче понякога. Гледа да се въздържа. Аз съм ревла обаче Simple Smile

Хлапетата си все още. Моята Дияна може да ме хвърли в музика. Ето преди малко стои в банята и си мие зъбите. Чуваме страхотен трясък и мъж ми отива да види какво става. Седяла си тя пред огледалото и го пръскала с четката. При поредният замах четката литнала чак в другия край на банята. Добре, че четката е здрава, и батериите са на мястото си Simple SmileSimple SmileSimple Smile

Последна редакция: ср, 12 дек 2007, 22:53 от AnMary

# 286
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Здравейте и от мен! Няколко дни свекърва ми ще ми е на гости и затова не съм влизала тук. Ще направя нова тема след малко.

Първо да честитя на Мия! Да е жива и здрава и много щастлива!


А за филмите - доплаква му се - и спира телевизора или филмчето. Много време не искаше да гледа цар Лъв. Даже и сега не знам дали го е гледал цялото (и трите серии). Плакал е на Спирит - макар че го е гледал сто пъти, все му се насълзяват очите.


Точно това си мислех тази вечер. Уж вече е голям, а като пуснах малкия преди баня малко голичък да полази, батко му по-бързо от него се чекнеше по земята  Joy И той гол и лази, ама вече за него е смешно, не му е привично някакси. Хем ми беше смешно, хем ми стана едно такова мило  Heart Eyes

Моите играят "ръченица на гол г*з" - така и казват - и това е навсяко къпане. Преди 2 години в градината учили ръченица и той ми показа - после я заигра след като се съблече за баня и се разлигави до крайна степен. После и малката я прихвана. На един акъл са и двамата.

# 287
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Ето новата тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=249229.0

Общи условия

Активация на акаунт