Фурна Gorenje въпрос

  • 12 740
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 971
Нищо не пази  ooooh! последно там чистих.

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 243
Аз подвижната решетка я махам само , когато пека кекс или нещо друго тестяно . При всичко друго мазнотиите се събират на въпросната решетка и лесно се чисти.
Иначе пека на горен и долен реотан + вентилатор .Само за запичане - с инфрачервения нагревател.

# 32
  • Мнения: 8
Здравейте и аз ползвам фурна Горение може би от около 10 месеца. Много съм доволна и всички функции съм пробвала и кви ли не неща  съм пекла.
Моята е модел мисля 7575В или нещо такова.
Установих че когато готвя на вентилатор всичко става мн.бързо, дори мусака пека само на вентилатор даже и когато сложа заливката.
От функцията самопочистване също съм доволна, но сега ми се налага да изчистя предното стъкло от вътрешната страна и незнам дали мога да махна вътрешното за да го избърша.

Някой беше питал с какво да чисти керамичните плотове. Аз ги чистя с Медикс за стъклокерамика. Доволна съм, но сега ми препоръчаха препарат който се продава в Технополис за стъклокерамика /не запомних името/ бил по-добър. Ако някой знае нещо друго да казва

# 33
  • София
  • Мнения: 6 998
Доволна съм от Гореньето, мусака,меса ,гювеч и т.н. най-често пека на горен и долен реотан.На вентилатор пека кексове и козунак. На инфрареда сандвичите стават за минутки и за запичане е много удобен  Peace
Сега се сещам за едно нещо ,свързано с котлоните на Горенье.Ще пусна нова тема, да не разводняваме тази.

# 34
  • Мнения: 132
И аз съм много доволна от тази марка фурни.Моята е вградена и е от 7-8 години,но понякога чета в книжката за функциите.Решетката почиствам,когато почиствам цялата фурна.Сваля се лесно.

# 35
  • София
  • Мнения: 11 711
Хайде и аз в кюпа на Горението!И фурната и плота са ми от тази марка,снощи сефтосах плота,кога ли ще бъде сефтето на фурната  newsm78?
Отивам да чета темата назад!

Общи условия

Активация на акаунт